» »

Kje kupiti majhen usb ključek

Kje kupiti majhen usb ključek

dba ::

Zanima me kje bi se še dalo dobiti miniaturne usb ključke (takšen kot je sprejemnik za brezžično miš od logitecha - velik toliko da gre v konektor...), velikost vsaj 8g, raje pa več....

v ponudbi jih imajo pri conradu, ampak je dobava šele konec leta...

izgleda takole:

 nano usb ključek

nano usb ključek

hotig ::

A ve kdo, če se da ta nano sprejemnik kupit posebaj brez miške? Mam miško in sem ostal brez uporabnega sprejemnika. Sem googlu pa nikjer nč ne najdem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

misek ::

Eventus S ::

Nano USB ključka ni, je pa malenkost večji od PNY na voljo.

Javljam pa se predvsem na drugo vprašanje, saj imamo mnogo povpraševanj ravno po sprejemnikih za brezžične miške Logitech. Ti izdelki so omejeno dobavljivi, saj Logitech ni predvidel prodaje samo sprejemnikov. Mi jih imamo občasno na zalogi, cena pa je 20EUR z DDV z morebitno potrebno uparitvijo vred (nekateri ključki jo zahtevajo). Preverite za določen model v našem servisu.

Lp
-------------------------------------
www.eventus.si
pooblaščeni Logitech servis

hotig ::

Re: Eventus S

A je to cena samo za nano sprejemnik?
Ker potem se mi pa bolj splača kupit nov komplet (logitech miška + nano sprejemnik) za 18EUR.

Eventus S ::

Da, za vsak sprejemnik.
Cene so žal enake za vse sprejemnike, tudi za komplete (Desktop) ki stanejo čez 100EUR.

Malo bolje za uporabnike bo, ko se bodo uveljavili Unifying izdelki, ker z vsakim prejmeš tudi nano sprejemnik, uporabljaš pa le enega.

Lp
-------------------------------------
www.eventus.si
pooblaščeni Logitech servis

kmetek ::

Ja Unifiying je super....imaš vedno 1 sprejemnik v rezervi recimo.

Eventus: zakaj Logitech tako dražji v SLO kot tujina?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

dolenc ::

Ali pa če kupiš microSD kartico z usb adapterjem. Seveda so tudi druge varjante, so pa vse zelo majhne, jaz imam eno od sandiska in se mi zdi kar malo premejhna, ker se rada zgubi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

racprodaja ::

Kolikor vem, se adapterja za MX-1000 revolution niti ne da kupiti, kar je totalna bedarija da kupiš miša ki je takrat stal več ko 100EUR, potem pa nekje pozabiš jebeni konektor, pa jo lahko samo v koš vržeš, mislim, res jaka logika.

Eventus S ::

kmetek je izjavil:

Ja Unifiying je super....imaš vedno 1 sprejemnik v rezervi recimo.

Eventus: zakaj Logitech tako dražji v SLO kot tujina?


Dobro vprašanje. Logitech je le eden izmed večine blagovnih znamk široke potrošnje, ki so pri nas konkretno dražji, kot na nekaterih bližnjih trgih. Del odgovora je tudi, da zato, ker Logitech spada med tiste proizvajalce, ki nagrajujejo svoje kupce glede na dosežen promet in Slovenijo obravnava, kot svoj trg. Ekonomija obsega na vseh nivojih pač. Tisti del, ki ga pogosto zasledim, da smo slovenski trgovci požrešni oderuhi pa mislim, da drži v zgornjih okvirih. Trgovci smo povsod enaki, potrošniki pa smo povsod zelo zahtevni. Nemški ali britanski kupci so ravno tako kritični do svojih trgovcev in cen, kot mi tu. Itd itd.
Na koncu smo tudi sami potrošniki in v resnici pravega odgovora na vaše vprašanje ne poznamo - verjeli ali ne.
-------------------------------------
www.eventus.si
pooblaščeni Logitech servis

killa bee ::

@Dolenc: kje kupiš tak USB adapter?

__X__ ::

mini ključek, kot receiver za brezžično miško.
http://www.avtera.si/src/article.php?ar...

stock ::

Da ne odpirnam nove teme.. Ve kdo kje se da dobiti čim ceneje čim manjše USB ključke? Bi jih vzel več, samo morajo biti čim manjši (nano) kapacitete pa lahko že od 1Gb..

Če ve kdo kej pomagat ? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

OK.d ::

muller
LPOK.d

stock ::

Bom šel res pogledat mimo.. Ker kakšni big bangi pa to nimajo nič pametnega.. Na spletu pa tudi ne najdem nič..

francek1 ::

Rabiš tole.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Pyromanic ::

Sigurn je mislu bl kj tazga
Sam manjše kapacitete. S tistim card readerjem morš pol kupt še sd kartice pa si na istem

xxxul ::

ce rabis na hitro maš v intersparu, mislim da je 9€ za 8gb (počasn, ampak za v kak avtoradio čist kul)

lohk pa kupš usb3 pqi: http://www.ebay.co.uk/itm/PQI-i-mini-32...

stock ::

To ja, čusto najmanjšo zadevo bi najrajši. Kapaciteta mi ni važna bi rajši nižjo ceno, ampak zgleda ne bo šlo. No za to ceno kot ma funtech mislim da bo tud kul. Hvala za pomoč ;)

gruntfürmich ::

http://www.bof.si/usb-kljucki/usb-drive...
http://www.bof.si/usb-kljucki/usb-drive...
tale dva imaš v bigbangu, na spletnih staneh pa še lahko preveriš za velikost. sta pa draga, ker sta velika in vsaj 5EUR dražja kot recimo drugje. ampak če se mudi kot meni...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 64 GB ali 128 GB USB Ključ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5010218 (6367) Han
»

USB 16 GB

Oddelek: Kaj kupiti
101290 (1213) hojnikb
»

USB ključ 2GB, čim manjši - kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
315827 (4935) Tac20
»

Katero slim tipkovnico?

Oddelek: Kaj kupiti
7745 (687) Pat_MaGroin
»

Brezžična miška, ki lovi tudi cez steno

Oddelek: Kaj kupiti
192242 (1812) nobodyelse

Več podobnih tem