» »

Rabim pomoč pri nakupu računalnika

Rabim pomoč pri nakupu računalnika

«
1
2

glistovje ::

Lep pozdrav!

Namenjen sem da kupim računalnik. Denarja ni veliko zato skusam dobiti nekaj kar se da poceni vendar kvalitetno. Zato bi prosil vas klele da mi mau še pomagate prosim.

Tukaj vam dam naslednje linke za ogled komponent:

matična plošča asus m2n68-am, am2+/am2/am3 link: http://www.mimovrste.com/artikel/238005...

procesor amd phenom x3 triple-core 8650, am2+ link: http://www.mimovrste.com/artikel/242002...

pomnilnik (ram) kingston ddr2 2gb 800mhz link: http://www.mimovrste.com/artikel/244003...

grafična kartica sapphire ati radeon hd4670 512mb, pci-e link: http://www.mimovrste.com/artikel/263005...

trdi disk wd caviar gp 500gb, 7200rpm, 16mb, sataii (wd5000aacs) link: http://www.mimovrste.com/artikel/206003...

hladilnik arctic cooling freezer 64 pro link: http://www.mimovrste.com/artikel/220001...

Ewo. Upam da ste si ogledali. Vse skupaj me pride cca €344. Uzel bi tudi dodaten hladilnik, ker se slisal da dobis v amd cpu box-u slab ventilator. Z dobrih hlajenjem podaljsas tudi zivljensko dobo komponent. Rad igram igre, ne rabijo biti vse nastavitve na high, zelim si da samo delajo. Grafična vsebuje tudi hdmi izhod kar mi zelo ustreza. :d

Eto... Komentirajte, grajajte me, kar cte, samu pomagajte :) povejte svoje mnenje, se da dobiti se kaj podobnega ceneje al pa malenkost drazje pa da je dosti vecja kvaliteta. Sedaj na napajalnike se ne spoznam dobro, zato vas prosim da pomagate.

Hvala
glistovje
  • polepsal: Adrijan0 ()

Galaxy ::

Stock hladilnik bo čisto dovolj za tebe, prišparaj in vzami WD6400AAKS, saj je veliko hitrejši kot WD5000AACS (AACS - počasnejši kot AAKS samo za info). Drugač pa malo poglej tudi na http://www.demise.si, so kar cenejši od konkurence, vendar nič manj kvalitetnejši. Napajalnik vzami en navaden LC Power 500W za 20€. Pa še kakšno DVD-RW enoto rabiš, ne? NEC 7203S bi bil ta pravi za tebe.

LP! :)

glistovje ::

se pravi plata procesor in graficna je ok za ta dnar ku ga bom dau? vem da ni NAJ NAJ ampak sem bral da niti ni tako slaba za ta dnar ku je na trgu. al se da se kej bulsga iztisnt?

hladilnik mi ni treba kupit? v navijanje se itk ne bom spuscal. kul tnx za to.

dej se kak nasvet, nikoli jih ni prevec :)

hvala,
glistovje

jest10 ::

Namesto da kupuješ novi hladilnik, raje teh 20€ in še eno malenkost dodaj k procesorju in vzemi 9650

Valvoline ::

Če boš kupoval AMD x3 raje novejše 45nm generacije,stane dobrih +50e. Omenjen phenom zgoraj je starejše generacije in je švoh.
Boljše prideš skoz z neko plato na p35 ali g31 lga775 intel cca 50-100e + procesor e5400 cca 80-90e z stepingom r0 ki se ga da res fajn navit čez 4ghz.

dzinks63 ::

Če imaš 19" 1280x1024 monitor,bi se kar dalo nekaj iztisnit iz takega budget compa. Procesor nabavi rajši dvojedrni pa tisti dober, lahko ga celo malo naviješ. Novejše igrice bi na takem monitorju delale na medium, kakšne starejše pa tudi na high.

