» »

Google predstavil igro svetovni monopoly

Alesio ::

Uspelo par stvari mi narest in ponucat ves denar. Je pa počasno trenutno zaradi navala in timeouta pogosto.

Par zanimivih "chance" dogodkov, ki se ti odprejo, ko kaj kupiš (vsakič? ne vem, ker je timeoutalo včasih)
- 500.000 nagrade za podjetnika leta (hehe ta je bla lepa)
- 17.000 kazen ker hiša ni bila "ekološko" zgrajena
- "chance" da nasprotniku postavim tovarno na ulico (in mu znižam vrednost verjetno) no te nisem izkoristil.

St@jler ::

Jest sm dobil "chance" da podrem poljubno zgradbo in isto ekološko.

Misak ::

lahko povesta kje sta kupile ulice? :)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

St@jler ::

V Ljubljani: Gosposvetska, Trubarjeva.
Več ne gre ker zadeva svinjsko šteka in moram za vsak nakup čakat 5 minut.

Alesio ::

Ljubljana (:

Na blogu so odprli pool, kjer sprašujejo če je folk za reset ali ne, glede na to, da je tole bolj neigrabilno kot ne.

Misak ::

Jest sem v Kranju :)
PS: nisem pa dobil se nic drugega kot demolish opponent building. Tist bonus 500k se ti takoj nalozi na racun? Lahko te "karte" uporabljas ko jih rabis, ali samo takrat, ko se ti pojavi?
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Alesio ::

Chance karte. Ne vem. Nisem zasledil, da bi jih kje hranilo. 500k je pa naložilo takoj.
Možno je it tudi v minus... očitno sem neko kazen pokasiral za 50k ampak nisem je videl oz. se mi ni odprla. Tako da sem v minusu trenutno.

šernk ::

kako vi sploh gor pridete...jaz sem le 1x prišel do strani za izbor jezika...sedaj je pa server že dolgo nedosegljiv iz moje strani
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

arjan_t ::

ko ti enkrat naloži igro (predlagam direkten link na eng stran, podan na prejšnji strani) potem se da kaj nardit, samo moraš 100x kliknit da dela

imagodei ::

Mnja, tudi ne pridem gor...
- Hoc est qui sumus -

bluefish ::

Tudi jaz ne več.

Alesio ::

Server je dol očitno. Drugače pa brez panike če kakšen hoče še kak del Ljubljane... sem pregledal center in je 85%+ ulic še nezasedenih.

mare4444 ::

js bom kupu v dubaju če mi uspelo not prit:)

pero_ ::

Ta igra bi se mogla zaenkrat imenovat človek ne jezi se :D

arjan_t ::

running more smoothly within the next several hours


kje je zdaj to bolj gladko delovanje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arjan_t ()

šernk ::

running more smoothly within the next several hours


kje je zdaj to bolj gladko delovanje?


verjetno če ne bi vsi geeki vsakih 5 sekund klikali osveži bi že delovalo :D

tisti ki ste notri, a mogoče veste kolk je vseh prijavljenih?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

wooted ::

hehe, počasi pa gre nekaj :D
komaj čakam da zadeva zalaufa:D

SlimDeluxe ::

Ja, dokler zalaufa jo bodo zaprli :)

Q - How long can people play the game online?

A - Monopoly City Streets will be live and open for your Monopoly real estate dreams until January 31, 2010 EST.

arjan_t ::

upam da do jutri ko bo spet denar zadevo uredijo

Alesio ::

Nasvet: izberite si unique username. Mene je vrglo v account nekega kanadčana z istim username-om. Nazaj v svojega me ne pusti, niti sprememba gesla ne deluje. Verifikacije preko maila ni... torej se lahko verjetno od računa poslovim.

Polom, če je temu tako in adijo from me.

TKPhysicist ::

V FF mi sploh ne požene, v IE mi pa...čudno tole...

Popravek: mi je tudi v FF pognalo...pa poglejmo kaj je tole za en špil
Stroji so boljši od ljudi. Pokvarjen stroj se ustavi, pokvarjen človek se ne.

Zgodovina sprememb…

Phoenix42 ::

Nasvet: izberite si unique username. Mene je vrglo v account nekega kanadčana z istim username-om. Nazaj v svojega me ne pusti, niti sprememba gesla ne deluje. Verifikacije preko maila ni... torej se lahko verjetno od računa poslovim.

