» »

Virtual Machine WmWare-Hkom_Vista 64

Virtual Machine WmWare-Hkom_Vista 64

pravnik ::

Ima problem z virtualno mašino. Imam Visto 64 in ne morem dostopati preko Vpn klienta na omrežje Hkom. Zato sem inštaliral WmWare in noter XP 32 (prej vse delujoče kot osnovni OS). Dal sem na NAT protokol, internet mi dela v virtualni mašini, Vpn klient pa se mi ne poveže. Kaj bi lahko še naredil? Hvala!

ender ::

Namesto NAT uporabi Bridged (predvidevam, da imaš router). Kaj je Hkom - kakšen VPN uporabljajo?
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

pravnik ::

Namesto NAT uporabi Bridged (predvidevam, da imaš router). Kaj je Hkom - kakšen VPN uporabljajo?


Najlepša hvala. Točno to je bilo treba narediti. Omrežje HKom je omrežje javne uprave, uporablja se CiscoVpn 4.80? (če se to sprašuje).

l.p.
Igor

ender ::

Če uporabljajo Cisco, naj ti zrihtajo Cisco VPN Client 5, ki deluje na Visti (lahko ga pa kje poizkušaš dobit tudi sam, in dodat povezavo).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

pravnik ::

Če uporabljajo Cisco, naj ti zrihtajo Cisco VPN Client 5, ki deluje na Visti (lahko ga pa kje poizkušaš dobit tudi sam, in dodat povezavo).

Ja, samo ne dela za Vista 64 bit, to pa je keč vsega. Samo, zdaj sem zelo zadovoljen s tem!

babylon9 ::

Če uporabljajo Cisco, naj ti zrihtajo Cisco VPN Client 5, ki deluje na Visti (lahko ga pa kje poizkušaš dobit tudi sam, in dodat povezavo).

Ja, samo ne dela za Vista 64 bit, to pa je keč vsega. Samo, zdaj sem zelo zadovoljen s tem!


Zakaj pa na Visti a ti Windows xp ne zadošča?
If you love someone you say it.

pravnik ::

Če uporabljajo Cisco, naj ti zrihtajo Cisco VPN Client 5, ki deluje na Visti (lahko ga pa kje poizkušaš dobit tudi sam, in dodat povezavo).

Ja, samo ne dela za Vista 64 bit, to pa je keč vsega. Samo, zdaj sem zelo zadovoljen s tem!


Zakaj pa na Visti a ti Windows xp ne zadošča?


Škoda ker imam 6gb rama. VPN pa na kateremkoli 64 ne deluje!

babylon9 ::

ali obstaja Proventia desktop in Cisco VPN client za katero koli Linux distribucijo??
If you love someone you say it.

zalb ::

Za priklop v HKOM uporabi vpnc.

mastah ::

sedaj obstaja tudi za 64bitno 7ko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VPN

Oddelek: Programska oprema
213199 (2757) mk766321
»

VPN server ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
262208 (1786) NeMeTko
»

Cisco VPN in alternativni klienti

Oddelek: Omrežja in internet
293676 (3375) zee
»

kateri wireless router

Oddelek: Kaj kupiti
71519 (1369) Tr0n
»

VPN connection iz domačega omrežja v službo

Oddelek: Omrežja in internet
213930 (3588) darh

Več podobnih tem