npr:
1 X Ohišje LC ATX MIDI PRO914B LC5550, 550W, črn €55,11
1 X Matična plošča Asus M3N-H HDMI AM2/PCIE/V512/S/R/F/F1066 €67,49
1 X AMD ATHLON X2 7750 2.7GHz AM2+ Black Edition €63,85
1 X RAM DDR2 4GB PC800 Corsair (TWIN2X4096-6400C5) €37,21
1 X HDD WD, 320GB, SATA2,16MB (WD3200AAKS) €48,11
1 X DVD +/- RW SAMSUNG, SATA S223F - Črn €20,21
nakupi.net, skupaj 292€
+
Asus-VGA HD 4830 512M 100€
=
392€

glistovje ::

se pravi bolj se splaca kupit boljsi dvojedrnik z boljso frekvenco kot 3 jedrnik z bedno frekvenco?

sm probal sestavt racunalnik z intel procesorjem in plato pa pride takoj do +150€ več. tok da intel bom kar preskocil tokrat. imam tudi prenosnika AMD , super dela, edino gretje je problem , in to sem odpravil z hladilnikom za prenosnike.

kokr sm bral graficna ni slaba za svoj razred. nisem nasel boljse od te v tem razredu. mislim da bom z njo kar zadovoljen.

p.s.: doma ima 21" monitor ter zraven se LCD 82 cm diagonale, tako da veliko uporabljam HDMI za filme, itd... upam da mi ne bod povzrocalo kaksnih tezav. edino me moti to pri graficni da je samo za visto. je kaka moznost da jo sprevrzes v win XP? aja? kaka se vam zdi plata?

hvala in lp
glistovje

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

intel 775
plata:
http://www.bolha.com/oglas382590662/osn...
procesor:
http://www.bolha.com/oglas3690582/proce...
Vse skupaj 120-130e navije se najmanj na iz 2.5 na 3.5ghz kot iz šale. Super kombinacija za res mal dnarja.

glistovje ::

intel 775
plata:
http://www.bolha.com/oglas382590662/osn...
procesor:
http://www.bolha.com/oglas3690582/proce...
Vse skupaj 120-130e navije se najmanj na iz 2.5 na 3.5ghz kot iz šale. Super kombinacija za res mal dnarja.


sm mau gledal teste med E5200 in AMD +7750 in sem prisel do sklepa:
- če se procesorjev ne navija (tovarniške nastavitve)AMD +7750 > Intel E5200. in še AMD ima bolše igralne sposobnosti :D
- ce se pa spustimo v navijanje vsekakor Intel premaga AMD. manjša temperatura in boljše navijalske sposobnosti.

jst nisem neki navijalec ali karkoli. zato bom ostal na AMD-ju. cenejši in ponudnik ki ponuja vec za manj denarja.
dejte mi pomagat z matično ploščo. Matična plošča Asus M2N68-AM.
je za kej? jo je ze kdo imel? zdi se mi ZELO poceni in se bojim da ne bo kej hudga, kajti MALO PARA MALO MUZIKE :D

help and tnx
glistovje

Galaxy ::

Še enkrat vzami WD6400AAKS, najhitrejši v seriji. Grafa bo za tvoje potrebe čisto OK, best buy za ta dnar. Vse grafe še vedno deluhejo na XP - samo potegneš driverje za XP.

glede procesorja, res je lahko navit e5200, pa še vlki performance boš imeu še kakšno leto ali dve. :) it's your call.

st0jko ::

priporočam da investiraš malo veš v grafično. recimo v mojem primeru sem ohišje in trdi disk obdržal iz starega računalnika, kar je takoj bilo skoraj 100€ več za grafično. pri igrah se ti bo to zelo poznalo, disk pa lahko pozneje počasi dokupiš.

recimo:
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

glistovje ::

Še enkrat vzami WD6400AAKS, najhitrejši v seriji. Grafa bo za tvoje potrebe čisto OK, best buy za ta dnar. Vse grafe še vedno deluhejo na XP - samo potegneš driverje za XP.

