» »

Airsoft pištole- obnašanje z njimi

Airsoft pištole- obnašanje z njimi

;-) ::

Zdravo,
danes sem videl da ima en pištolo na armaturi, izgleda da je airsoft full metal, ker izgleda zelo realistično. Zanima me kako je z tem, se lahko tako kaže povsod in hodi naokoli z njo ali imaš z pravnega vidika kake omejitve?

Si predstavljam policaja ko te ustavi pa mu moraš pokazat rezervno gumo pa bi mel tam eno repliko =)

Meizu ::

Definitivno ne. To je kaznivo dejanje in se obravnava v skladu z zakoni.

Moji prijatelji so tudi Airsoftali kar nekaj časa (tudi sam sem) in enkrat se je zgodilo naslednje. Mene hvala bogu takrat ni bilo zraven, ker sem imel opravke. Streljali so se v nekem zapuščenem kompleksu v našem kraju, nakar opazi en prijatelj policijski avto v bližini. Ni se mu zdelo nič posebnega, ter nadaljeval z igro. Kar naenkrat so nanj skočili 3 specialci v neprebojnih oblekah, z nabitimi pištolami (pravimi seveda)... Prijatelj je pa imel MP5 repliko, ostali prijatelji tudi nekaj podobnega. Vsi takoj na policijsko postajo, uredit zapisnik, ter seveda opravki na sodišču. Hvala bogu se jih je sodnik usmilil, ker jim je bilo to prvič, ter jim izdal samo opomin. Naslednjič se lahko zgodi kaj hujšega...

Je pa zanimivo, kako si dejansko nek specialec upa s pištolco postavit proti nekaj težko oboroženim možem (niso vedeli da so to replike - ni mi pa jasno kako, saj so se vmes tudi nekaj streljali (airsoftovce mislim) in bi moglo bit že takoj jasno...), opremljenim z MP5-kami, G36C, Kalašniki ipd. :)

Nepozabna izkušnja, za katero pa ne bi nobeden od nas želel, da se ponovi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

;-) ::

Ja kako pa potem se streljajo tu pri nas na vsakem koncu? Tudi dokaj velik klub imajo in hodijo kar po "random" gozdovih, nazadnje je šla mama po gobe pa pride cela prestrašena je rekla da specialci hodijo po gozdovih (lol).

Meizu ::

Očitno jih ni še nobeden prijavil. Ko jih bo, bodo tudi oni videli svoje.

Pyr0Beast ::

Problem ni v replikah. Problem je v tem, ker te bo znal še kdo ustreliti.

Že tako se replike 'nosi' okoli s čepom v cevi ter se jih ne kaže, dokler ne prideš na poligon. Poligon se mora tudi ustrezno ograditi in zavarovati.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

krneki0001 ::

Airsoft orožje imaš v torbi v prtljažniku. Tega ne kažeš okoli. Ko prideš do poligona pa tam torbo razpakiraš. Ne vem zakaj bi to kazal naokoli?

Double_J ::

Airsoft replike so v Sloveniji dovoljene, saj jih po zakonodaji uvrščamo med igrače, kljub temu pa ob uporabi pomanjkljive zaščitne opreme zlahka pride do poškodb.

Kaj zdaj, so dovoljene ali ne?
Dve šivanki...

darkolord ::

Noben ne trdi, da niso dovoljene. Sam mahat ne smeš z njimi kot da držiš v roki telefon

tony1 ::

Je pa zanimivo, kako si dejansko nek specialec upa s pištolco postavit proti nekaj težko oboroženim možem (niso vedeli da so to replike - ni mi pa jasno kako, saj so se vmes tudi nekaj streljali (airsoftovce mislim) in bi moglo bit že takoj jasno...), opremljenim z MP5-kami, G36C, Kalašniki ipd. :)


Jap, podobna scena je bila, ko je nekoč en kolega šel snemat film s kupom airsoft pušk v glavni vlogi sredi noči in to kar sredi Lj in je jasno nekdo hitro klical plave...

Je treba priznat, da majo jajca... :D Je bilo kar zanimivo, ker so stvar smrtno resno vzeli... Verjetno pa to ni bila prava Specialna enota, ampak posebna enota regijske policije (običajni policisti z drugačno oborožitvijo in opremo...)

Dami ::

Noben ne trdi, da niso dovoljene. Sam mahat ne smeš z njimi kot da držiš v roki telefon


i couldn't ressist:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

ZaOstali ::

Če ne bi bile dovoljene, nebi glih vsakemu ki pride mimo prodali.
Haha iGun :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airsoft (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15824859 (769) Okapi
»

Katero airsoft pištolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5915737 (12022) krneki0001
»

Katero airsoft

Oddelek: Loža
364157 (3144) ru7
»

airsoft

Oddelek: Loža
272655 (1941) Kaktuspv
»

Paintball in airsoft

Oddelek: Loža
333124 (1788) Trupl0

Več podobnih tem