» »

Cyclic redundancy check

Cyclic redundancy check

calidus ::

S CD-ja ne morem prebrati ene datokete. Sredi kopiranja se ustavi in melje in melje nato pa napiše da ne more skopirat datoteke zaradi "cyclic redundancy check" Kako se da to stvar popravit? Če se sploh da. Kakšen programček, ki bi mi pomagal stvar skopirati dol z diska in nato napako popravil?:O

matevzm ::

Tezko bos kaj dobil dol. Poskusi v drugem pogonu, to je se najbolj zanesljiva varianta. Lahko pa poskusi s programckom CD-R Diagnostics, ki poskusa prebrati del na vec nacinov, vcasih mu tako uspe kaj resiti. Poglej, nekje se mora valjati na netu.

calidus ::

Sem sprobal tale programčič, ki si mi ga svetoval. Lahko bi celo delal. ni mu ratal naredit recovery samo na 5% diska!!! Hallo!!! par bitov, pa je program zanič!!! No, sej ni to tqako važno.
Huje je to, da če hočem podatke shranit moram najprej registrirat CD-R Diagnostic.
No, vseeno ostaja rešitev, da ga dam v pogon od enega kolega, pa en očenaš zmolim, da bo prebral!
Aja by the way, W2K mi je dvakrat zmrznla, kar se mi je prej redko dogajalo, in to takrat, ko bi naj prepoznal al je CD v pogonu al ne!!!


8-O

matevzm ::

CDji so po mojih izkusnjah edina zadeva, ki ustavi w2k. Ocitno sistem caka na CD in medtem ne mores nic, tudi ce se prikopljes do task managerja, ne mores izvesti shutdowna, dokler enota ne blagoizvoli reci, da ne more prebrati CDja... fuj.

Loki ::

Calidus a si ze kdaj pomislil na crack?
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Glasbeni cd-ji

Oddelek: Pomoč in nasveti
222244 (1764) icek
»

Karseda neboleča reinštalacija OS WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
171551 (1278) @ljash
»

En "majčken" problemček pri inštalaciji win2k

Oddelek: Operacijski sistemi
7827 (746) boštjan
»

Cudne tezave z CD-ROM-om pod WIN XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
151579 (1373) Buggy
»

Pioneer DVD in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
342036 (1580) luni

Več podobnih tem