» »

IL-2 sturmovik&hyperLobby

IL-2 sturmovik&hyperLobby

miqro ::

Jaz sem si kupil igro il2 sturmovik 1946 in sem si potegnil dol hyperlobby zdaj pa ne vem zakaj se na hyperlobbyju ne morem registrirat...mogoče kdo ve?Jaz sem si kupil to igrico samo za online gaming!


PS:če je kdo na hyperlobbyju registriran in ga več ne uporablja mi naj prosim da njegov acc.


lp

Robert_S ::

Zato , ker že nekdo uporablja ta CALLSIGN , k ga ti hočeš imet .Probaj z drugim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robert_S ()

miqro ::

Ne ni to ker mi napiše "Sorry, this Module isn't active!" ko stisnem create an account!


Ve kdo kaj naj naredim?

lp

Robert_S ::

Ja , pol pa tko povej .Zakaj se sploh hočš tam registrirat ? Registriri se na clientu k si si ga dolpotegnu.

miqro ::

ok,zdaj mi je to ratalo in sem se registriral vendar ne vem katero igrico naj tam izberem.Jaz sem si kupil il2 1946 tam pa je samo forgotten battles in il2 sturmovik.Ko stisnem na en server v forgoten battles mi napiše HyperLobby cannot find your game instalation folder. v il2 sturmovik pa tako ni nobenega serverja.HELP!


lp

ru7 ::

Se ne spomnim iz glave ampak je pravi tisti, ki ima ful uporabnikov (mislim da je il-2), ostali so itak prazni. pot do igre pa moras nastavit prvic, cene ti ne bo delalo.

Moonchild ::

Jaz imam označeno Forgotten Battles in mi dela, probaj še enkrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1452088 (25424) Tilen
»

IL-2 Sturmovik 1946

Oddelek: Igre
211932 (1113) ali3n
»

Letalske igre

Oddelek: Igre
273124 (2431) Robert_S
»

Prvi popravek za IL2 - Sturmovik: Forgotten Battles

Oddelek: Igre
71639 (1568) ali3n
»

A se splaca 1gb rama?

Oddelek: Strojna oprema
292293 (1650) San

Več podobnih tem