» »

GSM-Baterije

GSM-Baterije

DATA-N ::

Lep pozdrav!
Imam (mogoče)nenavadno vprašanje in sicer me zanima vaše mnenje in izkušnje glede GSM-Baterij.
(NOKIA, SAMSUNG, SONY ERICSSON, LG)
Zanima me katera baterija (od zgoraj navedenih prooizvajalcev)najdlje zdrži oz.ima najdalšo življensko dobo.
To pomeni da jo lahko največkrat polniš in pa da zdrži vsaj nekaj let.
((Moje mnenje je da je to NOKIA.))
Vsem najlepše hvala za sodelovanje!

hojnikb ::

Jest mam enega SE (mislim da t610) na katerem še zdaj zdrži baterija (po cca 3-4 letih) čeprav ga ne uporablam več (jo pa napolnim vsaketoliko časa :) )

Drgač z nokio sm mel bol slabe izkušnje :(.
Stvar sreče najbrž :|
#brezpodpisa

šernk ::

nokia 3330 po cca 6ih letih še vedno zdrži baterija cel dan, 4 leta se jo je redno uporabljalo, 2 leti pa služi kot rezervni mobitel.

drugače pa kot sem že enkrat rekel imam trenutno SE k510i (2 leti), katerega lahko poimenujem da je naslednik nokie 3310 (3330). telefon je preživel že vse mogoče (moram potrkat), baterija je pa kot nova (ob srednjem signalu in dokaj redni uporabi 5-6 dni). pri sestrinem mobitelu (mislim da k530i) ki je 1 leto starejši od mojega, pa je baterija že popolnoma fuč in več kot 2 dni ne zdrži.

ostale mobitele ki sem imel pa niso niti sami zdržali toliko časa v moji posesti in ne morem reči.

je pa verjetno nekaj odvisno tudi od sreče na kakšen mobitel/baterijo naletiš.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Mobidick ::

Moj stari SE Z1010 zdrži na 3G omrežju (na 2G žal ne ostane, se preklopi sam nazaj) nekje 4-5 dni. Star je okrog 4 leta, notri je pa prva baterija - 1260 mAh. V tem obdobju je pa pogovorov do par minut.

Trenutna Nokia 5310 (stara 1 leto, 3 mesece - prva baterija [860 mAh], 2G omrežje) pa drži čist odvisno, koliko muzike poslušam na njej. S par uricami poslušanja jo že moram polnit po dveh, treh dnevih, drugače pa drži tam nekje do 5, 6 dni (seveda ob zmernem telefoniranju).
The future is digital!

Aljaz1980 ::

imal SE in Nokio, pri obeh zadovoljen , pomoje bol stvar sreče

Dr_M ::

Najboljse baterije so bile pri Nokii 5110 (6110,6150).
Mam doma se vedno eno popolnoma delujoco 5110 z originalno baterijo in zdrzi enako dolgo, kot nova.
Pri 3310 so bile baterije porazne. Imela sta jo fotr in mat, pa je obema po 2 letih skoraj cisto crknila.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

plavko61 ::

Ravno sem nabavil novo baterijo za Siemens cx70 in je zdržala 18ur. Sem šel zamenjat in mi drži 24 ur v stand-by. Kaj mi prodajajo slabe baterije ali je že kdo slišal da bi telefon začel nenormalno porabljat baterijo???
Dvakrat preberi, nato pa blekni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolsi telefoni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5616700 (14020) amacar
»

Nakup telefona z daljšo avtonomijo baterije (3+dni)

Oddelek: Mobilne tehnologije
394957 (3969) innerspace
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512806 (8975) Azrael
»

kvalitetni telefoni iz preteklosti

Oddelek: Mobilne tehnologije
132246 (1778) Pyr0Beast
»

mobi

Oddelek: Loža
231910 (1497) Cokolesnik

Več podobnih tem