» »

A7s333, XP1600+, 256, Maxtor 40Gb, DVD116Pionner, GF2MX400_64MbTvout

A7s333, XP1600+, 256, Maxtor 40Gb, DVD116Pionner, GF2MX400_64MbTvout

Joze_K ::

To kar je napisano sem izbral za našega tamalega >:D, pa malo zame :8), sam sem še namreč na C300A :'( :

ASUS A7s333 + SB
AMD XP1600+
DDR 256 2100
Maxtor 40Gb ATA133
INNO GF2MX400_64MbTvout
DVD116Pionner

ostalo mam iz starega kompa (FDD, ohišje, monitor)
vse to zgoraj za 127kSIT - dajte komentirat a sem kje mimo brcnil (cenovno sem pa že tko ali tako za 27kSIT preko tistega kar so gospa dovolili)!

Joze_K ::

A ma kdo kaj boljšega znotraj teh cen za svetovat...

dr.J ::

Kaj pa napajalnik - dvomim, da bo od stare mašine zadostoval.
In CPU hladilnik? Tudi ta ni zastonj, vsaj če je tih in dobro hladi.
Sicer pa je kofiguracija še kar OK. Edino na grafiko se ne spoznam.

Pa večji proračun za informatiko si izbori, sicer boš še kar nekaj časa na C300A! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

Thanatos ::

če misli tamal špilat bo bil bolj razočaran čez kakšne pol leta, da mu je brat kupil en krap grafo da mu še Unreal 2 ne dela. Torej dej več za grafično. Koliko pa lahko še dodaš?

Joze_K ::

Aja še to:
hladilnik TT VOLCANO 6CU 4550/BAKER

Unreal2 - a ta ne bo laufal na moji konfiguraciji - a je GF2 že premalo - vsaj v osnovnih nastavitvah???8-O

Aha - pa ta mal - je sin, moja gospa pa tista, ki odloča ....>:D in ki smatra, da bi tak tolar lažje šel za kakšno oblekco, pa vrtno garnituro, pa še ogromno idej ma je rekla....:'(

Thanatos ::

beta verzija na GF2MX na 800x600 šteka ko hudič (15Fps) in dvomim da bo original kej bolš. Tko da naj bo vsaj GF3Ti200, najboljš pa kakšen Radeon 8500LE ali GT4Ti4200.

nodes ::

Zakaj Asus vzemi Gigabite in mal dodaš. imel boš vsaj dobro os. ploščo za kasnejšo nadgradnjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

jRk0 ::

Jap, vzami rajsi gigabyte, pa en gf3 ti200, ki ga dobis za 35k sit, pa ga pol navijes in mas lepo ful direct x 8.1 graficno, pa se dostojno hitro...
You fuck up once, you loose two teeth.

Thanatos ::

ali si prepričan da je Ti200 ima popolno podporo DX81 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

VASkO ::

seveda jo ima

dela ::

Joze: namesto Mxa kupi radeona 7500 (mislim da dobiš za 27k) al pa če maš še kaj rezerve GF3 ti 200 (zanjo ne daj več kot 35k ker za 43 dobiš že Herculesa FDX 8500 LE)
Hladilnik pa kupi rajš Volcano 7 (brez plusa)- razlika v ceni je mala s tem da sedmica malenkost bolše hladi in je tišja.Poleg si naroči arctic alumina pasto za jurja.
Če nimaš ohišja z vodoravno postavljenim napajalnikom, potem razmisli o Pro Logic 550(al nekaj takega) ohišju ki ga dobiš pri mlacomu za 5 jurjov (brez napajalnika).
napajalnik pa bo menda dovolj en Macase (al pa enhance) 300W (probaj dobit rablenega...)
plošča bo tak vredi Asus (tudi ni tak švoh za navijanje) iz Palominota tudi neboš več hirosti dobo če boš vzeu kaki Abit za (X-jurjev več) namesto Asusa
jas bi tak nardiu.... :D
aja glede ti200 pa mislim da ni D-X 8.1 ampak D-x 8.0 kartica... ne me držat za besedo ker je možno da sem navadnega GF3 gledal (ne spomnim se več)

nodes ::

8.1 kartica ni niti GF4.

Joze_K ::

Tako zadeva deluje:
namesto Xp1600+ je notr Xp1700+, pa ohišje sem moral tudi zamenjati, ker v starem ni bilo ATX napajanja (no je pa zdaj notri 300W),

sem pa naredil eno MEGA NAPAKO: :'( :'( :'(
TT VOLCANO 6CU 4550/BAKER

ta hudič je tako glasen, glasEN, GLASEN, GLASSSSSSSSSEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNN

me moja gospa hoče na križ pribit,


kaj naj vzamem drugega da bo v redu hladilu, pa da bo skoraj neslišno????

PLEASE HELP....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TIH hladilnik za Athlon1200 - kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
222195 (1863) matter
»

MRCINA za 100k

Oddelek: Kaj kupiti
91228 (875) HardwareMaster
»

Izkušnje z GeForce 3 Ti 200 prosim

Oddelek: Strojna oprema
291350 (772) nodes
»

računalnik za študentko prava

Oddelek: Kaj kupiti
281352 (841) TESKAn
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575750 (4705) TheJack

Več podobnih tem