» »

Takojsna povezava ADSLa ob zagonu?

Takojsna povezava ADSLa ob zagonu?

Hux ::

A gre kak naret da mas always on povezavo in nerabis manualno spostavlat?

NoOne ::

Ce uporabljas siolov klient in win98: connections->settings->in obkljukas launch siol adsl at windows startup

v w2k pa to nardis v control pannel->pppoe service->klik na desnega metuljcka(enternet)->obkljukas subservice loads vhen pppoe service starts

Stallone ::

Kako pa to v XP-jih nardiš?

NoOne ::

Hmmm...sam ne uporabljam xp-jev, vendar sem 90% da ce imas siolov klient enako kot v w2k. Ce pa uporabljas xp-jev klient se pa mal poigraj z nastavitvami. Ena izmed moznosti je, da si enostavno das bliznico v startup folder.

Hux ::

Hm pametna resitev :).
V WInXPju nikjer nisem najdo auto startup ampak to z runom bi delovalo le ce nebi mel se onega drugega problema kot je v drugem topicu. 1 muntna polza ko freezne vse kaj ma neposredo povezavo z sistemom samim. od 1minuta do 1.30.

Verjetno je ethernet karta kriva nevem no.

Hux ::

Hm sem probal dati bliznico v startup folder ampak ko pozenem MSconfig in grem gledat tam vidim da ne vsebuje dobene commande kaj naj naredi z njo. Vse druge stvari majo commando ta pa nima pa tudi nemorem je vstavit nikjer. Se kaka moznost? Nebi rad uporablal SIol Clienta ker pravijo da je WinXPjev dosti bolsi ampak sem pregledo ze vse kje bi se lahko skrivalo. Tistega lista kot opisujes za Win2000 nima tu.

Hux ::

ok zaj dela odlicno. Cez noc bom pusto brez reconnecta da vidim ce me kaj dol fukne kot druge.

scorpy ::

hmm.. jaz imam pa en progi, simplecheck (za maile gledat) in si lahk tam nastaviš da ti pokliče povezavo, če je ni. in ker ga imam v startupu, se torej vedno takoj ob zagonu vzpostavi povezava.

Hux ::

hm tudi dobra ideja. 2muhi na en mah :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako naj navijem CPU

Oddelek: Navijanje
101773 (1196) Tomostra
»

Novopecenec ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
172259 (1575) BaRtMaN
»

Slotech Folding Installer

Oddelek: Programska oprema
282405 (1737) rap3r
»

Malo čuden zagon :P ..se da?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111292 (1142) V-i-p

Več podobnih tem