» »

FTP server powered by multiple connections?

FTP server powered by multiple connections?

Pesimist ::

Zanima me ce obstaja kaksen download client kateri bi se lahko napajal pri downloadu nekega fajla iz vecih linij za zdruzitev upload performanca.
To je naceloma easy izvedlivo z torrentom, boundlat speed iz vecih lokacij, vendar me zanima ce je kaksen bolj simple nacin z kaksnim download managerji iz multiple ftp serverov?

SasoS ::

včas je to znal getright

misek ::

Free Download Manager mislim da to zna:
Increase your download speed and resume broken downloads
FDM accelerates downloads by splitting files into sections and then downloading them simultaneously. As a result download speed increases up to 600%, or even more! FDM can also resume broken downloads so you needn`t start downloading from the beginning after casual interruption.
Mora pa to podpirati tudi strežnik.

Pesimist ::

Getright zna ja. Nemrem instlaat zarad admin previliegij. Free download manager pa je totalno butas. Niti z enega nezna potegnit in kr rece da je file vlki par kilo, prenos koncan!!! sux.

Getright sem drugac sprobo na enem drugem pcju in je lepo kombiniral ftpje in podvojil, potrojil++ hitrosti downloada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

misek ::

Sawyer, potem pa uporabi portable različico GetRight.
Kar pa se tiče FDM: meni je še vedno prenesel vse ok.

Pesimist ::

Nevem, kolko sem gledo se sploh ne proba loginat. Bom probo se portable getright in portable FDM. Mogoce ni kaj vredi isntalalo.

Pesimist ::

ok thx ta getright portable dela fino. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DownLoad, težave

Oddelek: Omrežja in internet
5900 (797) Rokomah
»

kateri download manager?

Oddelek: Programska oprema
8666 (584) misek
»

[MMORPG] 2Moons

Oddelek: Igre
81686 (1434) Tr0n
»

Programi za download

Oddelek: Programska oprema
295149 (4441) Kebab
»

Firefox download okno

Oddelek: Programska oprema
81479 (1352) pviran3

Več podobnih tem