» »

Google Chrome nadaljevanje

Google Chrome nadaljevanje

LukaSLO ::

Že nekaj časa nazaj sem pisal o težavi pri posodabljanju Google Chrome. Izpiše da strežnik za posodobitev ni na voljo (napaka 3). Prej je delovalo.

Namreč ko se Google Chrome namešča se namesti po svoje in ne gre v Program Files ampak nekam drugam (c / uporabnik / aplikacije)... Je možnost da je v tem težava? Kako lahko sploh Google Chrome namestiš kamor hočeš?

Sicer pa je v drugem računu (uporabniku) Windowsa nameščen Google Chrome enako (c /uporabnik /aplikacije) in stvar dela. Vse datoteke so iste vse...
Prosim za pomoč
  • spremenil: LukaSLO ()

Icematxyz ::

Namesti zadnjo različico z uradne strani in ob nameščanju in nasploh če imaš požarni zid dovoli vse da dostopa do interneta. In mora delovati.

LukaSLO ::

Namesti zadnjo različico z uradne strani in ob nameščanju in nasploh če imaš požarni zid dovoli vse da dostopa do interneta. In mora delovati.


Saj vedno namestim iz uradne strani. In sem v požarnem zidu pogledal in ima dovoljenje za dostop do interneta (Google Update) tako kot Firefox Update Software. Firefoxu delujejo posodobitve, Chromu pa ne.

Kaj bi še lahko bilo na poti da ne dela posodabljanje?

jveligov ::

Mene pa zanima zakaj ne morem na windows 7 naložit brskalnika chrome ?
Pri nameščanju mi napiše:"Namestitev Google Update ni uspela zaradi napake 0×8004071c."

gorenjc ::

Pri nameščanju mi napiše:"Namestitev Google Update ni uspela zaradi napake 0×8004071c."
Tale link mi morda lahko pomagal. Ne navaja se sicer windows 7, vendar naj bi veljalo isto, kot za Visto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google chrome

Oddelek: Pomoč in nasveti
101432 (810) c00L3r
»

Ne morem ponovno naložiti Chroma

Oddelek: Programska oprema
51846 (1675) borovec
»

Microsoft Security Essentials označil Google Chrome kot virus

Oddelek: Novice / Brskalniki
328314 (5886) amigo_no1
»

Chrome 3.0 stabilen

Oddelek: Novice / Brskalniki
395372 (3224) Aston_11
»

Firefox požre preveč spomina

Oddelek: Pomoč in nasveti
81324 (1118) Berserker

Več podobnih tem