» »

Kopiranje DVD-ja

Kopiranje DVD-ja

mayhem ::

Pozdravljeni.

Sprašujem vas kako bi si lahko prekopiral DVD,da bi ga imel za rezervo,ker mi original že povzroča teževe.
Probal sem skopirati pa ne gre.............. niti ne pusti odpreti datotek iz DVD-ja na PC-ju?

DVD je pa original,ki sem gakupil............namreč je za v avto DVD Navigation Map,ki je narejen samo za za tip Avtoradiota Kenwood,ki gaimam,vendar mi na žalst dela probleme,ker je disk še kar uničen.

Ali obstaja kaka rešitev za to prekopirati???

Lepa hvala

poweroff ::

Image?
sudo poweroff

bluefish ::

Če je disk uničen do te mere, da ti povzroča težave pri branju, potem boš zelo težko prekopiral - poskusi v Image s kakim ImgBurn ali kaj podobnega.

Okapi ::

Poskusiš lahko tudi s kakšnim programom za reševanje podatkov (guglaj file / data / disc recovery). Ti znajo včasih prebrati kaj, kar drugim ne uspe.

O.

dzinks63 ::

Disk prvo prepoliraj, lahko tudi z fino polirno pasto za avtolak. Če to ne pomaga bo problem, sposoditi si boš moral nepoškodovan dvd in ga prekopirati, samo na easy tudi nebo šlo. Po vsej verjetnosti ima kakšno protikopirno zaščito in boš moral uporabiti specialen program za narediti backup. Obstajajo pa tudi specialne naprave za popravilo uničenih cd-dvd-jev.

mayhem ::

No sem malo disk počistil in ga PC zazna ter odpre vendar mi določenih mam ne pusti skopirati,verjetno je zašiten.
Kako si pa mislil tisto z image Matthai,kako probam to narediti.

Kaj pa kak program za kopiranje obstaja sem probal z enim sam pol mi napiše da ni video datotek.A obstaja kakšen za takšne reči kopirat,da ni samo za video???

Kaj lahko še naredim.

Tiste naprave za popravljanje DVD-jev so pa drage v to se nebi spuščal.Je pa tak dvd cc 350€-400€ če ga kupim nazaj.

bluefish ::

Kot sem rekel - ImgBurn.

mayhem ::

Kot sem rekel - ImgBurn.


Aha hvala sem spregledal:)

Pa hvala še ostalim za pomoč bom to izprobal pa bom videl ,kaj se bo dalo.

Lp

dzinks63 ::

Lahko probaš z anydvd mogoče bi šlo, kopira vse živo.

poweroff ::

Poskusiš lahko tudi s kakšnim programom za reševanje podatkov (guglaj file / data / disc recovery). Ti znajo včasih prebrati kaj, kar drugim ne uspe.


Ja, to zna forenzični kopirni software dcfldd. Samo dvomim, da ga bo znal uporabljat...
sudo poweroff

Han ::

CloneCD v tvojem primeru (kopira tudi podatkovne DVD-je).

Okapi ::

Ja, to zna forenzični kopirni software dcfldd. Samo dvomim, da ga bo znal uporabljat...

To zna cel kup programov, od katerih so nekateri čisto user friendly. Uspeh je pa seveda odvisen od kombinacije reševalnega programa in poškodovanosti plošče.

O.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Več filmov na 1 dvd disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
5888 (789) Spajky
»

Backup DVD-jev

Oddelek: Zvok in slika
7708 (589) axee
»

programi za windows 7

Oddelek: Programska oprema
182851 (2510) opeter
»

Ne(R)o ne zazna dvd enote

Oddelek: Pomoč in nasveti
101332 (1203) Invictus
»

kako zapisati video ts oblike da bo dvd - divx - ali kaj podobnega???

Oddelek: Pomoč in nasveti
66239 (6180) lasse007

Več podobnih tem