» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
38 / 41
»»

Ziga Dolhar ::

Sem se spraševal o upravičenosti podelitve naziva.

Po zgornjem postu si me prepričal, da sem imel prav. Takih pretepačev in podtikovalcev izjav brez osnovnih razumevanjskih sposobnosti ter poznavanja aktualne ureditve, o kateri teče beseda, pač ne rabimo.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Meizu je izjavil:

Bolj kot pritožbo imam vprašanje -

zakaj enim lahko "predlagam izbris", nekaterim uporabnikom pa ne?


Zaenkrat je sistem omejen na uporabnike z nazivi in tiste, ki imajo račun mlajši kot en mesec. Spremembe so v planu.
The truth is rarely pure and never simple.

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gandalfar ::

Spodbujanje sovrastva

PNG ::

http://slo-tech.com/novice/t518466#crta

razlog izbrisa? Sem jaz edini, ki ga moti sub-par nivo novic, ki izgledajo kot da so skopipejstane iz www.joker.si? Morda samo mene moti, da bo kmalu oddelek z novicami na nivoju tistega iz www.mojblink.com?

Ajde, razumem, za forum vam je vseeno in dopustite da kvaliteta upada že leta in to zanesljivo. Zdaj boste še to naredili z novicami? Zakaj bi potem sploh še kdo sem hodil?

OmegaBlue ::

Simpl, jamranje glede stila novic enostavno ne paše tja.

Krajše: 3. člen.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

D3m ::

Četudi je čudno napisano?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mipe ::

Ste pa res nelogični. Ne smem več pokazati svojega nezadovoljstva z načinom, kako je bila novica podana? Kritika ni več sprejemljiva? Vam je res vseeno za kvaliteto novic?

Janac ::

a mi lahko nekdo prosim zbrise ta post:

https://slo-tech.com/forum/t101103/p355...

Mavrik ::

Mipe je izjavil:

Ste pa res nelogični. Ne smem več pokazati svojega nezadovoljstva z načinom, kako je bila novica podana? Kritika ni več sprejemljiva? Vam je res vseeno za kvaliteto novic?


Od vas (očitno preveč) pričakujemo, da ste sposobni take stvari dajat na ustrezna mesta (glej no glej, [+/-]Kritika NOVIC celo obstaja in je bila odprta od člana ekipe) in ne smetiti debate o vsebini novice.
The truth is rarely pure and never simple.

OmegaBlue ::

Počnite to na primernem mestu. Obstaja.

Komentarji pod novico to niso.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

francek1 ::

Na koncu manjka točka 6.
"Vsaka pritožba je brezpredmetna."
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Mavrik ::

Zgodovina te teme dokazuje da to ni res.
The truth is rarely pure and never simple.

Timurlenk ::

bluefish, nisem se več s tabo
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

francek1 ::

Mavrik je izjavil:

Zgodovina te teme dokazuje da to ni res.

Problem je ravno v tem, da je to zgodovina...zato je potreben popravek pravil...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

jest10 ::

Gandalfar ::

YouTube linki brez extra teksta niso argumentirana debata. To se poskusa cez forum drzat. To velja tako za hoaxarske teme kot tudi tiste v lozi.

amigo_no1 ::

Dvoličnost Gandalfar-ja:

Po dolgem času nov test ventilatorjev na Silent PC Review
http://slo-tech.com/novice/t521485#crta


v temi "hojnikb" sprašuje glede števila pinov, "marko2210" ga označi za retarda, oboje nima veze s testom, ne dosega neke normalne debate brez žaljenja, vendar žaljenje ni brisano.
Ni to offtopic ?


[izbrisana tema]
Avtor teme postavi dogmo (ne hipotezo), da je možakar slepar, kje ga lahko prijavim, mod briše vse poste, ki ne ustrezajo vprašanju avtorja.

S tem se ubija ST, kajti v marsikateri temi zveš še kaj, kar ni 100% povezano s temo !

Zgodovina sprememb…

zee ::

amigo_no1 je izjavil:

Dvoličnost Gandalfar-ja:

Po dolgem času nov test ventilatorjev na Silent PC Review
http://slo-tech.com/novice/t521485#crta


v temi "hojnikb" sprašuje glede števila pinov, "marko2210" ga označi za retarda, oboje nima veze s testom, ne dosega neke normalne debate brez žaljenja, vendar žaljenje ni brisano.
Ni to offtopic ?


[izbrisana tema]
Avtor teme postavi dogmo (ne hipotezo), da je možakar slepar, kje ga lahko prijavim, mod briše vse poste, ki ne ustrezajo vprašanju avtorja.

S tem se ubija ST, kajti v marsikateri temi zveš še kaj, kar ni 100% povezano s temo !


Poglej si razlog za zaklep teme - avtor teme je zahteval odgovor na tocno doloceno temo. Poglej si tudi razliko med hipotezo/dogmo/zakonom v znanstvenem kontekstu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

medenko ::

temu se meša malo?