Polom, če je temu tako in adijo from me.


Jp, to se je tut meni zgodilo. Tudi na blogu ljudje pišejo, da se jim to dogaja, tako da upam, da bodo zadevo popravili in resetirali server.

Misak ::

Uff... uspel sem porušit prvo zgradbo. In sicer un tower za 300.000.
Joj tole bodo hudi boji še :)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Mipe ::

Včeraj sem kupil Rimsko cesto v Trebnjem, zdaj pa vidim, da ima nekdo tudi isto ulico - na istem kraju. Precej hroščata reč.

Keyser Soze ::

Samo si ne morem predstavljat ljudi, ki so včeraj lahko kupili ulico oz. sploh karkoli naredili?

Včeraj ob ene 4, preden sem šel iz službe sem ene dvajset minut zagonil za to, da sem pritiskal F5. Ampak da bi videl funkcionalno stran? Ma ni šanse miško. Še zvečer ob desetih, enajstih, ko sem bi že v postelji pa sem še mal posurfal po netu. Isti šrot. Ni delalo ama nič.

Svaka čast tistim, ki se jim je dalo vztrajat.

P.S.: Al pa pomilovanje. Da se jim je dalo vztrajat. Asocialci.>:D
OM, F, G!

poweroff ::

Zanimivo. Po mojem testirajo kakšno tehnologijo zagotavljanja high avaliabilitya...
sudo poweroff

Mipe ::

Ne, Keyser Soze, med urami totalne blokade se je našlo tudi par minutk igralnosti. Mi je uspelo samo eno ulico kupit v tem času... danes pa vidim, da je nekdo kupil isto ulico!

Quantum conundrum?

Misak ::

problem je v tem, ker dolge ulice razdelijo na "vec dleov". Najdrazja ulica (po dolzini) stane 1 mio, nisem se zasledil daljse oz drazje. Torej jih teoreticno ima lahko vec isto ulico...ne vem pa kako je to dejansko videti.

Npr. jest sem kupil neko ulico za 1 mio, ampak fora je v tem da je nakup obarvan samo po eni dolzini, ceprav je ulica mnogo mnogo daljsa in teoreticno lahko nekdo se tisti preostanek kupi. Naj se kak drug pove, kako je s tem.

Se pa vidi da je ze dovolj goljufanja...nekateri imajo score ze preko 120 mio...kar pa v enem dnevu z 3 mio zacnetnega kesa ne mores narediti. Upam da bodo te nelegalne "transakcije" porihtali in userje benali.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

antonija ::

Ce hoces drage ulice pol glej za anjbolj fensy ulicam... kaksen Wall street, Mulholland drive, Holywood boulevard, etc. Slovenske ulice takih vrednosti verjetno ne bojo dosegle, ane :p

Drugace pa tale "igra" traja samo par mesecev potem se pa carobno konca in se doloci "zmagovalca". Zdej pa le hitro stancat alte in od vsakega izcuzat tiste 3mil ki so na voljo!
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

poweroff ::

World domination procededing, as planned. :D
sudo poweroff

Tr0n ::

Heh ja, cool test app.

Furbo ::

Cel kup bedakov že pošilja ponudbe za parcele. Seveda nikoli niti $ nad tem kolikor so dejansko vredne. A niso nikoli igrali monopolija ?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

imagodei ::

Kva pa ti trapaš? Ponudba, povpraševanje, 's all.
- Hoc est qui sumus -

Misak ::

Ce hoces drage ulice pol glej za anjbolj fensy ulicam... kaksen Wall street, Mulholland drive, Holywood boulevard, etc. Slovenske ulice takih vrednosti verjetno ne bojo dosegle, ane :p


To sploh ni res. Cena ulice je odvisna od njene dolzine. Wall street je cenejsi za nakup (zdej je itak zaseden) kot kaksna Celovska cesta...Kaj mislis da so sli vsako ulico posebej za cel svet rangirat koliko je vredna? :) Edini kriterij koliko je ulica vredna je:

- njena dolzina (koliko stavb lahko gor postavis)
- vrednost oz income od stavb, ki so na tej ulici postvljeni
- se kaj kar ne vem?


