» »

Garancija COSMOS / Graz

Garancija COSMOS / Graz

Joze_K ::

Jap takole:

Sem kupil 14.7.2001 CD-RW Liteon 12x10x40x - pa me je zaje...al sem ga nesel konec septembra nazaj. So mi zamenjali drive in dali 16x10x40x LiteOna in nov račun s tem datumom (5.10.2001) - super, a ne? :D

Pa se mi je zdaj pokvaril ta drug LiteOn / tam nekje konec junija (6 mesec) - zaradi lenobe in zaradi računa, ki se je glasil na 10. mesec sem ga nesel nazaj ta vikend (20.7.2002), kad vidi ono 8-O :

mi na servisu povedo, da je garancija ven!!!
Pokažem datum na računu (10.mesec), ampak mi gladko zatrdijo, da nadomestno blago dobi pri njih le 6 mesecev garancije:|, da bi pa lahko uveljavljal garancijo za prvi prodan izdelek (14.07.2002) 8-O, vendar sem tukaj zamudil rok (za 6 dni).

Ko sem vztrajal (najprej mi je bilo rečeno, da njihov kompjutor ne sprejema reklamacij > 1 leto), je ta kompjutor reklamacijo vseeno sprejel. Sedaj serviser ni imel več izgovora s kompjutorom, zato je zadevo vzel, z obrazlago. da ga bo poslal, vendar ne more garantirati rezultata, saj so roki mimo - čakanje na rezultat pa je kljub temu 6 tednov!

8-O 8-O 8-O čude li čude,... če še jest ta svet razumem... za drug izdelek velja garancija z garancijsko dobo prvega 1 leto, za tega pa originalno le 1/2 leta ...

Skratka, grrrr, jezen sam na sebe ker nisem en teden prej reagiral in odnesel škatlo na servis....grrrrr

Zjeban ::

kje si te to kupu!Nisem še vidu trgovine ki bi dala kompiču 6 mescov garancije!A ti nikjer ne piše kak dolgo ti traja?
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

crknu pekač (TEAC)

Oddelek: Strojna oprema
281995 (1521) Dr_M
»

Asus CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
301510 (1242) romci1

Kakšni so kej Lite-Oni?

Oddelek: Kaj kupiti
351715 (1342) whatson
»

Pečica

Oddelek: Kaj kupiti
341931 (1304) humanoid
»

Kateri 24x Snemalnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
271550 (1231) lukslo

Več podobnih tem