P: LG 32LH3000 FullHD, 32"

265€ za 3 leta star TV? max 100€ ne pa 265, ko dobiš novega 8-O

RejZoR ::

Pritožba leti na moderatorje, ki so očitno nataknjeni kot metla na štil. Takoj ko je podan odgovor na temo jo zaklenejo kot da folk sploh nima več pravice razvit debato naprej (nekako point forumov ane!?). Če greš samo za mišji organ izven okvira topica, te že brišejo kot da si storil najhujše zlo. Podaš sarkastičen komentar, da mal poživiš zadevo, brišejo. Fak no, če mislite imet nek klinčev zamorjen forum, pol ste na neverjetno dobri poti... edini problem je da je takih dolgočasnih forumov kot šodra. Si res želite imet tak S-T? Eno je držat forum na nekem nivoju, drugo pa s tem totalno pretiravat na vseh koncih...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MrStein ::

Hecno, jaz pa skoz jamram, da premalo ukrepajo. Verjetno odvisno od dela foruma oziroma od dežurnega moderatorja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ziga Dolhar ::

Lep dan želimo tudi vam.

Zapis, iz katerega ne izhaja niti namen pritožiti se, ni pritožba in se zavrže.
https://dolhar.si/

PacificBlue ::

tole je Gandalfar zbrisal:

torej, rabim pokrov od motorja za volvo v 50. dobra dusa naj se javi na ZS. lp


tole pa bluefish:

of course. če bil človek v blizini bi se lahk rešil. tako pa ni slo, tezko razlozit. pač milisekunde in sekunde. in akohol v krvi. se opravicujem vsem prizadetim,. sola v nadalje. ne skrbet. lp


WHY???

Nisem nič slabega mislil s tem, samo popisal/orisal sem situacijo. Ne vem na kateri ukrep se to nanaša, vem pa da se mi zdi to skrajno nepošteno, da brišete komentarje kr zarad vasih razlogov. Ki niti niso bili razloženi v momentu. Tako, da jaz imam čisto vest, kaj pa vi?

PacificBlue ::

Vidim, da ste registrirani medij, bom s tozbo proti vam verjetno kaj dosegel, če ne vsaj v popravku kar ste zajebali. Pričakujte poziv s sodisca kmalu.

PacificBlue ::

No sem se ohladil, da ne bo vroče krvi. Ker sem razumen..torej Gandalfar mi je zbrisal prvi post, ker je bil mogoče mišljen kot oglas, bluefish pa ker je mislil, da bo sledilo provociranje in trolanje. Če je to vzrok, vam oprostim. And vice versa...

lep večer.

Lion29 ::

Ok, ne vem, kje naj nadaljujem....

ce se jaz dobronamerno nasmejim in s tem natancno izkazem kolko "nesmiselno" je uporabnikovo pocetje, se ne pomeni, da moj nivo debate ni na nivoju...

vzamem si cas in pomagam tipu, in potem se nekdo najde in pobrise... najprej BREZ navedenega razloga.

tudi une HAHAHAHAHA-je sem napisal Z RAZLOGOM.

:8)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Mavrik ::

ce se jaz dobronamerno nasmejim in s tem natancno izkazem kolko "nesmiselno" je uporabnikovo pocetje, se ne pomeni, da moj nivo debate ni na nivoju...


Če uporabnik prosi za pomoč potem zasmehovanje nikakor ni na nivoju.
The truth is rarely pure and never simple.

Lion29 ::

Mavrik je izjavil:

ce se jaz dobronamerno nasmejim in s tem natancno izkazem kolko "nesmiselno" je uporabnikovo pocetje, se ne pomeni, da moj nivo debate ni na nivoju...


Če uporabnik prosi za pomoč potem zasmehovanje nikakor ni na nivoju.


1. ni bilo ZASMEHOVANJE
2. sploh ni bilo vezano na njegov problem
3. Sam se je nasmejal ob svoji opazki, ker se je sam posalil... in tudi jaz sem v stilu odgovoril

in ok. cetudi sem jezen, ker si pobrisal, razumem, zakaj bi ti zelel verjeti, da sem ga zasmehoval... bi pobrisal le tisti del in dejansko pomoc pustil...

ne da se mi vec :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gandalfar ::

> bi pobrisal le tisti del in dejansko pomoc pustil...

To pomeni, da spreminja tvoje besede in bi se takoj zacel bunit, da ti podtika tvoje izjave. Sporocil se ne brise po delih.

bluefish ::

Za vse, ki sem pišete prošnje po izbrisu prispevkov drugih uporabnikov ali predlagate zaklep teme,...: Opozori moderatorja v2.0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

IvoJan ::

IDIOT ALERT!!
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

onitam ::

Ta človek trolla ali pa ima kaj drugega kot možgane v buči?

