» »

nakup novih komponent

nakup novih komponent

hudejd ::

pozdrav vsem sem nov na forumu, situacija je pa takšna. Sem pred nakupom novih računalniških komponent bolje rečeno, matične plošče, procesorja in ramov. Že dlje časa je odkar sem bil zagrižen računalničar in sem poznal vse novosti vglavnem namen imam kupiti ploščo asus M4A78 pro s chipset-om 780g vendar me bolj mika chipset 790gx . Poiskal sem tudi grafiko ki naj bi bila kompatibilna s 780g čipovjem in našel samo 2 ati hd 3470 in 3450 in sedaj me zanima če sta to edini kartici pri kateri se vkluči hybrid crossfire X. Druga stvar ki me zanima je ta ali more bit na plošči s 780g chipset integrirana grafika ali je dovolj le čipovje kot je plošča M4A78 da se dodatni grafični kartici poveča moč. zadeva je pa takšna da bi rad odigal kakšno novejšo igrico pri kateri mi ni pomembno kakšne so grafične nastavitve. glede procesorja in pa rama bo pa oboje rabljeno rama min. 2Ghz 1066Mhz za procesor bom še pa vidu ka bom našel

hudejd ::

A se nihče ne ubada s tem

__Devil__ ::

Koliko denarja imaš na voljo? poglej za i5 malo.

opeter ::

Ti kar kupi ploščo s 780g chipsetom, kakšnega Radeon 4770 ali pa novejšega (iz serije 5xxx), kakšnega Athlona II X4 in vse novejše igre bi ti morale tekoče delovati.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

hudejd ::

i5 mi ne diši sem pač AMD fan. Zadeva je taka da za procesor plato in grafo ne dam več kot 150 eur pa četudi kupim vse rabljeno zato me zanima glede procesorja najmanjša oz. najcenejša možna varjanta z veliko sposobnostjo navijanja isto velja za grafo kajti navijanje mi ni tuje in vem da se s tem da veliko prešparat hvala za odgovore

glede gaminga je zadeva taka da mi je vseeno če igram v low resolution važno mi je da novejše igrice delajo tekoče v low res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hudejd ()

hudejd ::

in pa tole kakšna je kej ta grafa ASUS EAH 3870 HTDI in seveda če kopujem posebi grafiko nepotrebujem na plati integrirane grafike in tu prešparam 20 eur in vzamem m4a78 brez (pro)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hudejd ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Racunalo

Oddelek: Kaj kupiti
241348 (931) energetik
»

AMD phenom 2 x3 720BE (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
885439 (4106) DJ MartiNi
»

Katero matično Asus za AMD

Oddelek: Kaj kupiti
171431 (1191) Mitja358
»

AMD RS780G

Oddelek: Strojna oprema
101745 (1367) x45
»

Comp do 300 € (za pisarno, microATX?)

Oddelek: Kaj kupiti
452915 (2364) steev

Več podobnih tem