» »

Program za sinhroniziranje

Program za sinhroniziranje

dejan03 ::

Lep pozdrav, imam en mali problemček ampak mislim da se bo najdel kdo, ki mi bo lahko pomagal!
Problem je sledeč:iščem porogram za sinnhroniziranje podatkov in sicer da je free, namreč
svoje dokumente ki jih imam na prenosniku na eni izmed particij bi rad prekopiral na zunanji
trdi disk in če kar koli spremenim v mojih dokumentih na prenosniku(brišem, preimenujem, dodam... )
bi želel da mi ta program sinhronizira podatke na zunanjem trdem disku(oziroma pobrše, preimenuje, doda... ),
tako da so dokumenti na zunanjem trdem disku vedno isti kot tisti na prenosniku!
Do sedaj sem sem to počel z aktovko od windowsov vendar dosti krat šteka se neodziva najverjetneje ker
imam mapo kjer so moji dokumenti veliko 150gb in sedaj bi rad, če mi lahko kdo pove ker free program bi bil dober da nadomesti aktovko, se pravi da ko priklopim zunanji trdi disk na prenosnik mi ta zazna spremembe in jih daoda, pobriše, spremeni premakne. Malo sem googlal in sem jih najdel veliko teh programov vendar nevem kateri bi bil pravi za mene, ker jih veliko ima še 100 dodatnih funkcij ki jih jaz nepotrebujem!
  • polepsal: Mavrik ()

knesz ::

Priporočal bi ti Allay Sync. Sicer je pogojno free (omejeno število sinhronizacij mesečno), res pa je, da nakup same licence ni drag.

dejan03 ::

hvala

Okapi ::

Allway Sync je dober, ja. Do 40.000 sinhroniziranih datotek na mesec je zastonj (šteje se vsaka sinhronizacija, tudi če je ista datoteka), neomejena različica pa stane 15 EUR.

O.

JanK ::

Poglej si cwrsync - Rsync for Windows. Preprost, hiter, zastonj, lahko si nastimas backup na drugo masino,...

Karen ::

Jaz imam Freefilesync - je freeware, simpl in dela brezhibno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Backup, sinhronizacija map, datotek na zunanjem disku

Oddelek: Programska oprema
141907 (1508) Manu
»

Dober cloud backup (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
8416895 (8047) dunda
»

Backup podatkov in ne sistema

Oddelek: Programska oprema
273627 (2722) axee
»

Težave z zasedenostjo trdega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
9780 (696) axee
»

obnovitev sistema

Oddelek: Operacijski sistemi
174073 (3675) imagodei

Več podobnih tem