» »

Ruter problem

Ruter problem

Hexx ::

Živjo,

Imam en problem in sicer, zadnjič sem ruter(linksys wrt54g) resetiral in spet nastavil wireless geslo, mislim da drugih nastavitev nisem tikal, razen port forwarding na
portu 21(ftp). Sedaj pa preko 192.168.1.1 ne morem dostopati do nastavitev, kaj mislite zakaj in kako naj rešim problem?

Hvala,
Hexx
  • spremenil: Hexx ()

Duhec ::

V command Prompt oknu odtipkaj:
IPCONFIG /ALL
in poglej kateri IP je pod "Privzeti prehod" (Gateway).
Če ni pametne cifre, potem najprej preveri kable in kontakte, če ni še nič boljše pa enostavo reseriraj router, ki se postavi nazaj na tovarniške nastavitve in naslov 192.168.1.1.

Hexx ::

Sem ruter resetiral pa je spet use uredu, hvala;)

frenkii ::

Prijatelj je kupil brezžični router D-link. Nastavili smo parametre ampak zadeva ne deluje niti računalnik,
ki je priklopljen z kablom-RJ-45,kaj šele brezžična povezava. Ko pa sem omenjeni router priklopil pri sebi doma pa je zadeva delovala brez bilokakšne spremembe v nastavitvah. Kje bi lahko bil problem, če bi mi znal kdo to povedati. Hvala za vsak odgovor

zee ::

Kabelski internet?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

frenkii ::

Tam kjer mi ne deluje je siol internet pri meni pa ko sem probal in je delovalo pa je kabelski internet

lali12 ::

Siol ima že sam router in dva routerja ne delujeta. Za Amis vem da ti ga lahko operater nastavi v "most" in potem lahko priklopiš svoj router, za Siol se pa pozanimaj. Lahko pa nastaviš tudi 3 ETH port v DATA in ne VIDEO, ter imaš potem lahko priklopljene 3 PC-je na žici in ostale brezžično.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

frenkii ::

Ne!To je samo navadni modem Thomson, ki omogoča priklop enega računalnika z RJ 45


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč kako povezati modem/router/3 računalnike

Oddelek: Omrežja in internet
3013248 (2594) verto
»

ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
404919 (3325) seba-beba
»

ASUS RT-N66U 3x (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7813957 (12546) styled
»

Manifest zbrisan pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
385700 (4813) xApeiron55
»

Po zamenjavi modema internet preko wirelesa ne dela (zelo zanimiv problem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5622312 (21228) MTB

Več podobnih tem