» »

ptc strani

ptc strani

Temo vidijo: vsi

hator ::

Mene zanima če so te strani PTC (paind to click). torej tiste ki za ogled oglasov plačujejo denar npr. neobux legalne? Kaj je z plačilom davka?
  • zaklenil: bluefish ()

NorK ::

Vsak prihodek je potrebno prijaviti. Pa naj bo iz Slovenije ali tujine.

http://www.eo-oglasevanje.com/ :D

;-) ::

Od teh strani nimaš niti za kavo na mesec. Oz. lih za eno kavico na mesec maš:)

KoMar- ::

To je brezveze u nulo. Pain to click, tako kot si napisal.

black ice ::

Splača se ti edino če si lastnik strani. Pa še to v primeru, da imaš dovolj oglaševalcev na strani.

bluefish ::

Sedaj pa še povej, koliko časa na dan klikaš za recimo minimalen znesek 20€, kot ga omenjaš na strani, ker tile screeni imajo neke minimalne zneske z nebroj različnih storitev. Vse skupaj torej nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

sodnik ::

20 minut na dan...malo izplačil je ker sm tut vlagov vmes nazaj v strani...ubistvu sm svojga denarja na začetku vložil 100$, kar se je že zdavnaj povrnilo...sicer pa 20$ velja za izplačilo iz AlertPaya na svoj osebni račun...ponavad imajo PTC strani izplačilo pri 2$...

Domina ::

Sm tud jz začela s tem in sem se vpisala na nekaj strani. Potem pa sm našla stran, kjer si lahko kupiš refferele za tisto stran kjer se včlaniš, kar je precej kul. Lahko pa tud klikaš na bannerje da dobiš kredite s katerimi kupiš svoje podložnike:)
Simplerefs

bluefish ::

Saj direkten link ni škodljiv.

YesweScan ::

Če je klik vreden 0.01 US $, potem moraš klikniti 2000 za 20 US $.
Če je klik vreden 0.02 US $, potem moraš klikniti 1000 za 20 US $.

današnji tečaj:
1 Euro = 1.3964 U.S. dollars
20 Euros = 27.92800 U.S. dollars, zaokrožimo na 28 USD

Če je klik vreden 0.01 US $, potem moraš klikniti 2800 za 28 US $.
Če je klik vreden 0.02 US $, potem moraš klikniti 1400 za 28 US $.

za 20 minut na dan boš hitro uničil miško, da ne omenjam tvoje roke/zapestja
+ če ti uspe v tem času klikniti 1000 krat , je to 20 * 60 = 1200 s; 1000 klikov / 1200 sek = 0.83 klik /sek , vendar če upoštevaš da se posamična reklama nalaga cca 30 sekund vidiš da tu nekaj ne štima.

Če upoštevaš da: 30 dni x 20 min znese... 20 EUR / mesec
30 dni x 20 min = 30 x 20 min = 600 minut = 10 ur
koliko je to na uro: 20 eur / 10 ur = 2 eur / uro

Sklep1: pomoje se da tudi v manj klikanja zaslužiti omenjeni znesek.
Sklep2: failed by design.
Sklep3: spominja na piramidni sistem (PS) oz. je PS (če pogledaš na "Kako zaslužiti še več?" na linku strani navedene zgoraj).

Zgodovina sprememb…

sodnik ::

Narobe računaš! ;) Dobro si preber zadevo in vidu boš da je to MINIMALNO kokr loh dobiš, in je možnosti zaslužka še veliko več kot samo s klikanjem. Sicer pa lahko klikaš naenkrat na večih straneh, tko da vrjem da se da met povprečno 1 klik na sekundo!

YesweScan ::

Razsvetli me kje točno narobe računam.

hator ::

YesweScan je izjavil:

Če je klik vreden 0.01 US $, potem moraš klikniti 2000 za 20 US $.
Če je klik vreden 0.02 US $, potem moraš klikniti 1000 za 20 US $.

današnji tečaj:
1 Euro = 1.3964 U.S. dollars
20 Euros = 27.92800 U.S. dollars, zaokrožimo na 28 USD

Če je klik vreden 0.01 US $, potem moraš klikniti 2800 za 28 US $.
Če je klik vreden 0.02 US $, potem moraš klikniti 1400 za 28 US $.

za 20 minut na dan boš hitro uničil miško, da ne omenjam tvoje roke/zapestja
+ če ti uspe v tem času klikniti 1000 krat , je to 20 * 60 = 1200 s; 1000 klikov / 1200 sek = 0.83 klik /sek , vendar če upoštevaš da se posamična reklama nalaga cca 30 sekund vidiš da tu nekaj ne štima.

