» »

Htc hero

Htc hero

1
2
»

Ph4nt0m ::

So si dali kar preveč časa, ko so na HTCju rekli, da bomo dobili 2.1 verzijo v prvi polovici 2010. :(

Tak dolgo bo treba čakat? :8) Sem upal, da bo kaj prej.
www.kartusatoner.si

__Devil__ ::

ROM-i 2.1 so že! ;)

Gandalfar ::

kater tocno je pa stabilen? ker sem si dal gor 2.1 rom pa se je samo usuvalo vse

Ph4nt0m ::

__Devil__, Jaz sem mislil na Android OS, uradno izdajo seveda :)
www.kartusatoner.si

__Devil__ ::

@Gandalfar: 2.1 ROM-i so že, ampak še niso čisto dodelani. Zato raje naloži 2.0 ROM, če že. Derugače pa boš tudi z 1.6 zadovoljen. Pa glej, da ne "zabrickaš" telefona.

@Ph4nt0m: Vem. Sem pač omenil, da so ROM-i. ;)

Gandalfar ::

katerega 2.0 specificno ti laufas na herotu? Cyanogen?

__Devil__ ::

Ne. Jaz mam HTC Magic. Nevem trenutno nobenega pametnega ROM-a za Hero-ta.

samek ::

Trenutno se najbolj splača lavfat MoDaCo Custom ROM oz. zadnji stock rom, na katerem je temeljen tudi Modaco. Vse ostalo je bolj unstable.
/dev/null

Fairplay ::

MoDaCo rom deluje perfektno. Priporočam vsem

__Devil__ ::

Maš kako stran za htc magic 32b? Hvala!

DixieFlatline ::

Prvo polovico leta 10 za uradni FW je HTC omenil na twiterju.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.

Tody ::

bolje za njih da je iz zlata :)

ampak kaj se pritožujemo... včasih si mogel cel mobitel zamenat da si dobil nov OS :D

Gandalfar ::

MoDaCo rom deluje perfektno. Priporočam vsem


A tale? http://forum.xda-developers.com/showthr...

samek ::

Ja, to je to.
/dev/null

Tody ::

Ej, a na SD kartici so samo podatki, kot so slike in mp3? Lahko komot večjo kupim pa zamenjam ? Al je gor še kak imenik pa OS?

borchi ::

> Ej, a na SD kartici so samo podatki, kot so slike in mp3? Lahko komot večjo kupim pa zamenjam ?

ja.

> Al je gor še kak imenik pa OS?

ne.
l'jga

Tody ::

Thanks, še ena zadeva kak uporab GPS navigator za androida? Sem iskal pa sem našel andnav2 samo nima karte za ameriko :S Pol sem našel Copilot, ki je sicer za plačat in tukaj nimam nobenih zadržkov ampak ga android market ne najde :S

http://www.alk.eu.com/

borchi ::

moraš si z MarketEnabler aplikacijo (telefon mora bit rootan) sfejkat, da si iz USA/UK/DE (odvisno katero različico CoPilota hočeš kupit). potem boš v Marketu našel CoPilot-a. mislim pa, da ko imaš eno različico, da lahko potem preko windows klienta dokupiš mape za ostala področja, če ti tiste mape, ki si jih dobil z Android Market verzijo, niso dovolj...

preden z MarketEnabler-jem nastaviš tvojega fake providerja moraš ubit Market aplikacijo in pobrisat ves njen cache (iz glave /data/data/com.android.vending/cache/). to moraš ponovit po vsakem restartu telefona, drugače ne boš obveščen o update-ih CoPilota (in drugih plačljivih aplikacij) in jih ne boš mogel nadgrajevat...

se ti zdi komplicirano? :))

yay, google!

FUN TIMES!!!
l'jga

Tody ::

Jebejo nej se :) Torrenta bom snel dol pa je to to :D Aplikacijo za nalagat aplikacije pa itak že mam :D

A če sem v amerik na ameriškem omrežju (roaming sicer), bo še vedno isti šmorn?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

borchi ::

> A če sem v amerik na ameriškem omrežju (roaming sicer), bo še vedno isti šmorn?

ja.

> Jebejo nej se :) Torrenta bom snel dol pa je to to :D Aplikacijo za nalagat aplikacije pa itak že mam :D

ti kar, če misliš, da bo s skrekano verzijo kaj manj problemov :-D
l'jga

anblaz ::

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup HTC Hero-ta in bi prosil, če lahko kdo post-a kake linke oz. da kake predloge kje bi se ga dalo nabavit po najbolj ugodni ceni...

Havala vsem!

Lp

Jebac18 ::

ablaz lahko bi si malo pogledal napišeš u strica googla htc hero tukaj ne podpiramo lenobe

nejc76 ::

Je kdo uspel dobit uradni OTA update na 2.1?
Naj bi blo zunaj od včeraj (vir engadget.com), ampak moj se ne premakne ... :'(

OrkAA ::

Jaz sem šel v settingse in ga zahteval ročno. Je pa zanimivo, da ni wipe-al telefona tako kot je bilo rečeno.

nejc76 ::

Ha ... jst te opcije nimam - Mobitel distibucija ... :|

Tody ::

Ja kako ga zahtevaš ročno? Seveda telefon ni rootan pa to...

