» »

Nakup prenosnega računalnika

Nakup prenosnega računalnika

geek93 ::

Pozdravljeni,

kupujem nov prenosni računalnik v cenovnem rangu nekje 700-900 EUR. Iger nebi igral. Predvsem želim da je lepega videza in da ima vgrajeno tehnologijo za brezžični internet.

Ker ravno nimam izkušenj z prenosnimi računalniki, bi Vas prosil za mnenje o tem: http://trgovina.partners.si/cenejsi-nak...

Lep pozdrav in hvala za odgovore.

Kristjan

Leks ::

Če želiš lep dizajn in kvaliteto se obrni na DELL 1545, meni osebno
so zelo všeč SONY in nova serija HP ProBook 4510/15.

diNero ::

mogoče koga zanima, prodajam Lenovo r61i http://www.bolha.com/oglas383150756/len...

BALAST ::

Ah tale Dell ima samo integrirano grafiko Intel 4500, kar je nezanimivo, če želiš igrat kakšno 3D igro.
Toshiba, ki ga je chris15 prilepil je dokaj dobra konfiguracija, vendar po mojem mnenju ni vredna. Nasplošno je pa veliko nezadovoljnih kupcev pri Toshibi, predvsem zaradi prednaloženega Windowsa, ki je težaven in napumpan z spammom.

Jaz bi ti predlagal kakšnega ASUS k70io, je sicer 17 inčen, vendar le 200g težji od linkane Toshibe, ter ima najnovejšo grafično Nvidia Gt120m, ki je močnejša od Ati 3650 v Toshibi.

R-S-LoVe ::

Osebno bi ti odsvetoval notesnik, ki ima sijaj, saj se na njem pozna vsak prstni odtis. Razen če si forenzik in jih zbiraš. ;)
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

BALAST ::

Še ena dobra ponudba ASUS k70io z bolhe za 550€, prodajalec pravi da je čisto nov in prihraniš še 120€.

geek93 ::

Pozdravljeni,

kako dolgo pa drži litij-ionska baterija, ko brskaš po internetu?

Lep pozdrav.

Kristjan

Leks ::

Toshibe so res precenjene, mogoče to odtehta tale garancija, ki jo pridobiš ob nakupu.

kot pravi Balast so Asusi res dobri in lepega dizajna, osebno sem že videl tegale K50AB in
je zelo všečen.

CraMar ::

Še ena dobra ponudba ASUS k70io z bolhe za 550€, prodajalec pravi da je čisto nov in prihraniš še 120€.


Ravno vceraj sem se dobil s prodajalcem in ga tudi kupil. Spica je! Lep izgled, lahek in za 17ko zelo tanek. poleg tega ima apple style tipkovnico in led lcd display(dosti manjsa poraba)=)
lp

BALAST ::

Me veseli, da lahko pomagamo pri odločitvi. :D

Bi lahko še pognal Performance test na prenosniku, da vidimo resnično kako dobra konfiguracija je Intel T4200 in Nvidia 120m. Moj prenosni rezultat si lahko ogledaš v compare zavihku in downloadaš rezultat z imenom 8710p (imam pa Hp 8710p, Intel 2Ghz, Nvidia 8700gt)

CraMar ::

Moj rezultat je 686.2. Tvojega rezultata pa nisem našel med 8710p, tako da ne vem kakšno je stanje.

e-marko ::

Iščem Lenovo prenosnik za 1000eur. Katerega izbrati?
ThinkPad SL500 s torbo in dodatnim 2GB RAM-a je točno 1000eur. Dober nakup? Kaj sploh pomenijo oznake SL in npr. R pri Lenovo?
Igre se ne bodo igrale, je pa pomembno, da je bolj odporen, če je sploh to mogoče. Hvala za nasvete in mnenja.

LP
...somebody, somewhere...

Leks ::

Predlagam katerega izmed R500 serije. Sam imam R61 in sem že drugo leto zelo zadovoljen z njim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali so novi 17.3 Asus prenosniki vredu?

Oddelek: Kaj kupiti
84088 (1608) andre91
»

Vrednost laptopa (HP)

Oddelek: Kaj kupiti
182508 (1721) MI5Ek-
»

Prenosnik do 550€

Oddelek: Kaj kupiti
402178 (1401) ;-)
»

Laptop do 1200€

Oddelek: Kaj kupiti
192707 (2104) BaRtMaN

Več podobnih tem