» »

Ledomat za pripravo ledu

Ledomat za pripravo ledu

tabla ::

Zanima me ali kdo ve oz. ima izkušnje s kakim ledomatom kot so Hyundai ali Silva, ki stanejo od 200 do 250 EUR? Pri nas sploh ni neke ponudbe, ne želim pa si več hodit po led v lokal ali uporabljat kake vrečke itd... ker rabim enostavno zadevo.

Pri nas nism najdel nič drugega kot le ta dva ledomata.

overlord_tm ::

Ima mogoce kdo izkusnje z ledomati iz ebaya, ki so skoraj pol cenejsi kot v nasih trgovinah?

Klik

Unknown_001 ::

Imam zgolj tehnično vprašanje in sicer zato jer v navodilih ne piše ničesar o tem. Namreč ali lahko v ledomat namesto vode dam sok na primer? Glede na to da se tekočina pretaka samo skozi črpalko do posode z hladilnimi iglami ne bi smelo biti problemov, mar ne? Pač zanima me če je kdo že probal da ne bi prišlo do problemov zarad sladkorjev ker imam slab občutek, da bi se zadeva lahko tako le pošteni zasvinjala.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

SeMiNeSanja ::

Unknown_001 je izjavil:

Imam zgolj tehnično vprašanje in sicer zato jer v navodilih ne piše ničesar o tem. Namreč ali lahko v ledomat namesto vode dam sok na primer? Glede na to da se tekočina pretaka samo skozi črpalko do posode z hladilnimi iglami ne bi smelo biti problemov, mar ne? Pač zanima me če je kdo že probal da ne bi prišlo do problemov zarad sladkorjev ker imam slab občutek, da bi se zadeva lahko tako le pošteni zasvinjala.

Razni sokovi vsebujejo tudi barvila, ki znajo pustiti sledove na plastičnih delih.
Poleg tega sokovi ponavadi niso 'homogeni'. Ko ga vliješ v rezervoar, se bo znal gosti del posedati na dno, redkejši pa bo na vrhu. Tako nastale kocke potem zagotovo ne bodo enake na začetku, na sredi in na koncu porabe soka v rezervoarju, če v njemu nimaš nekakšnega mešalca.

Predvidevam, da je predvsem težavno čiščenje, ko enkrat zadevo uporabiš za zmrzovanje sokov.

Če mene vprašaš, se tega eksperimenta nebi lotil in bi zadevo uporabljal samo za zmrzovanje vode.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilnik z zamrzovalnikom

Oddelek: Loža
135347 (4733) matobeli
»

Najboljši ameriški hladilnik za do 800€ z ledomatom?

Oddelek: Kaj kupiti
147619 (6884) NikolormousB
»

LED na OMV

Oddelek: Loža
53809 (3758) steev
»

Kjeri hladilnik kupiti - "Ameriški"

Oddelek: Kaj kupiti
126671 (5891) misko20
»

Avtomat za led

Oddelek: Loža
82896 (2551) Zeberdee

Več podobnih tem