Forum » Konzole » Xbox360 in New Xbox Experience
Xbox360 in New Xbox Experience
hellgod ::
zanima me če lahko nadgradim moj xbox 360 z New Xbox Experience(moj Xbox je že modan z iXtreme 1.5), ne da bi bila katerakoli posledica?
Kaj bo pa mama djala.
- zaklenil: Mavrik ()
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | ukraden xbox 360Oddelek: Konzole | 1082 (858) | GTX970 |
| » | Popravilo Xbox 360 kontrolerjaOddelek: Konzole | 1193 (957) | suhi |
| ⊘ | Family Password za Xbox360Oddelek: Konzole | 1111 (1048) | Mavrik |
| » | Xbox 360 Xbox igre?Oddelek: Konzole | 3941 (2870) | Mavrik |
| » | Xbox 360 Elite ali Xbox 360 ArcadeOddelek: Konzole | 2781 (2312) | PARTyZAN |