» »

odinštaliranje HP backup z novega prenosnika

odinštaliranje HP backup z novega prenosnika

enrique ::

Zdravo,

ali bi mi lahko prosim kdo sporočil ali je smiselno da na novem prenosniku odstranim HP backup, kar imam dokumentov imam po cdjih, tako da ne vidim smisla da bi imel nameščen še ta backup od HPja. Rad pa bi si nastavil tako kot mi je govoril kolega, (vendar ne vem ime programa) in sicer je rekel da si je namestil vse programe potem pa je naredil backup celega sistema in sedaj si lahko vsak mesec ponovno namesti sistem s pomočjo enega DVDja, dokumente pa ima shranjene na drugem disku.

LP

enrique ::

Sedaj sem malo iskal po netu in me zanima a program od Acronis je vredu za izdelavo imagea od PCja oz. se še kateri boljši programi za te stvari ki bi mi ga lahko priporočali?

gkovac ::

Acronis True Image je super zadeva in ti ga toplo priporočam. Podoben izdelek je tudi Norton Ghost. Seveda sta oba plačljiva na žalost pa ne poznam GPL programa, ki bi ti omogočal to kar ta dva.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

enrique ::

Acronis True Image je super zadeva in ti ga toplo priporočam. Podoben izdelek je tudi Norton Ghost. Seveda sta oba plačljiva na žalost pa ne poznam GPL programa, ki bi ti omogočal to kar ta dva.


Hvala za odgovor in pojasnilo.
LP

Daedalus ::

Seveda sta oba plačljiva na žalost pa ne poznam GPL programa, ki bi ti omogočal to kar ta dva.


Clonezilla livecd, anyone?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako ustvarit kopijo diska 1:1 ???

Oddelek: Strojna oprema
412607 (2125) s1m0n
»

kloniranje diska

Oddelek: Programska oprema
192092 (1725) solatko
»

SnapShot Laptopa

Oddelek: Programska oprema
191744 (1414) opeter
»

program za kopiranje disk

Oddelek: Programska oprema
464288 (3721) imagodei
»

Prenos podatkov iz enega na drug trdi disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
82032 (1894) Mitch

Več podobnih tem