» »

Komarji pikajo

Komarji pikajo

1
2
»

Riff ::

ko bo zima in mraz ne bo preoblema k bo vse pocrkalo :D

bluefish ::

Yohan del Sud je izjavil:

Mene tudi zanima, če je kakšen entimolog v naših vrstah (hja, optimizem :D) Kakšen mesec tu okrog, na robu ljubljanskega barja, me pikajo še nevideni komarji. Niso tigrasti ali običajni, črno-sivo-rjavi tam 5 mm veliki. So pol manjši in čisto črni, posledično skoraj neslišni in nevidni, se jih da zamenjat z mušicami in molji. Zato pa pičijo ene petkrat na 10 cm kože v dveh minutah. En te isti, preden ga razmažeš. Pa srbijo ko ta velki. In me načeloma golazen ne mara. Kva so to zaeni in zakaj novice ne pišejo o njih? >:D
Ne samo na Barju, tudi praktično v centru LJ.

šernk ::

Riff je izjavil:

ko bo zima in mraz ne bo preoblema k bo vse pocrkalo :D


to si vsako leto govorim...pa če jih letošnja zima ni ubila jih ne bo nobena ;(

a zdaj boste rekli, da so še neka nova mešanca med navadnimi in tigrastimi? kot da nimam že tigrastih poln k.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tarzan ::

Tele prasice sem jaz tudi bil deležen. Kot da bi prasec šel merit z geotrikotnikom, naštancal je 4 pike v popolnoma vodoravni vrsti. Naslednji dan sem videl 4 prelepe rdeče bunkice in se spraševal, če imam mogoče bolhe ali stenice. No, nič od tega imel sem komarja Jurija Vego. Čez par dni sem enega z enako metodo uspešno dobil - verjetno je bil njegov sorodnik.

#000000 ::

U novicama su rekli, da bujo neki okuženi komarji prišli on nekod, da kao nek virus prenašajo. No neki tazga, uglavnem sem se tolk ustrašu še enega virusa da si tud prebta do konca nisem upal, pač če ne veš te je manj strah :)

bdoxx ::

#000000 je izjavil:

U novicama su rekli, da bujo neki okuženi komarji prišli on nekod, da kao nek virus prenašajo. No neki tazga, uglavnem sem se tolk ustrašu še enega virusa da si tud prebta do konca nisem upal, pač če ne veš te je manj strah :)


LOL?

Volk| ::

Letos so že začeli pikat. Oni tigrasti s stealth tehnologijo.
Kje dobiti poceni komarnike? 60€ za eno okno je malo preveč(fiksna izvedba, vse ostalo še dražje).
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Bolf3nk ::

jaz mam to že leta in je ql

šernk ::

a to dejansko tudi obstaja v praksi? cena?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Mr_Globus ::

30€ na dealextremu. Lansko leto so jih prodali 100k kosov baje

Volk| ::

to je fora, ne?
takoj kupim :D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volk| ()

Highlag ::

Ena tema za diplomo :-)
Never trust a computer you can't throw out a window

fosil ::

Kje dobiti poceni komarnike? 60€ za eno okno je malo preveč(fiksna izvedba, vse ostalo še dražje).

V hoferju in lidlu jih imajo občasno. V lidlu so jih imel ravno kakšne 14 dni nazaj. Mal bodi pozoren na njihove ponudbe.
Tako je!

TRIROG ::

Zakaj pa ne greš enostavno v bauhaus in kupiš mrežo za okna. Zraven dobiš še samolepilni trak z ježkom. Stane 1,5 EUR če se ne motim za 130x150. pri nas imamo to na vseh oknih - bolj zaradi muh ampak tudi pomaga.

Mr Hilter ::

Tisti veliki komarji verjetno mislite obade?

Volk| ::

Pri teh mrežah(ki sem jih sam kupil), je problem, da jih lahko namestim samo na zunanjo stran okna, saj drugače ne morem okna zapret. Drugače pa je mreža res kul za 1.5€.
Problem imam na balkonu, katerega imam zastekljenjega in samo eno okno katero se da odpret, zdaj pa ne vem kako naret gor. Kupljeni, so taki, da jih samo zatakneš, za okno.Imam Arcont okna. Jeba
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komarji

Oddelek: Loža
468655 (6727) WizzardOfOZ
»

Prokleti komarji! Kako se jih znebiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820673 (10680) MostWanted
»

Iztrebimo komarje (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7319582 (13841) poweroff
»

Kaj proti mrčesu?

Oddelek: Loža
276627 (6089) Gregex
»

Uničevalec mrčesa

Oddelek: Loža
3912562 (8602) Pyr0Beast

Več podobnih tem