» »

TV tuner WinFast 2000 XP

TV tuner WinFast 2000 XP

PALOMINO ::

Prosil bi vse ki si omenjeni TV tuner lastijo, da podajo svoje mnenje, ali je kartica vredna nakupa, vaši vtisi, kaj vam je pri kartici všeč in kaj ne.
Hvala vsem.

Klemenn ::

jzst sem pa tole napisal sm zato da se bom ``naročil´´ na to temo, ker mislim v kratkem tudi jaz to kupt

Paramedic ::

Jebediah: sej se lahko naročiš brez, da kej napišeš. Maš tako ikonco pri vsakem postu...
Sicer pa bi jo js tut kupo :D.
End transmission.

Klemenn ::

sem ugotovu..drgač pa ...

mam kabelsko..pa en kanal ..zakodiran...slika je motna a ne?...ga bom lahk kako odkodiral...pa še to..kaj je to tudi radio?---pa še to...kako sliko nardi ta kartiva na televizorju..:\

Klemenn ::

se da tle kako kanale naštimat...s tem mislim če lahk kanal iz 21 prestaviš na 5 recimo..pa katero državo imate nastavljeno..ker ni slovenije mislim

borchi ::

Jeb: odkodiranje kabelskih programov: sem 90%, da ti ne bo uspelo

js mam nastavljeno Spain in mi dobi vse programe. lahko nastaviš tut kiro drugo evropsko državo.
l'jga

Turtle ::

Ej mislm ,da je tole ena najboljših TV kartic na SLO tržišču. Ima vse kar rabi povprečen uporabnik (TV,Radio,daljinca) in vse kar rabi napred uporabnik (MPEG1,MPEG2,VCD,DVD video in MPEG ujemanje slike, Picture in Picture)
Mislm, da s tem nakupon ne morš zgrešt

DMouse ::

Picture in picture je samo tko da na eni sliki vidiš kar si prej posnel, na drugi pa trenutni program. Za "pravi" picture in picture bi kartica potrebovala dva tunerja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LCD Samsung in PiP(slika v sliki)

Oddelek: Zvok in slika
71926 (1821) Seljak
»

IP ali kabelska TV

Oddelek: Zvok in slika
196290 (4579) Konlov
»

PS3 kot TiVo

Oddelek: Novice / Igre
165235 (4094) fiore
»

Kateri DVD HDD zapisovalnik/predvajalnik Z Dual Tunerjem

Oddelek: Zvok in slika
91627 (1484) hodu63
»

Rabm zvočnike,volan in tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
121369 (1248) nornaigre

Več podobnih tem