» »

PS3 in njegove cene

PS3 in njegove cene

Tone666 ::

Halo

Kk se vam zdi kaj ta cena...
Zanima me ali ste videli kje PS3 še cenje al ne, ker resno študiram o nakupo le tega, ker so zakon....
Aja pa zanima me še, kako je kaj z odklepanjem PS3, priporočate al ne oz. ali so kaj bolj zavarovane kot dvojeke...

Čaw

OmegaBlue ::

Odklepa PS3 ni.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

_koki_ ::

Tudi če bi ti uspelo odkleniti PS3, a boš kupoval pol blu-ray pekač pa prazne blu-ray medije?
Te ja ceneje pride da greš v trgovino pa kupiš original platinum - to so najbol prodajane igre po nižjih cenah, pa tut na bolhi jih maš kolk hočeš za 10-15EUR...

Good Guy ::

http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

c3p0 ::

Že stara novica, ki temelji na fake novici. Odklepa ni na vidiku...

3furious ::

Ceneje ga boš težko dobil, zaloga je verjetno omejena, tako da se čimprej odloči. Velikost diska naj te ne skrbi, ker se ga da zamenjati s katerimkoli 2,5" sata diskom. Odklenit se ga ne da, se pa dobi poceni rabljene igre. Nove je najbolje naročiti v Angliji, ker so vsaj tretjino cenejše, poštnina je 3€.
In the age of information, ignorance is a choice.

hojnikb ::

Tale za 250e je res poceni, tak da zna hiter zaloga it.
#brezpodpisa

niga ::

Sedaj je tudi slim verzija le 300EUR, tako da se ti mogoče splača dat 50EUR več in imaš novejši, manjši in z 120Gb PS3. 40Gb prostora je lahko hitro premalo, če ga uporabljaš še za kaj drugega kot za igre.

hojnikb ::

Sedaj je tudi slim verzija le 300EUR, tako da se ti mogoče splača dat 50EUR več in imaš novejši, manjši in z 120Gb PS3. 40Gb prostora je lahko hitro premalo, če ga uporabljaš še za kaj drugega kot za igre.

+1
Sploh pa tanov ps3 je nared v 45nm procesu, tak da proc in grafa porabta manj štroma in še grejeta se ne tak.
#brezpodpisa

3furious ::

Po drugi strani pa se za 50€ dobi že 320 GB disk;)
In the age of information, ignorance is a choice.

Sanja13 ::

Bolj se ti splača vzeti tegale, pa je samo 28 evrov dražji !!!! Res pa ma veliko večji disk, bolje dela, manj se pregreva....

krofnik ::

Bolj se ti splača vzeti tegale, pa je samo 28 evrov dražji !!!! Res pa ma veliko večji disk, bolje dela, manj se pregreva....

Prav ma, raje vzemi tega !!!

Tone666 ::

Hmmmmm zdaj ste me pa dali v dilemo :) :)
Samo če tk pogledam, se res splača dat zrovno teh 30 evrov pa imam veliko boljši PS

GLAVNI ::

"Veliko boljši" ... nič ni boljši, le večji disk ima.

sejmon ::

Moje mnenje je tako.

Kupi staro verzijo.Ta je ziher, da dela brez problema.
Ti ta novi so kaki dober mesec,dva ven in ne moreš še nič znati kako bodo čez pol leta zdržali,medtem ko ti jaz lahko povem, da starejša(40gb!!) verzija deluje brez problema, tudi čez cel dan prižgana.

Je pa res, da ti bo disk definitivno premalo.

Torej, za 50EUR pa kupiš disk na mimovrste, ki je 320gb velik.
In boš na ceni na istem in še več prostora boš imel.
Jaz sem si kar 500gb kupil
To maš link za 320gb ki ziher deluje na konzoli.
http://www.mimovrste.com/artikel/206004...

Kupi pa 5400RPM, ker on 7200RPM malenkost več se segreje in s tem celotna konzola.
Torej, za 300EUR PS3 320GB.

PA še na slimu linux ne deluje, medtem ko na tej verziji deluje.Mogoče bo kdaj prav prišlo v primeru kakega ISO loaderja(zagon iger iz diska)...torej da ne boš rabil blu-ray pekača in ploščka.

lp,Simon

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sejmon ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
479271828 (161) Eliaz
»

Blu-ray predvajalniki - kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
367350 (4568) Anney
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534909 (24104) Pesimist
»

Ps3 vs Ps3 slim?

Oddelek: Konzole
81384 (1159) yayo
»

320-gigabajtni Blu-ray disk

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
434683 (3526) driver_x

Več podobnih tem