» »

Avtomat za led

Avtomat za led

edge540 ::

Torej, pod nobenim pogojem ne morem piti poleti pijače brez ledu, zato sem se odločil za nakup ice makerja (ledomata po naše?), ker mi gredo vrečke in posodice za led na živce - preveč dela za tistih 12 kock, ki jih imam za eno pijačo.

Zanima me, ali ima kdo kakšne izkušnje s tem? Malo sem gledal po netu, našel sem to in pa to, ostalo so več ali manj gostinske verzije, za velike količine ledu. Enega sem videl še v šparu za 130€, samo mi je deloval sumljivo plastično.

Si mogoče kdo lasti katerega od teh dveh? Izkušnje? Karkoli je dobrodošlo.

Anze92 ::

Znanec ima ledomat, ne spomnim se znamke, ampak je podoben tem dvema, samo malo večji. Ima ga že cca dve leti, od maja do oktobra obratuje na ''full'', pa deluje izvrstno, nobenih problemov....Zelo fajn zadeva..:D:D

#000000 ::

Če ti denar no problem vzami Icematic recimo tale je star 1 leto, s tem da mora taka zadeva ob doslednem vzdrževanju delat praktično 20 let. In tudi ledu boš mislm da 25 kil na dan, ma ga lahko še sosedom prodajaš. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

V-i-p ::

IMHO je tole odločno preveč za domačo uporabo. Take imajo (manjši) lokali...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

rdecaluc ::

eh zamrzneš škaf ledu pa nabavš šilo za led -> zmaga xD. Drugač pa će boste kej kupoval hladilnik v kratkem enga z ledomatom vzamte :P
Est modus in rebus. ,typos

edge540 ::

Denar ni problem, bolj me muči prostor, bilo bi fajn če bi stvar pasala na kuhinjski pult. Tako da mi je tisti zgoraj žal prevelik..

Zeberdee ::

Kaj pa zamenjava hladilnika? Mislim, da ima gorenje prov take fine, z ledomatom. Škoda, da imam premalo placa v kuhinji...

edge540 ::

Pri meni je podoben problem, hladilnik je vgrajen med kuhinjske elemente in je že tako majhen, pa je brez zamrzovalnega predala.

Zeberdee ::

No tako sranje imam tudi jaz. Zmrzovalnik s megahladilnikom pa v kleti. Jebemo mater...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilnik z zamrzovalnikom

Oddelek: Loža
135337 (4723) matobeli
»

Najboljši ameriški hladilnik za do 800€ z ledomatom?

Oddelek: Kaj kupiti
147610 (6875) NikolormousB
»

LED na OMV

Oddelek: Loža
53805 (3754) steev
»

Kjeri hladilnik kupiti - "Ameriški"

Oddelek: Kaj kupiti
126667 (5887) misko20
»

+/- ;) BELE TEHNIKE

Oddelek: Kaj kupiti
3611072 (10049) RejZoR

Več podobnih tem