» »

Kandidati za izid

1
2
»

Atos ::

^zgleda da ga je prebral polovico samo :)

Jaka83: AMD/ATI v uradnih gonilnikih fglrx 9.4, ki pridejo zraven Ubuntuja 9.04, ne podpira več starejših grafičnih kartic, natančneje od R300 (družina ATi 9000) do R500 (družina ATi X1000) oz. starejših od serije HD2000.

WTF? Am... Sej pa X1600 mobility so se prodajale v prenosnikih še dve leti in pol nazaj! Sedaj pa niso več podprte? Hm, zgleda da bom moral prekiniti mojo tradicijo preiskušanja nove verzije Ubuntuja vsakič, ko izide... Z odprtokodnimi gonilniki imam namreč same slabe izkušnje.

Jaka83 ::

V bistvu to sploh ni članek ampak novica in ja, govora je o W7 in Jaunty RC.

Problem ostaja tudi z novejšimi gonilniki. Ko jih namestim se X ne zbudi oziroma gledam v črn ekran. Probal sem jih namestit iz čistega command prompta brez da bi X laufal, probal sem z nameščanjem preko Restricted drivers, ATI-jeva install scripta tudi ni delovala. Skratka počakat bo treba.

Baje da desktop različica HD3650 s temi gonilniki deluje, problem je pri prenosnikih. Vsaj kolikor sem prebral na Ubuntu forumu.

Frgazor ::


Se strinjam! Še na tuje strani pošljemo (prevod) in bodo še oni objavili. Najboljši vic glede računalništva, ki sem ga slišal v zadnjih letih.:D


Kar. Samo, da se ne bo kdo posmehoval mladim fantkom komunistkom, ki ne vedo kako dela ekonomija in pravo in ki v življenju še ni zaslužil pfeninga.

MrStein ::

Grgazor, ti dam video posnetke komunikacije s tole "storitvijo", katero hvališ ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

WhiteAngel ::

Imam KUbuntu 9.04RC in nVidio in stvar dela k šus. KDE4 je lep. Thumbs up! :)

Tr0n ::

Vsi delajo. Razen tisti, ki ne. (komentiram le "preoptimistično" izjavo Tr0n-a, kaj točno deluje ali ne, je za probat ali druge vprašat - MS ima tudi neki spisek delujočih programov, če se ne motim)

Potem pa 99% zadev dela no. :) Vsaj jaz nisem nasel nobene, ki ne bi delala.

Hardstyle ::

Mene zanima, če je že kdo našel x64 verzijo RC1? Namreč na MSDNAA je samo x86.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nalepka z licenco

Oddelek: Operacijski sistemi
182454 (1699) He-Man
»

registracija win 7

Oddelek: Operacijski sistemi
163607 (3298) neeno
»

Windows 7 nadgradnje tudi v Evropi

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
457145 (4106) jest10
»

Windows 7 RC 5. maja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6610472 (5733) Tr0n
»

Microsoftove novičke

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
102818 (2342) fiore

Več podobnih tem