» »

Snemanje CD/DVD-jev

Snemanje CD/DVD-jev

Robocop1 ::

Mene pa zanima, katero verzijo Nerota bi moral potegnit, da bi delala na Visti. Poskusil sem že Nero StartSmart (vem da je že stara verzija - a imam licenčno), vendar se program ne namesti prav.
Zanima me še, ali obstaja kakšen drugi zastonjski program, ki bi omogočal ista opravila, kot jih ima Nero in bi deloval tako na XP-jih, kot tudi na Visti?

Okapi ::

ImgBurn.

O.

Han ::

Za Visto rabiš vsaj Nero 8.

JožeHorvat ::

Nerota že dolgo ne uporabljam več, ker je prenasičen z funkcijami, počasen, in ti inštalira še cel kup neumnosti. RES ti priporočam : CdBurnerXP. Je zastonj program, peče pa : "CDBurnerXP is a free application to burn CDs and DVDs, including Blu-Ray and HD-DVDs. It also includes the feature to burn and create ISOs, as well as a multilanguage interface."

Deluje pa na : Operating Systems: Windows 2000/XP/2003 Server/Vista/Windows 7

Potegneš ga lahko iz uradne strani, download.com, ali softpedia.com

bluefish ::

še en glas za ImgBurn. Program je preprost, ima precej opcij, pa še boljši je od Nerota.

dunda ::

Še en glas za CDburnerXP - že več let brez težav.
https://www.kacnje.eu

Han ::

Res je, da so Nero od sedmice naprej precej napihnili z nepotrebno navlako. A če malo pobrskaš, najdeš Nero 8 Lite in Nero 8 Micro, ki delujeta izvrstno, tako kot stara dobra šestica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

VidKo ::

+1 za CDburnerXP
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

Swiper ::

Res je, da so Nero od sedmice naprej precej napihnili z nepotrebno navlako. A če malo pobrskaš, najdeš Nero 8 Lite in Nero 8 Micro, ki delujeta izvrstno, tako kot stara dobra šestica.

+1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako z nerom 8 zapeči Boot DVD?

Oddelek: Programska oprema
5805 (716) --MiRaLdInJo
»

Peka CD-DVD Windows Vista (legalni)

Oddelek: Pomoč in nasveti
51772 (1563) Han
»

Kaj podobnega NEROTU?

Oddelek: Programska oprema
353707 (2547) javr
»

Kako zapisati Double layer

Oddelek: Strojna oprema
71556 (1508) Valvoline
»

Free pekač?

Oddelek: Programska oprema
143575 (2849) AnZo

Več podobnih tem