» »

Google predstavil igro svetovni monopoly

Lion29 ::

ah kje, najdrazjo mas 4,7mio

jaz rabim cesto, ki je ze v osnovi 7mio+
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Keyser Soze ::

Aha, osnovna vrednost. Se mi je čudno zdelo zakaj bi hotel tako poceni ulice.
OM, F, G!

bosmla ::

Ja skripto sem tudi sam nasel pred kratkim ko sem iskal odgovor zakaj ne morem gradit...

Ti pa http://www.monopolymarket.com/ si naredil dobro samo se en bug mas ce ima ulica H in B potem ti mora stet v dobicek.

clix ::

Kako sploh vi pridete do kakšnih dobrih, dragih, po možnosti vodoravnih ulic, oz. kje jih najdete?

Keyser Soze ::

Če si tako zahteven kot Lion, potem zna bit kar težko.=)

Ampak se da. Mal brskaš naokoli, pa pade. Sam sem našel tisto ta slabih 5 miljonov kar tako na blef. Kaj boljšega je pa že nekako tako kot iskanje gob. Slaba zame.
OM, F, G!

Mehmed ::

Ce imas sreco, na uni strani z oglasi za 10x vrednost. Ce mas smolo je ze na 150x.

Lahko se pa pomikas po zemljevidu, en zoom manj od max, pa isces tiste monopoly oznake za ulico naprodaj. Samo to je zamudno pa iz dneva v dan bolj neuspesno.

Lion29 ::

Ti pa http://www.monopolymarket.com/ si naredil dobro samo se en bug mas ce ima ulica H in B potem ti mora stet v dobicek.


hvala za kompliment...

sem popravil tudi to.. sicer pa nisem vedel, da se tako obnasa, da bonus iznici hazard...

ampak to velja 1:1 ... torej ce je en bonus iznici en hazard ali velja 1:n ... torej 1 bonus ne glede na kolko hazardov?


drugace pa stran ze pocasi dobiva eno obliko... kul... upam samo, da ne bom prevec zakompliciral...

poskusal bom uvesti tudi da se vidijo ze postavljeni BIDI na ceste, tako da ni treba v monopoly... + tega moznost direktnega bida tam, da ni treba v monopoly... bomo se vidli...

zdaj je na vrsti registracija + login :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dejanslo ::

1:n je. Meni v safariju tudi vrže na začetek pri grajenju stavb, tako da je blo razsvetljenje s temi skriptami kul :)

Aja, pa še to ... User search je caps sensitive, kar bilo, imo, bolje, če ne bi bil, ker je ingame vse z velikimi. In pa, če se zmotiš, ti vrže ven nek error, kar bi bilo mogoče fajn zamenjat s sporočilom "user not found".
There`s More Than One Way To Do It

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejanslo ()

Lion29 ::

bil bi zlo hvalezen enmu, ki bi mi dal eno roko...
namrec zelo si bi zelel, da bi bil za loader.gif (ko se da kak zahtevek po AJAX klicu).. da bi bil tisti M, ki se vrti okoli svoje osi (3d)...



ce mi kdo to ustvari bi mu bil ZELOOOO hvalezen
velikost pa naj bi bila 16x16
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Keyser Soze ::

Po monopolymarket.com:
Rent: 235,953,000
Taxes: -28,314,360
Net income: 207,638,640

In pa originalno stanje:
Rent: 235.737.000
Taxes: 28.168.000
Net income: 207.569.000
OM, F, G!

Lion29 ::

refreshaj monopoly ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Keyser Soze ::

Je bil popolnoma svež.
OM, F, G!

Lion29 ::

ja cudno, ker jaz vlecem direktno od tam podatke, tak da nebi smelo sploh biti razlik... se pa zgodi, da monopoly kdaj v svjem GUIju kaksno stavbo 2x racuna al kaj.. pa se potem ob refreshu poracuna
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bosmla ::

ampak to velja 1:1 ... torej ce je en bonus iznici en hazard ali velja 1:n ... torej 1 bonus ne glede na kolko hazardov?


Ne, vazno je da je en bonus na ulici pa iznici n hazardov, primer z mojega rezervnega "napadalnega" racuna:
http://www.monopolymarket.com/user/kurbl
in na vseh ulicah dobim rento.

Lion29 ::

pismo pr tvojmu accountu nekaj zeza, ne prikazuje pravilno... uffa

pismo sem se zajebaval cel dan danes s tem MM... matr... pa se me caka dela... pa se bojim, da ne bom utegnu :8) mi bo zmanjkalo cajta
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Mehmed ::

Tisto drobno odstopanje imas pomojem, ker igrica zaokrozuje zadeve na 1000. ;)

Lion29 ::

ne vem no...

v glavnem zdaj sem se precej dodelal..

koncno sem uredil registracijo + log-in...

bi prosil, da malo prechekirate in javite ce je kak bug

zdaj pa koncno pavza... malo tenisa pa to... zvecer pa upam, da bom privolji, da bom resil se dodajanje offerjev...ker ce mi danes ne bo zneslo, pol boste morali se 3 dni pocakat, da resim jaz prvo en drugi projekt.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vorantz ::

