» »

Prenosnik za 400€

Prenosnik za 400€

mrepca ::

Kaj priporočate, zaslon mora bit 14''+, baterija ni pomembna, ostalo pa seveda best performance za ta denar.?

Hvala Matic

mrepca ::

Do 500€?

BALAST ::

Lenovo G530 za 500€ je najboljša izbira.

bond007 ::

mrepca ::

BALAST ::

Raje se osredotoči da kupiš prenosnik z Operacijskim sistemom Windows Vista, ker boš lahko brezplačno nadgradil na najnovejši sistem Windows 7, ki bo izšel 22. oktobra. Win 7 je po mnogih testih boljši od vseh dosedanjih Windowsow tako po hitrosti in prijaznosti do uporabnika.

Hp ima dobro pokrito propagando v sloveniji, vendar po mnenjih uporabnikov serije "s" je mnogo slabši od drugih ponudnikov za isto ceno. Nasplošno je pa Intel v prenosnikih najboljša naložba, ker se po odzivih AMD procesorji bolj pregrevajo in so tudi počasnejši, kar prinese veliko možnost za okvare.

Lenovo ti priporočam zato, ker je to podjetje prevzelo IBM proizvodnjo prenosnikov, ki so bili že leta vodilni v svojem poslu. In tako se Lenovo G530 obnese odlično tako po baterijski zmogljivosti, kot hladnosti in neslišnosti ventilatorjev.

Da ne bo kdo mislil, da proagiram, ker to je moje trenutno mnenje sledeče na lastnem preizkusu pri znancu in odzivih po forumih. Si pa lastim HP 8710p prenosnik, ki je stal 1500 € decembra 2007. Če se pa znajdeš z naročanjem v tujini pa dobiš v Nemčijo tega Lenovota že za 400€ + poštnina.

jest10 ::

Raje se osredotoči da kupiš prenosnik z Operacijskim sistemom Windows Vista, ker boš lahko brezplačno nadgradil na najnovejši sistem Windows 7, ki bo izšel 22. oktobra.

Ne pozabi še omeniti, od kdaj dalje naj bi veljala ta zadeva...

BALAST ::

Ok, to velja že en teden, od 26.6.2009. 8-)

mrepca ::

To da se vista nadgrajuje nisem vedel.. imam pa na osebnem racunalniku windows 7 in se strinjam, da je vsekakor najbolsi. No v tem primeru bom vzel Lenovo.. hvala za nasvet.

jest10 ::

Ok, to velja že en teden, od 26.6.2009. 8-)

Siguren? Kakor vem je bilo rečeno, da tole velja le za sisteme z Visto kupljene zadnji mesec pred izzidom sedemke

Leks ::

@mrepca
za končno ceno povprašaj še tukaj, sem ga pa imel priložnost
"obdelovati" v preteklem tednu in je zelo soliden za svoj denar! Priporočam nakup.

jan01 ::

In kaj je g530 boljši od n500? Slabša grafična pa še hdmija nima...
Moj predlog: http://www.cyberport.de/item/2/1/0/1310...
V europi se ne bo prodajal windows 7 upgrade, ampak le klasična verzija, a ta veliko ceneje... prednaročilo windows 7 home 50funtov/60€

Pyr0Beast ::

Kupi komp brez OS in si po želji namesti Win z msdna
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Leks ::

@jan01
G530 ni boljši od N500, kot si sam rekel slabša grafika in brez HDMIja. Žal pa tistega N500 za 500€ ne najdem več kje,
drugače bi ga vsekakor priporočil.

amacar ::

tud hp6735s ni tako slab, kot nekateri rečejo. Ima ga moja sestra in bratranec. Bratranec laufa gore dosti VM in reče da mu počasi rama zmankuje in temp. so okoli 60 stopinj.

Sestra, ki pa je bolj izi uporabnica pa ne vidi pomankljivosti. Filmi, download, msn, SIms3, net delajo super.
Sem ga pa tudi sam preizkusil in na njem dela gta4, NFS:undercover, tako da me je na tem področju zelo presenetil, saj nisem mislil, da je takle prenosnik sposoben poganjati gta4.
SEstra ga ima sedaj okoli 8 mesecev in je vmes prišlo do okvare dvd-rw-ja(oteženo zapiranje) ampak se je ta sama od sebe odpravila, prav tako kot se je pojavila. Drugače dela vse super.

Za 480€ mislim, da je za povprečnega uporabnika dokaj dober nakup.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BestBuy laptop do 500€? HP Compaq 6735s

Oddelek: Kaj kupiti
91468 (1042) 69charger
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
7952 (818) Mitja358
»

Windows XP Home na prenosnik

Oddelek: Operacijski sistemi
51540 (1431) alexa-lol
»

prenosnik za vsakdanjo rabo

Oddelek: Kaj kupiti
131253 (1062) bluefish
»

prenosnik do 450€

Oddelek: Kaj kupiti
91339 (1160) dzinks63

Več podobnih tem