K če bom mogu zdej še mobitel čakat ga bom sam rootal pa dal neki gor :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Ph4nt0m ::

Tudi meni ga je uspelo nadgradit. Podatki so ostali, kar se tiče delovanja pa zaenkrat super :)
www.kartusatoner.si

OrkAA ::

Jaz sem dobil prvega od dveh updejtov avtomatsko, za drugega sem šel pa v menu -> settings -> about phone -> system software updates.

Telefon je pravtako kupljen pri Mobitelu.

Tody ::

BU? Jest nimam system software updates :S mam pa še 1.5 kernel 2.6.27 buld number 2.73.405.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

OrkAA ::

Update na 2.1 je razdeljen na 2 ločena updejta. Si prvega dobil?

Tody ::

Ne, sem mislu da bo prišel pa ga ni bilo :) Sprožit ga pa tudi sam nisem mogel. Očitno ga bom mogel preko PC upgradat.

OrkAA ::

To je pa čudno. Določeni ljudje so poročali, da je pomagalo, če so premaknili čas naprej. Imaš nastavljen pravi časovni pas?

Aja, imaš podatkovno povezavo nastavljeno na "always on" ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrkAA ()

Tody ::

Moj telefon že od začetka misli da sem doma v Sarajevu :) Sem dal zdej na Ljubljano če bo to pomagal :)

EDIT: nope ne pomaga :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Ph4nt0m ::

Poskusi datum pomaknit na 2011, jaz sem tako dobil prvi update, drugi pa je bil z dejanskim datumom :)
www.kartusatoner.si

nejc76 ::

@OrkAA si ga mel prej apdejtanga na 1.6?

Tud jst sem na 1.5 ... bom poskusu step-by-step upgrade 8-O

OrkAA ::

nejc76: Saj update-a na 1.6 ni bilo? Jaz sem bil na 1.5

__Devil__ ::

Update na 1.6 je bil koliko jaz vem. Na svojem HTC Magic-u sem ga dobil oz. sam naložil custom ROM.

Tody ::

Magic ni HERO :D

Svašta zdej sem ga pa dobil k sem dal na 11 tko 10 sec za tem :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

nejc76 ::

OrkAA: kakor vem je bil upgrade na 1.6 tale ROM ni pa bil OTA ...

No, sem tud jast datum nastavil na 2011 pa da vidmo če pustim čez noč - sem že mel za kake pol ure pa ni blo nič in sem dal nazaj ....

OrkAA ::

nejc76: Na tisti rom sem upgrejda, a je bila verzija še vedno 1.5

Ph4nt0m ::

@nejc76 daj ročno preverjanje posodobitev. Pod settings nekje je ta opcija, ne vem na pamet kje, ker je pri 2.1 drugače.
www.kartusatoner.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ph4nt0m ()

nejc76 ::

@Ph4nt0m ročne opcije sploh nisem imel

ampak, po apgrejdu ROMA (link zgoraj) mi je takoj našel update - najprej prvega (4Mb) po tem apgrejdu pa takoj ob re-bootu še drugega (downloading @this moment)

Ph4nt0m ::

Aja, nisem vedel da nisi imel tega updata :) Drugače pa je to še vedno 1.5.
www.kartusatoner.si

nejc76 ::

Running 2.1-update1 :D

Evo, če je še kdo na osnovni verziji ROM-a

1.) dolvleka in install HTC Sync
2.) priklop telefona preko USB na comp, vklopi HTC Sync opcijo
3.) dolvleka in install ROM-a
4.) reboot, vpišeš par nastavitev in najde prvi update, install
5.) reboot, vpišeš par nastavitev in najde 2.1 update, install
6.) reinstaliraš vse aplikacije (men je povozil vse, verjetno prvi update)

Pred updejtom priporočam namestitev AppBrain appa, tako si lahko shraniš katere aplikacije imaš na škatlici in jih kasneje serijsko nainštaliraš nazaj...

okviren čas za vse skupaj cca 1.5 ure

Ph4nt0m ::

Mhm, nastavitve ti je najbrž povozil update, ki si ga prenesel s HTC-jeve strani. Meni je pri obeh zadnjih updatih vse ostalo kot je bilo.
www.kartusatoner.si

wind ::

Datum pomakneš naprej pa takoj dobiš update. Vse skupaj traja pol ure. SMSi in inštalirane aplikacije ostanejo na telefonu.
w

nejc76 ::

wind je izjavil:

Datum pomakneš naprej pa takoj dobiš update. Vse skupaj traja pol ure. SMSi in inštalirane aplikacije ostanejo na telefonu.


No go... sem mel datum premaknjen več kot 4 ure - nič, takoj po prestavljanju tudi restart (kot je bilo tudi nekje predlagano)

Moral sem zamenjat osnovni ROM (ta povozi nastavitve), pol se pa tud z datumom ni blo več treba zezat...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416163 (10972) cucolino
»

Android 2.1 na HTC Hero pred koncem junija

Oddelek: Novice / Android
306998 (5476) Ciklamen
»

Google Navigation se širi po svetu

Oddelek: Novice / Android
4513912 (12304) Dami
»

nov android mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
222250 (1539) tinlad3n
»

Izšel Android 1.6 SDK (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
867909 (5709) __Devil__

Več podobnih tem