ZA POPIZDIT!!
Pridem danes zjutraj in so mi zginle vse največje ulice ;((
Predvidevam, da jih ne bom dobil nazaj :'(

Lion29 ::

ja delajo maintainance zdaj!

glede na to, da so igro ze enkrat resetirali, se nebi cudu, da bi spet kaj zajebali!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Mehmed ::

Zgleda so koncno odpravili tisti bug, da se lahko ponudba vlece v nedogled. Verjetno je se kdo dobil kake ulice za katere je pozabil, da jih je probal kupit pred mescem. :D

clix ::

Tako, ja :D
Dobil sem šop ulic, ki jih več ne potrebujem. :D

Lion29 ::

in full dodatnega davka :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Mehmed ::

Mja, znebit se jih pa ne da 24 ur.
Ko rusis hazard zgradbe zdej pise zraven kdo jo je zgradil. A je se kej novega?

Lion29 ::

meni je zdaj naedil 5x chance v prvih 30 bajtah.... pol pa naslednjih 200 niti ene
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

vorantz ::

Jaz pa še zmeraj nisem dobil ulic nazaj ;((

bosmla ::

Zdaj pa ze pretiravajo. Kaj je ze komu dal vecji Chance? Sicer tam do 500.000.000 sem ze tudi dobil toliko pa se ne 8-O.

Slikca

Mimogrede zakaj ne gre link s predogledom?

Lion29 ::

meni je upalilo prejsnjic 713mio :(
kolko vem, gre na % od tvojega trenutnega kesha...

hitreje kot pospravljas [manj ti ostaja], manj ti vzame

enkrat se mi je zgodilo, da mi je vzelo 0 :)... kot racun od siola :)

sicer sem pa vceraj se delal na www.monopolymarket.com... zdaj ostanes logiran notri... pa naredil sem se full na offersih (se ni online)... tak da danes zvecer si bom ziher vzel cas in postimal do konca, tak da bo rdy4use..

bom prosil, ce mi boste dali eno roko pol za promocijo ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

dejanslo ::

kolikor vem, gre od renta, ne trenutnega stanja..

v čem je pa fora teh nekaj-100-milijonskih ulic, ki so ful kratke?
There`s More Than One Way To Do It

Lion29 ::

ne ziher ne gre na rent... ce ne bi meni ze marsikdaj par miljard ftrofnelo...

jaz imam priblizno isto renta (give or take) 200mio ze kak teden... pa mi zmeraj trga kesh glede na to kolko ga se imam na zalogi ko zacnem gradit in imam na zalogi 2mil mi upali 700mio... in manj kot mi ostane manj mi trga

dejan, kolk si zdaj vreden?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

bosmla ::

Ja vedno ti odtrga od stanja (po mojem random %) popolnoma nakljucno kdaj ampak se splaca cimprej porabit vse - jaz gradim samo se MT, da ima cimanj moznosti - me pa je prejle presenetlo (zgornji post) ko je pri drugi zgrajeni zgradbi vtrgal 842M. Verjrtno ni vec dalec cas ko bo trgal v miljardah8-O. Trenutno imam renta 3.300.000.000.

Lion29 ::

uff, dobr si... meni pa rent gre pocasi gor, ker gradim tut sam MT...sicer sem pa danes imel velik srece in sem prisel do ulic 11 in 12mio prakticno zastonj :) pa eno 16mio sem prodal za dobre 3mld...bi jo obdrzal, sam je bila prevec zavita...

malo sem zdaj chekiral folk na prvih mestih... npismo majo ceste v osnovi vredne 60mio+!!!

noro
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bosmla ::

Jaz mam eno za 63M je pa bolj navpicna vendar bo se kar trajalo, da jo napolnim z MT... sem pa jo kupil za nek mali gnar ker je imel tip gor polno hazardov... mam pa samo 6 ulic pa ze 100M tax.
Sam ta igra je bol slabo narejena oz. zamisljena recimo ce pogledas razliko med navpicnimi in vodoravnimi ter ravnimi in zavitimi...

Lion29 ::

ja to mene tudi zlo moti

sej sem reku ze na zacetku.. mogli sebi spravit skup inn narest boljso... sem preprican, da bi v 2 mesecih lahko sklamfali 5x boljso igro.. glede na to kak uspeh ima tale monopoly...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bosmla ::

"uspeh" je samo zato ker je Googl zraven drugace verjetno se slisali ne bi za njo

Lion29 ::

kaj a je tle google zraven?
aplikacij, ki temeljijo na google maps je na tisoce zunja.. google je dal sam API ven...

so pa pr HASBRU kr fajn izkoristili to moc PRja, ja
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dejanslo ::

Pol pa gleda oboje :P zagotovo, ker sem jih kar nekaj dobil, ko sem imel hazard na vseh ulicah, v zepu pa milijone..
Vreden sem pa nekaj cez 40G, ne vem tocno.. Izbral sem napačno strategijo pa še kazni sem v zadnjem tednu dobil čisto vsak dan več kot 500M..
There`s More Than One Way To Do It

