» »

Pioneer - vprašanje

Pioneer - vprašanje

MilkyWay ::

Imam DVD Pioneer 105. Pogon sicer deluje v redu, moti me edino to, da nikakor ne morem znižat hitrosti, kar me še posebej moti pri gledanju filmov, saj je zadeva kar malo preveč glasna. Poskusil sem s programom CD Bremse, a brez uspeha. Kot da se temu DVDju sploh ne da znižat hitrosti. Je mogoče komu uspelo znižat hitrost omenjenemu DVD Romu? Če ja, kako? Firmware je 1.33 region free.

Hvala vnaprej.

TESKAn ::

Ko poženeš predvajanje filma, pritisni na pavzo in preštej počasi do 13. Po tem času bi moral pogon znižat hitrost in ko spet poženeš predvajanje se zadeva ne zalaufa z največjo močjo, ampak deluje lepo potiho. In ne, tisto o počasnem štetju do 13 ni šala.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MilkyWay ::

Hm... bom poskusil, hvala. Morda obstaja še kakšen drug način, da bi zmanjšal obrate, recimo s kakšnim programom podobnim CD Bremse, ali moj pioneer pač ne omogoča nižanje obratov?

bastadu ::

Tudi Nero vsebuje en takšen programček, imenovan DriveSpeed....

sash ::

za model 105 (za 106 je) ne vem, vem pa da obstaja na Pioneerovi strani en program za komlpeten nadzor pogona, dolžine cca 5MB, ki ti omogoča še veliko drugih zadev razen zmanjševanja hitrosti.

MilkyWay ::

bastadu: Tudi Nero DriveSpeed ne pomaga, sem poskusil.
sash: Bom pogledal, vendar se mi zdi, da je to samo za novejše modele od 105 (106...).

gumby ::

Zripaj film na disk in ga glej od tam...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Omejitev hitrosti pri peki CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
282960 (2960) Dr_M
»

Nero ne zapise hitreje kot 4x?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8990 (864) jeanmike
»

Program za nastavljanje hitrosti vrtenja CD-ROM-a

Oddelek: Programska oprema
6993 (867) dejvidlj
»

CD speed down

Oddelek: Programska oprema
5810 (714) rc-car
»

Hitrost?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5741 (637) [SpydeR]

Več podobnih tem