» »

Resetiranje Viste

Resetiranje Viste

pravnik ::

Imam I7, 6gb rama, 4850 1gb, napajalnik 550W, torrenti ves čas laufajo, vmes pa se procesira (iz divx v dvd) kak film na vsake toliko časa. PC se mi je začel resetirati sam od sebe. Sedaj sem izključil samodejnio reset ob napaki, pa čakam.... A je napajalnik preslab? Kaj se zgodi, če je npr. ram v okvari - blue screen? A ima še kdo take probleme? PC je bil čez 1.150 €, sedaj pa .... Hvala za kak nasvet!

st0jko ::

tukaj prvo preveriš pregrevanje, potem ostalo.
keks?

pravnik ::

A je kak program, da bi preveril, zakaj se mi resetira?

Tr0n ::

Izklopi si avtomatski reset ob primeru napak in se ti bo prikazal BSOD.

Tim Burton ::

Kje pa piše da z dragim računalnikom ne sme bit težav?

Sicer pa imaš kaj navito? Imaš v BIOSu vse nastavitve pošlihtane? Katere firme je napajalnik (če imaš kaj navito in nek no-name 550W napajalnik bi utegnu bit tut to vzrok)?

Mogoče probaj s tem da v BIOSu (če imaš to opcijo) vklopi Loadline Calibration, morebiti odpravi težavo.

pravnik ::

Kje pa piše da z dragim računalnikom ne sme bit težav?

Sicer pa imaš kaj navito? Imaš v BIOSu vse nastavitve pošlihtane? Katere firme je napajalnik (če imaš kaj navito in nek no-name 550W napajalnik bi utegnu bit tut to vzrok)?

Mogoče probaj s tem da v BIOSu (če imaš to opcijo) vklopi Loadline Calibration, morebiti odpravi težavo.

Nimam navito čisto nič. Napajalnik pa ni sicer nič posebnega, ampak mi je na AGT rekel, da bo čist OK za tako konfiguracijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje - nestabilen PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
553822 (3127) aerox45
»

Napajalnik za HD4870

Oddelek: Strojna oprema
111373 (1266) axee
»

the memory couldnt not be written!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81582 (1455) darkz
»

Ne zazna diska pri vstavljeni grafični

Oddelek: Pomoč in nasveti
6747 (666) HIV22
»

Skurjen napajalnik?

Oddelek: Strojna oprema
111279 (1171) Jan987

Več podobnih tem