Mehmed ::

Kazni gledajo na trenutno stanje, sem precej preprican v to, ker ko gradis s 100mio na racunu dobis mimogrede kako za 60 ali pa 110. Ko gradis s 5 mio je ne vidis zlepa.
Treba sproti zapravljat. ;)

Lion29 ::

Evo banda!

prva beta verzija Monopoly Market-a je ZUNAJ!
MonopolyMarket.com

Dajte testirat, registrirajte se, dodajajte offerje, etc..
je se veliko malih bugov za postimat, predvsem varnost, sortiranje, etc.. ampak uporabno je... upam si trditi, da je bolje od une konkurence ;)

Zelo bi vam bil hvalezen, ce mi probleme sem zapisete, pa seveda, da ponesete besedo v 9-to vas ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

clix ::

Lepo bi bilo, če za password nastaviš type="password", da se ne vidi kaj tipkaš.;)
lp

Lion29 ::

Lepo bi bilo, če za password nastaviš type="password", da se ne vidi kaj tipkaš.;)
lp


zakaj ze? ker nekdo za tabo skozi stoji in gleda kaj tipkas?
mene osebno to full moti in je uporaba tega vprasljiva (ce mene vprasas)... sicer pa se tukaj ne gre za nobene relevantne podatke.. pa se logiras se 1x na 100let

lahko pa dam, ce boste s tem bolj zadovoljni ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

clix ::

ma nevem, čim vidim svoj password v "naravni" obliki se pučutim "ogroženega" tudi če ni nobenega zraven, če pa je, je pa problem še večji. :))

Lion29 ::

lol... paranoid much? :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vorantz ::

Poceni je cheap in ne cheep :)

Lion29 ::

Poceni je cheap in ne cheep :)


sem opazu ja :) se zgodi... sam sem tolko prekurjen, da se mi ne da popravit... bom ob priliki :)

thanks for the feedback
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

Hvala vsem tistim, ki ste diggali, ampak potrebujem SEEE :)

pa prosu bi, da se malo poblogate pa TWEETate (al koornkate)..

posljite na zs kaj ste naredili za stran, pa vam bom dal bonus drugi teden na vas account, ko bom uvedel featured streets
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

aja, pa se nekaj:

moje poznavanje angleskega jezika ni na vrhuncu. pripravil sem en krajsi PR za mashable in techcrunch... bi bil kdo tako prijazen in predlagal kak popravek? Castim pivo ob priliki ;)


Not long ago Hasbro announced Monopoly City Streets, a web game based on google maps. Since then, thousands of thousands are hooked with this strategy game. Sadly the game has been lacking (on purpose? ) some communications tools between players, so many of them were constantly frustrated because they had to sell their streets to "the bank" for half the price.

A team from Slovenia decided to offer a service to those who want to get most of their virtual property. MonopolyMarket.com is a slick website that looks simple on the outside but gives you exactly what you miss from the game - a virtual market place. A user can register and claim their MCS nickname. MonopolyMarket.com is pulling the data from the game in real time, so adding streets to the offers list is a matter of two simple clicks.



Pa seveda, ce kdo pozna se kak sajt, kamor bi lahko tak PR poslal, je dobrodosel s predlogi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vorantz ::

Not long ago Hasbro announced Monopoly City Streets, a web game based on google maps. Since then, thousands of thousands are hooked on this strategy game. Sadly the game has been lacking (on purpose? ) some communication tools between players, so many of them were constantly frustrated because they had to sell their streets to "the bank" for half the price.

A team from Slovenia decided to offer a service to those who want to get the most out of their virtual property. MonopolyMarket.com is a slick website that seems simple on the outside but gives you exactly what you miss in the game - a virtual market place. A user can register and claim their MCS nickname. MonopolyMarket.com is pulling the data from the game in real time, so adding streets to the offers list is a matter of two simple clicks.

Par stvari, ki sem jih na hitro opazil

jRk0 ::

pa kaj je to za eno govno, zakaj clovek ne more kupit niti faking kraja kjer zivi? na ptuju sta pa 2 ulici celi waw.
You fuck up once, you loose two teeth.

Lion29 ::

jRko...
hehe
cuj, HASBRO uporablja dva APIja za to igro.. google Maps API in se en drugi, ki belezi vse podatke svetovnih ulic. Ce tam notri ni nihce zabelezil ulic jih tudi v igri ne bo

tak to je... jaz sem tudi tle iz okolice fptuja pa sem bil razocaran :) tak da je bolje, da poisces kje v ameriki kaksne daljse ceste ;)

Vorantz... fala, fala, fala, fala
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ustanovitev pokrajin v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547235 (1812) arnecan1
»

Družabna igra Risk

Oddelek: Loža
154019 (3519) dottor
»

Sumljiva tel. št. in sms

Oddelek: Pomoč in nasveti
122467 (1619) Furbo
»

Google predstavil igro svetovni monopoly (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Igre
35027221 (14691) PaX_MaN

Monopoly 3 ne dela

Oddelek: Igre
81909 (1856) kuglvinkl

Več podobnih tem