Tako da bodo nekatere dolge ulice (celovska, slovenska, itd..) dosegli kar velike vrednosti. Ali pa kaksna ulica oz cesta, ki je edina v eni vasi in se razteza na dooolgooo :)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Misak ::

seveda odvisno koliko bo lastnik ulice vlagal vanjo in koliko mu bodo ponagajali drugi :P
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

antonija ::

Cena za Mulholland drive je bila 1.000.000.000,00 dolarjev. Res je da je ta cesta precej dolga po drugi strani je pa tudi res da je precej slavna.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

OK.d ::

Uff... uspel sem porušit prvo zgradbo. In sicer un tower za 300.000.
Joj tole bodo hudi boji še :)

kako se pa to dela
LPOK.d

Furbo ::

Kva pa ti trapaš? Ponudba, povpraševanje, 's all.


Trapam ? Dobil sem ponudbe za eno in isto ulico že od večih, pa vsi dajo default ceno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

imagodei ::

Počakaj kak dan ali dva. Jim bo že svanulo, da to ni tržna vrednost.
- Hoc est qui sumus -

Furbo ::

Folk je pokupil že celo Ljubljano skoraj, hudo :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

arjan_t ::

maribor je še pa nekje polovica, vse večje seveda že pokupljene

Misak ::

Uff... uspel sem porušit prvo zgradbo. In sicer un tower za 300.000.
Joj tole bodo hudi boji še :)

kako se pa to dela


To lahko naredis ko dobis lucky chance card. V igri jih dobis random. So pozitivne in negativne.


Trapam ? Dobil sem ponudbe za eno in isto ulico že od večih, pa vsi dajo default ceno.


To sam testirajo ce ste se "zivi" playerji. Ce v roku 7 dni ne odogovris (rejectas, potrdis, zahtevas vec) ulico avtomaticno za znesek ki ti ga ponuja preeide v njegovo last ;) Takih playerjev bo pomoje veliko, ki bodo obupali v igri po enem tednu, ti pa bos za "male pare" kupil ulico s kaksnimi stavbami se povrhu...
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

arjan_t ::

če pa ni možno da ponudb nižje od vrednosti ceste?

Misak ::

ja res je. Nek minimalni znesek moras nujno dati (ne vem ce je lih vrrednost ceste - mogoce celo malo vec). Lahko pa delas tudi menjavo svoje ceste (ki je manj vredna za vec vredno-daljso cesto).

Zaenkrat sem dobil dve ponudbi, obe sem rejectal. Se bo pa dalo dobro tole trejdat, in prodat "lepe" ulice za nekajkratnik vrednosti ulice, za isti denar pa kupis 10 drugih ulic... hmm...

Lahko kdo strategijo malce zaupa po 1 dnevu? :)

Je bolje kupit 1 ulico in zgradit za preostali denar cim vec stavb ali je bolje kupiti vec ulic in po moznosti brez stavb na njej?

Mislim da so lih buildingsi tisti, ki ti dajo najvec income-a. Od ulice dobis na dan 10% vrednosti ulice, 1 kokr tok dobra stavba pa stane 200.000 in dobis ven vsak dan 175.000......
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

arjan_t ::

odvisno od ulice koliko dobiš za stavbo

in minimalni znesek za ponudbo mi piše vrednost cste + vrednost stavb

včeraj sem kupil čim več dobrih cest in eno stavbo, danes večinoma stavbe da bo denar =)

PaX_MaN ::

Hau da fak prideš mimo kurčevega fleša z unim možicljem, ki drži rokco??!!

bluefish ::

levo zgoraj klikneš sign in.

imagodei ::

I see it not (the SIGN IN)
- Hoc est qui sumus -

Misak ::

na resoluciji 1024x768 (laptop) se nhaja SIGN IN napis spodaj pod moziclom...

Ce se ti ne pokaze...ti ni nalozilo celotnega flasha...moras pritisniti f5,f5,f5,f5 :)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

arjan_t ::

kako se za sabotažo izbere uporabnika ki ni med top10?

edit: nvm, sem že

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arjan_t ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ustanovitev pokrajin v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547149 (1726) arnecan1
»

Družabna igra Risk

Oddelek: Loža
154005 (3505) dottor
»

Sumljiva tel. št. in sms

Oddelek: Pomoč in nasveti
122456 (1608) Furbo
»

Google predstavil igro svetovni monopoly (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Igre
35027171 (14641) PaX_MaN

Monopoly 3 ne dela

Oddelek: Igre
81901 (1848) kuglvinkl

Več podobnih tem