» »

kamera na zadku tovornjaka

kamera na zadku tovornjaka

Klemenn ::

torej..foter vozi tovornjak...avtocisterno...in pravi da zadaj nič ne vidi in bi rad vidil da mu najdem kako kamero...torej ve kdo za kako firmo ki bi take stvari nameščevala...kamera mora biti majhna...trpežna...zdraven mora bit tut monitor...pa lahk se kamera tut premika

PaJo ::

Hm, mogoce bi si lahko vzel vzor iz novejsih tovornjakov, namrec glih oni dan je kolega pravil da je vozil novega Ivecota in je mel od vzdaj kamerce, tak da lahko komot priklopis prikolico zraven. No v glavnem poglej malo na okoli kak so te stvar serijsko pa povprsaj pri katerem od prodajlcev novih tovornih vozil, zagovovo poznajo kako resitev:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Klemenn ::

ne bomo šli kupovat novega tovornjaka zato ker nima kamer vzadi ;) :D

bastadu ::

Vprašaj pri kakšnemu, ki avtoalarme inštalira, pomoje bi mogu vedet kje to dobiti, saj to ni nevem kako zakomplicirana zadeva, je pa res zelo uporabna...

IceIceBaby ::

Če se ne motim sem enkrat videl podobne mini kamerce v konradu napol zastonj. Cene točne nevem, ampak vem da res ni blo velik.

Možnost je tudi da kupiš kar domofon za okoli 40k sit. Maš že ekranček zraven pa vse.

Drugač ma pa tanova nissan primera to narjen. Kamere na zanjem delu...fancy :)

SkIDiver ::

Kašn šofer pa je ata, da ne more vzvratno rint tovornjaka? Sej ma ogledala. Kako pa moj ata prakticira to z prikolico in brez kamere, ali pa z polpriklopnikom na katerem se vozi še bager?

Treba gledat špegle če ne je to kurc. Kmal kako ograjo zadaneš na loteriji vzvratne vožnje.

Klemenn ::

kr vpraš atata če to počne brez problemov...:\ drgač pa sej si vidu sliko..visok, širok..

Klemenn ::

no bi kdo vedel..oz rabim eno firmo k je po možnosti v nm ali v okolici..ki prodaja kamere

Tomi ::

Hehe, The Big Brother Truck Driver..
Sicer pa, malo povprašaj, kako imajo to narejeno pri prevozih dragocenih zadev, ker verjetno imajo. Ali pa pri kakšen G7 bi verjetno tudi vedeli, ali pa te vsaj napotili kam.
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

ja 13..skoraj 14:D letniku bodo pa res veliko povedal :\

Tomi ::

Ja, mislim, si pa res še nezrel. Kdo pa tebe sili, da greš spraševat. Ali pa bi ti rad naskrivaj podtaknil kaj takega zadaj, da bi vedel, kje se kdo drug vozi?
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

jah jz bi rad vedu....
sm mene noben ne upošteva..tako pač je v svetu..oroc so manj pomembni..pa čepraov več vem od drugih..

no bi kdo vedel..oz rabim eno firmo k je po možnosti v nm ali v okolici..ki prodaja kamere

Binji ::

Sej si zvedu..zdej pa fotru rec nej poklice
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

Ja, če si pa tako neresen. Sicer pa, pri 14 se ljudje ponavadi niso zelo zreli in odgovorni.
Pa da ne boš rekel, da sem si za šport izbral zbadanje, en namig: tis.telekom.si:D
metrodusa.blogspot.com

Kaboom ::

dve kombinaciji sta, črno-bela varianta in barvna... prva od oke stane 50k druga bi verjetno okrog 75k... ne morem rečt cen ker se mi ne da iskat kataloga od Conrada, njihova stran je pa očitno offline... tak da si pri njih poglej kamere za 12V in LCD displeye ali televizije za 12V, najverjetneje je najboljša varianta cinch (drugače imenovana composite ali kompozitna povezava) povezave ko rabiš samo napajanje in v vsaki aparat samo priključit zaščiten konektor... to je to...

Conrad
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Klemenn ::

maš slučajno njihovo številko...al pa kaki naslo...čim bližje novemu mestu

Tomi ::

Še samo enkrat bom povedal, kje najdeš vse številke, ki jih rabiš: tis.telekom.si, in sedaj ne bodi več takšna Jeba in se malo zresni.
metrodusa.blogspot.com

Mickey North ::

Jebidah: Greš na tale link in pod iskanje vpišeš Conrad. In imaš telefonsko od conrada 8-)
Undercover Lamer

Klemenn ::

tomi: dej že nehaj najedat...sem že 100x povedal kako me NE klicat..

drgač pa mi bi lahko kdo k je registriran dal številko...če je firma tut v nm?

SkIDiver ::

Hehe. Folk morte razumet, da je Jebediah dolen'c tako kot jz in da bo kmalu trgatev in je pač treba spraznt stare zaloge Cvička iz sodov in cistern vn, tko da prosm mal razumevanja!!!:D :D :D :D >:D >:D

Jebediah Conrad je u Krškem v industriski coni poleg spara maš pa v novem mestu tut Kumerja v Prečni, ki zalaga z elektroniko. Drugač bom pa jz mojo teto vprašu k je mela to na tovornačku gor namontirano.

Pa še odgovor. Moj ata rine vzvratno, kompozicijo dolgo 21 metrov brez kamere, samo ogledala in glede tega ga ne rabm sprašvat, ker sem bil pač zraven:D

Mal poglej po imeniku k ste ga dubl zastonj od telekoma pod rumene strani elektrotehnika al kako se glasi ta rubrika. Tam ti vse lepo piše. Lahko pa probaš tut na Varning, firma iz Košenic, ki se ukvarja z varstvom pri delu. Pa da ne boš rabu spraševat, to spada pod varstvo pri delu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubljanske ulice

Oddelek: Loža
71621 (1238) snow
»

Kako ugotoviti lastnika telefonske številke?

Oddelek: Pomoč in nasveti
1042014 (41740) rfmw
»

načrt/zemljevid Ljubljane

Oddelek: Loža
77696 (7543) SkIDiver
»

Dungens&dragnos

Oddelek: Sedem umetnosti
9987 (881) OwcA
»

nekoga iz portoroža - bernardina rabm

Oddelek: Loža
29927 (655) Klemenn

Več podobnih tem