Katero grafično priporočate?

Na skoraj vsaki tretji temi prebiram njegove ''neumnosti''.
bleh

49106 ::

Gandalfarja prosim za pojasnilo za izbris sporočila v temi

https://slo-tech.com/novice/t523472/99

Medtem ko nabijajo o jezusu v 3 krasne. Nima pa nobene veze s temo.

Gandalfar ::

Linkaj na sporocilo tako, da uporabis # znakec pri sporocilu.

49106 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Gandalfar ::

Tvoje sporocilo se je nanasalo na izbrisano sporocilo.

_IKE_ ::

@ mavrik & gandalfar : če že čistita trolanje, naredita to temeljito ali pa se zadeve sploh ne lotevajta....ah seveda, sem pozabil, sveta krava je nedotakljiva....

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

Gandalfar ::

_IKE_: iz vasega sporocila ni jasno razvidno proti kateremu ukrepu proti vam se pritozujete.

_IKE_ ::

Gandalfar je izjavil:

_IKE_: iz vasega sporocila ni jasno razvidno proti kateremu ukrepu proti vam se pritozujete.


nekdo je napisal : Sam eni pa znajo nafutrat jypa.

moj odziv je bil : moj podpis si spregledal ?

V prejšnjem mojem podpisu je namreč pisalo "yeah yeah I know dont feed the troll, but what can I do, I love animals"

Post z mojim odzivom : "moj podpis si spregledal?" je bil pobrisan z strani maverika....

Post je bil trolanje o tem ni dvoma, in si je tudi zaslužil izbris, vendar si tudi določene izjave določenega osebka v isti temi zaslužijo izbris pa temu ni bilo tako....

Zaradi česar sem potem zapisal : @ Mavrik: če že čistimo trolanje, naredimo to temeljito ali pa se zadeve sploh ne lotimo ....ah seveda, sem pozabil, sveta krava je nedotakljiva....

seveda tudi ta post je bil izbrisan to pot z strani gandalfarja

zato sem se še "zbunil" noter z temle:

@ mavrik & gandalfar : če že čistita trolanje, naredita to temeljito ali pa se zadeve sploh ne lotevajta....ah seveda, sem pozabil, sveta krava je nedotakljiva....



Sedaj me zanima ali se bomo spet šli tisto zgodbo o tem da "nekateri hodijo po robu". Ker vse skupaj postaja malo smešno, še sploh ker je dotična oseba pravi "zvezdnik" tele teme....

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

Gandalfar ::

__IKE__: tole je tarnanje, ne pa konkretna pritozba. Ce pa hoces povedat, da kaksen post ni izbirsan pa imas za to drugo temo.

_IKE_ ::

Gandalfar je izjavil:

__IKE__: tole je tarnanje, ne pa konkretna pritozba. Ce pa hoces povedat, da kaksen post ni izbirsan pa imas za to drugo temo.


Zanimivo, če človek reče kaj v zvezi z romi in homoseksualci in še komu pa znate biti precej hitri na "obaraču".

Če pa nekdo podjebava z "finimi" besedami je pa vse v redu a ne ?

Kot npr tale zbirka : http://slo-tech.com/forum/t378468/p3547...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

Gandalfar ::

_IKE_: iz sporocila ni razvidna tema pritozbe v zvezi z ukrepom proti vam. Pritozba zavrnjena.

korenje3 ::

http://slo-tech.com/forum/t351296/p3603...

dejte tega idiota odstranit.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: KoMar- ()

kuglvinkl ::

Sem popucat, vključno s teboj.

M-XXXX ::

Sicer ni pritožba, bolj vprašanje: Zakaj hudiča nebi smel objavit oglasa za vino na ST? Nič ne rečem, če sem firma, trgovina, zastopnik, vendar navadna fizična oseba (kmet če vam je ljubše) pa nebi smel zakaj? Ista oseba lahko proda računalniško opremo, vina pa ne?

Gandalfar ::

M-XXX: masovna prodaja novih izdelkov na slo-techu ni zazeljena. Lahko se pa dogovorite za komercialno oglasevanje.

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Gandalfar je izjavil:

M-XXX: masovna prodaja novih izdelkov na slo-techu ni zazeljena. Lahko se pa dogovorite za komercialno oglasevanje.

S tem se strinjam. Vendar vino res težko uvrstiš to kategorijo :P Ni ne novo (lansko^^), da ne omenjam da 400L ni niti masovno...

novin3c ::

Zakaj mi je Gandalfar izbrisal temo, če je pa na forumu kup podobnih? Dvojna merila?

Gandalfar ::

novin3c: sej znas :) Iz pravil:


5. člen
Prepovedano je postavljanje enakih ali podobnih tem in vprašanj v različnih oddelkih Foruma ali temah.
««
38 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlagaj izbris

Oddelek: Slo-Tech
332974 (2217) MrStein

Več podobnih tem