» »

Domače omrežje

Domače omrežje

ghost ::

Lp Imam sledeč problem internetno linijo si delimo s sosedo, pri kateri je tudi modem. Iz modema gre kabel direktno na wireless oddajnik. Sprejemnik pa je na naši okenski polici,kabel potem pelje se na switch in od tod do mojega prenosnika, internet dela vse lepo in prav ampak ko igram warcraft 3 preko garene mi vsake nekaj časa vrze ven disconect( na vsakih 5 min , če imam srečo 20 min).In za sekundo napiše da je kabel izklopljen, kot da bi se paketki zmešali. IP-ji so vi ročno nastavljeni, firewall je izklopljen, vendar je pri vseh programih (Hamachi, garena,..)isto, dela nekaj časa pa spet umre, in to za manj kot sekundo. Pri hamachiju dejansko pomaga ce kliknem power off in potem nazaj na on, vendar samo enkrat, vsi nadaljnji poiskusi so strel v prazno. Ima kdo kaksno idejo kako naj odpravim to napako.?

cholt45 ::

Probaj analizirati povezavo z Wireshark-om medtem ko igraš Warcraft.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cholt45 ()

ghost ::

Je mozno da internet umre za tisto sekundo zaradi dejavnosti soseda.? Recimo da igram W3 pa soseda še ni na računalniku, potem pa prižge računalnik,ter se poveže na internet in zaradi huba na modemu stvar umre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ghost ()

jan01 ::

Kaj pa je ta wireless odajnik? Kater router? najbrž kak crap

ghost ::

wireless oddajnik je asusov wl500g Deluxe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPTV in WLAN na RUCKUS 7811+7111

Oddelek: Omrežja in internet
195010 (4213) CyberDuck
»

Dota

Oddelek: Igre
122502 (1892) koyotee
»

Warcraft 3 modifikacije

Oddelek: Igre
10747 (636) Nejc1994
»

Kako postaviti WLAN/LAN v mojem primeru

Oddelek: Omrežja in internet
62458 (2390) [SkA]
»

Brezžična 220V povezava?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
211848 (1356) TribesMan

Več podobnih tem