Če upoštevaš da: 30 dni x 20 min znese... 20 EUR / mesec
30 dni x 20 min = 30 x 20 min = 600 minut = 10 ur
koliko je to na uro: 20 eur / 10 ur = 2 eur / uro

Sklep1: pomoje se da tudi v manj klikanja zaslužiti omenjeni znesek.
Sklep2: failed by design.
Sklep3: spominja na piramidni sistem (PS) oz. je PS (če pogledaš na "Kako zaslužiti še več?" na linku strani navedene zgoraj).

Sodnik ima prav. Ti pri tvojem izračunu nisi upošteval referale. Ti so ključni v teh straneh. Zgolj teoretično imaš na x strani 100 direktnih referalov. To so tisti, ki včlanjeni pod tebe. Sledi optimalni račun:4(reklame)x 0.005$ x 30 x 100=60$ na mesec. Realno se bo zaslužek gibal okrog 50$. Pri tem moraš klikniti zgolj 4 reklame na dan. PTC strani niso le za klikat ampak je to bizniz z direktnimi referali.

Gost ::

Ne bi šli raje kaj bolj konstruktivnega delat?

YesweScan ::

Se opravičujem, malo bolj detaljno sem preštudiral in vidim da se da , vendar moraš upoštevati načelo "work smart, not hard", se pravi da moraš imeti dovolj veliko število referalov, bodisi direktnih in/ali najetih ter seveda vsak dan poklikati svoj minimum reklam po posamezni ptc strani..

hator ::

YesweScan je izjavil:

Se opravičujem, malo bolj detaljno sem preštudiral in vidim da se da , vendar moraš upoštevati načelo "work smart, not hard", se pravi da moraš imeti dovolj veliko število referalov, bodisi direktnih in/ali najetih ter seveda vsak dan poklikati svoj minimum reklam po posamezni ptc strani..

Večina ljudi, ki služi s PTC investira del svojega denarja v visoko rizične investicijske sklade. Če izgubiš ti je skoraj vseeno, ker to ni tvoj denar. Če pa dobiš si pa zmagal. Npr. jaz sem investiral 15$ v cipersko podjetje Genius Funds. Pa sem si rekel, da bom v vsakem primeru jezen. Prvič če izgubim, drugič če pa dobim bom še bolj jezen,ker namreč iz teh 15$ dobim cirka 140$. Seveda je rizik, tak da te ubije ampak 15$, ki niso moji gor ali dol. Genius Funds je sicer že zelo dolgo na sceni, in večina pravi, da naj bi še kakšno leto zdržal. Aja zdržat more 180 dni. Vem, da sem optimističen, pa kaj čmo takšen sem.

alien01 ::

Ma PTC je eno veliko sranje. Najbolj mi je smešno ko folk potem kaže dokazila o izplačilu z zneski 1$, 2$, 3$ loool, daj spravite se raje kaj resnega početi kot pa izgubljati čas s tem PTC sranjem. Sicer pa kakor za koga! Nekateri so pač očitno presrečni, da na mesec zaslužijo 1EUR s PTC in nakaldajo kakšni carji so, ker služijo z internetom. Pejte raje po ulicah iskati cente, na mesec boste zagotovo zaslužili več in porabili manj časa za to!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska Youtube scena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111057 (7922) 2dark
»

Zaslužki preko interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10050224 (17722) next3steps
»

Stran za ocenit

Oddelek: Izdelava spletišč
5900 (739) BALAST
»

Zaslužite denar z branjem e-mailov!Deluje!!!

Oddelek: Loža
282456 (1735) alyo
»

Spet diode in upori :)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
211565 (1323) slawc

Več podobnih tem