» »

Novo leto: Novi Sad

Novo leto: Novi Sad

Aljosa.k ::

Pozdravljeni!

Ker večinoma agencij že ponuja razne akcije z vročimi cenami za novo leto 2010, smo se s prijatelji odločili, da le-to letos preživimo v eni državi izmed ex-yu. Nekako najbolj nam zaenkrat "leži" Novi Sad. Zanima me, če je že kdo bil tam in kakšno je predvsem nočno življenje glede na to, da imamo izključno namen žurirat? Zanima pa me tudi, če je osebna izkaznica dovolj ali potrebuješ tudi potni list?

Hvala za INFO.

black ice ::

Se pridružujem vprašanju avtorja teme - mene zanima predvsem Beograd. Je že kdo tam preživel novo leto?

Ejsi_Disi ::

Se pridružujem vprašanju avtorja teme - mene zanima predvsem Beograd. Je že kdo tam preživel novo leto?


V Beogradu sem bil par let nazaj. PRecej diskotek, malo večjihh lokalov, tako da žur vsekakor je. Imaš pa potem še njihove splave, kjer se sploh dogaja. Sam sicer nisem bil na splavih, smo bili pa s kolegi na glavnem trgu in je bilo noro.

Po mestu se pa kamot lahko s taksiji vozite, edino na novega leta dan precej zasolijo ceno.

Rabiš pa za Srbijo potni list - obvezno!
Rock n' roll ain't noise pollution!

Zeberdee ::

Da. Če greš s CMTji in Suprami moraš računati da boš še 80 EUR dal za vstopnino na vse žure, razen če se ne boš znašel sam. Kar je včasih veliko bolje....

gruntfürmich ::

če boš šel v beograd z agencijo in vlakom, pričakuj najslabše.
fešta je pa odvisna predvsem od vaše družbe.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

black ice ::

Kaj pa Sarajevo? V bistvu še ne vemo točno kam, top 3 so zaenkrat Beograd, Sarajevo in LJ. Torej agencije bi naj bile no-go?

Aljosa.k ::

Ja trenutno ma Supra akcijo do 25.10 100EUR za tri dni. Lastni prevoz ne pride v poštev, ker v času novega leta je težko dobiti "majstra", ki se bo javil, da bo peljal. Poleg tega so tukaj še vremenske razmere, alkohol, maček naslednji dan.. :) Smo pa tudi mi imeli v mislih Sarajevo, ampak nas je nekako vse minilo, ker daje občutek zamorjenosti (posledice vojne..). Bi šli pa v Banjo luko takoj, vendar ni nikjer nič organizirano.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam za Novo leto(Balkan)?

Oddelek: Loža
111855 (1154) Trupl0
»

novo leto beograd

Oddelek: Loža
112163 (1643) flaker
»

Za praznike na potovanje iz Ljubljane do Beograda ter nato v Sarajevo

Oddelek: Loža
102837 (2560) St235
»

Silvestrovanje

Oddelek: Loža
444281 (2022) Melanholija
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
443475 (2362) Kenpachi

Več podobnih tem