» »

Dobre avtohiše na štajerskem

Dobre avtohiše na štajerskem

;-) ::

Zdravo, iščem dobre avtohiše na štajerskem, ki menjujejo avte staro za staro z doplačilom itd. Dam star avto in da mi odbijejo od cene tistega ki vzamem. Katere priporočate?

djordjevic ::

Take ne boš našel. :) Malo za šalo, malo zares. Ko ti avto vzamejo noter, ti običajno ponudijo takšno ceno, da bi jih najraje na gobec.
No grave is deep enough to keep us in chains.

;-) ::

Vseeno mi je za ceno.

tega prodajam že 2 mesca pa ni zanimanja, avto pa je v nulo. Zdaj sem ceno spustil na 500EUR kar pa je smešno ker gume stanejo 400EUR+

Sem se sprijaznil da ga "šenkam" pa vzamem drug avto pri avtohiši, pogoj da lahko vzamem drugega pa je da se tega znebim, in da isti dan ko se ga znebim dobim drug avto, zato bi najbolje bilo problem rešit da se ga lotim tako.

JayKay ::

pol pa prodaj gume'felne posebaj.
noben , ki je pri pravi ne bo kupil avta ker ma hude gume/felne

PacificBlue ::

Povprašaj tukaj http://www.avtorebernik.si/ tu se kupil ford mondeona l. 1998, sicer je pa to v Breznem(blizu Radelj ob Dravi).

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

Pri Avtofinex-u so zelo korektni in se da vse dogovorit. Imajo pestro izbiro in če iščeš kaj po svojih željah ti prav tako poiščejo in ugodijo. Gre se ponavadi za leasing vozila iz uvoza stara dve do tri leta, prevoženo cca 100kkm za zelo ugodno ceno, seveda pa še kup vozil vzetih v račun. Najboljše, da takoj, narediš veliki servis, da res veš kaj vse si poštimal in se potem brezskrbno voziš.

Super Sonic ::

Vsaka avtohiša ti bo avto odkupila po Eurotax cenitvi. Je res, da v zadnjem času dodajo na to ceno še poljubno visok znesek (do par tisoč €) v primeru da vzameš specifični model iz zaloge.

Koliko je vreden po Eurotaxu pa lahko izveš tudi preko neta tukaj. Stane te 8€.

Če hočeš prišparati pa se zapelji do neke avtohiše in naj ti to povedo zastonj.

Glede na letnik in napisano je avto vreden več po delih. Če ni zanimanja za 500€ bo težko zanimanje tudi za 200€.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

;-) ::

Vem da se po delih dobi dosti več, ampak že tako nimam prostora z tem zdaj.

;-) ::

Problem je rešen. Vzela ga je avtohiša, jaz sem vzel punta ocenitev je bila okol jurja, po evrotaksu pa je bil vreden 650EUR. Na avtonetu pa ga nisem prodal niti za 500EUR

Konec dober vse dobro. Mi je pa smešno ko sta ga 2 prišla gledat pa sta pravla da je sklopka na koncu, da trese motor itd. Tam pa so ga na računalnik priklopli in vse sprobali pa je bilo vse ok. Ne želim nobenemu na privaten način da prodaja avto, ker se najde bedakov še pa še.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

amigo_no1 ::

@;-)
Tiste japonske pismenke na levem boku, kaj predstavljajo/pomenijo ?

;-) ::

Nevem niti če so ble prav obrnjene :D zarad poškodbe so tam.

Sem mislo da poslujem z dobro avtohišo, včeraj ni hotel nič pogodbe in are, je rekel da sma se dogovorila. Danes ga kličem, rečem če sma zmenjena da uredim zavarovanje, dobim št. šasije itd. Uredim papirje, ga kličem da pridem po avto pa mi reče 300EUR več doplačila kot je bilo dogovorjeno.

Sm reko da sem že naredil vse itd. da zdaj si nemore premišljevat, ga ne briga. Zdaj pa bom dal 300EUR če sem že vse uredil itd. kaj hočem.

fosil ::

Katera avtohiša je to?
Tako je!

;-) ::

Lahko samo rečem MB,CE ni ene vredne da bi jo pes uscal. Avto sem prevzel, sedeži so zanič, sem od jeze šel po 5m ledra in je že avto po kosih pri krojaču.

djordjevic ::

Ja, povej ime avtohiše, da se ve, kam ni za hodit.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Valvoline ::

Nevem niti če so ble prav obrnjene :D zarad poškodbe so tam.

Sem mislo da poslujem z dobro avtohišo, včeraj ni hotel nič pogodbe in are, je rekel da sma se dogovorila. Danes ga kličem, rečem če sma zmenjena da uredim zavarovanje, dobim št. šasije itd. Uredim papirje, ga kličem da pridem po avto pa mi reče 300EUR več doplačila kot je bilo dogovorjeno.

Sm reko da sem že naredil vse itd. da zdaj si nemore premišljevat, ga ne briga. Zdaj pa bom dal 300EUR če sem že vse uredil itd. kaj hočem.

Zakaj pa nisi šel preklicat zavarovanje in ostalo ter prevaranta poslat u 3 p.m. Ma kakšna avtohiša,to so sami bosanski švercarji. Boljše da si feltne dol pobral prodal posebej in enemu avto šenkal če neb šlo drugače.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uvoz avtomobila iz tujine

Oddelek: Na cesti
4524252 (4323) benjaminp
»

Nakup novega avtomobila

Oddelek: Na cesti
276044 (4872) Blinder
»

Nakup rabljenega avtomobila iz Nemčije.

Oddelek: Na cesti
2918481 (15668) pr2501
»

Prevrteni km na avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6210348 (6357) Kron
»

kasko-totalka?

Oddelek: Na cesti
255668 (4709) D3m

Več podobnih tem