» »

VLC - stream se prekine po 2-3 minutah

VLC - stream se prekine po 2-3 minutah

LexLuthor ::

Imam čudno težavo. Kar naenkrat se ob gledanju katerega koli kanala IPTV (T-2) slika in zvok po nekaj minutah (2-3) predvajanja zaustavita. Ne pomaga nič drugega kor restart programa in po dveh minutah se zgodi isto.

PC imam priključen na router Linksys WRT54GL s Tomato firmwareom in odprtim UDP multicastom.

Ima kdo kakšno idejo?

BaRtMaN ::

Težava je najverjetneje v routerju. Meni tudi občasno zmrzuje slika na Asusu WL-500G z DD-WRTjem, ampak se ponavadi po največ minuti predvajanje nadaljuje. Brez routerja teh težav ni.

jan01 ::

POskuis raje s najnovejšo verzijo multicasttv
Vlc je preveč bugast

LexLuthor ::

POskuis raje s najnovejšo verzijo multicasttv
Vlc je preveč bugast


Multicast Tv ne zna prebrati t-2 m3u playliste...

Aja, vsakič, ko mu naročim, naj preskenira določen IP range na portu 5000, se program obesi. Kakšen nasvet?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LexLuthor ()

jan01 ::

@LexLuthor
Že ko si ga posnel te je multicasttv vprašal kaj naj nastaviš(ima že playlisto, tebi ni potrebno nič drugega downloadat. Drugače pa samo klikneš kanali->uvozi in tam že imaš t2. Ne vem kaj rabiš iskat programe...

trnvpeti ::

in kam kliknes za nastavitev jakosti zvoka samo za ta program, ne za vse vire na racunalniku?

jan01 ::

A ti s tipkama levo-desno ne dela?

LexLuthor ::

No, tega sem se bal - tudi Multicast TV se obesi, enako kot VLC. Očitno ima router določene muhe. Komu kaj jasno? FW verzija na routerju je Tomato 1.23.

Opkow ::

Imas slucajno kak firewall na racunalniku.
Meni se je vcasih obesal zaradi Sygate-a.

jan01 ::

Pa si v routerju pod advace-wireless dal multicast rate na kakih 9, 11?

LexLuthor ::

Pa si v routerju pod advace-wireless dal multicast rate na kakih 9, 11?


sem na žici, vendar tudi s tvojim predlogom ne deluje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LexLuthor ()

jan01 ::

Puskusi s najnovejšim tomatom download (ne pozabi po uspešnem flashanju naredit hard reset (začneš tiščati 30s tipko reset, izklopneš za 30s, priklopneš in po 30s prenehaš tiščati reset(prej cel čas tiščiš)

Zombi1 ::

To se zna dogajati, kadar imaš v torrent klientu enablan DHT. Takrat zabaše linijo in se internet popolnoma ustavi. Jasno da potem niti TV ne dela. Če je to težava disablaj DHT, off - on router in mora delat.

LexLuthor ::

Samo internet se nikoli ne ustavi, dela s polno hitrostjo. Ustavi se samo UDP stream.

LexLuthor ::

Puskusi s najnovejšim tomatom download (ne pozabi po uspešnem flashanju naredit hard reset (začneš tiščati 30s tipko reset, izklopneš za 30s, priklopneš in po 30s prenehaš tiščati reset(prej cel čas tiščiš)


Narejeno točno po navodilih. Ni spremembe. Je možno, da nagaja mrežna kartica?

weilwiel ::

imam povsem enake tezave... po 2-3min tudi multicasttv preneha streamt ...izklopil sem router in direktno povezal in tudi prekinja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomato Firmware 1.21 v slovenskem jeziku

Oddelek: Omrežja in internet
408201 (3297) Veron
»

Povezovanje dveh brezžičnih routerjev

Oddelek: Omrežja in internet
133863 (3060) LeftyD
»

tomato in Linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
92456 (2346) 5er-->
»

Kater Tomato oz firmware za Buffalo WHR-HP-G54

Oddelek: Omrežja in internet
73093 (2876) Veron
»

Wlan ne vidi lokalne mreže

Oddelek: Omrežja in internet
111432 (1215) imagodei

Več podobnih tem