glede procesorja, res je lahko navit e5200, pa še vlki performance boš imeu še kakšno leto ali dve. :) it's your call.


kaj pol mi priporocas intel? res da imam še zdej p4 3,0 ghz, star že 5-6 let dela še zmeri super. :D

hehe najdu sm na demise.si graficno isto kot ta vendar ima vodno hlajenje in je samo 2€ drazja :D link: http://www.demise.si/product_info.php/p...

za trdi disk si me ze preprical. :D samu se za plato in procesor nisem siguren. vsak hvali svoj procesor ki ga ima v svoji skatli, rad bi slisal kako strokovno mnenje glede teh dveh. intel vem da je kvalitetejsi ampak tudi drazji. povej mi kar se tice navijanja.... kaj morm bit inzinjer astronomije al je navijanje cist preprosto? bi rabu tud nou hladilnik za cpe?

glistovje ::

priporočam da investiraš malo veš v grafično. recimo v mojem primeru sem ohišje in trdi disk obdržal iz starega računalnika, kar je takoj bilo skoraj 100€ več za grafično. pri igrah se ti bo to zelo poznalo, disk pa lahko pozneje počasi dokupiš.


ok moj stari disk je velik 150 gb in ima poun kufer zrusenih sektorjev. nimam vec kaj z njim... in ce tudi bi ga dal ta star disk v ta nou comp, mislim da bi ga samo upocasnilo. star je cca 6 let.

kar se tice graficne, naslednja ATI graficna ki je za ta razred je 2x drazja od te dobrih 140€. to je kar velik dnarja. link: http://www.demise.si/product_info.php/p...

dnarja pa tud nimam da bi si provoscil kaj extra, saj vete da je recesija :S grdo me je opalila o žepu :(

TOP ::

glistovje no sedaj maš lep primer sam.Doma maš 5-6 let star Pentium4 3,0 in ti še zmeraj dela.Sedaj pa mi najdi koga ki ma tolk starega AMD ki mu še vedno tako lepo dela (754,939 sistem)amapak teh je zelo,zelo malo.Sam sem kar nekaj jih mel na popravilu in na vseh isti problem PLATA.

st0jko ::

jaz sem imel 5-6 let star AMD in sicer še na 462 (A)
keks?

DJ MartiNi ::

Plato bi priporočil ASUS M3N-H/HDMI. Za tak denar je res super plata. Sam sem 7750BE na njej navil na 3105MHz in zadeva deluje zaenkrat BP.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

glistovje ::

mah sploh ne vem kaj bi vec se bl ste me zmedli :( vzel bom amd-ja 7750+ + plata , pa rajs zabodem kako dobro graficno.in to bo tale ATI Radeon HD 4850.

al je vroc procesor al pa ni se pa res ne bom obremenjaval. AMD = Intel . obadva opravta isto. nakriziran navijalec pa tud nism da bom vidu razliko med njima. vaznu da špili delajo :D

hvala vam za pomoč.
lp

Valvoline ::

Sej ne rabiš bit genijalc da naviješ e5200 dvigneš fsb iz 200 na 300 ter voltažo procesorju nastavit na 1.35 :) To je to.

TOP ::

Špili bodo že delovali sam ne pričakuj čuteža z procom 7750 in še posebej ne z grafo 4850,ker pri Gta4 kar lepo poklekne.

glistovje ::

Špili bodo že delovali sam ne pričakuj čuteža z procom 7750 in še posebej ne z grafo 4850,ker pri Gta4 kar lepo poklekne.


nobeden ne pricakuje cudezev, ampak da bo stvar delovala normalno. ne rabi bit vse na HIGH . nism tako zahtevna oseba :)

4850 je grafa ki sezula vse graficne v tem razredu ku je. +200€ pa ne mislim dat za 4870. vaznu da se igra :P

TOP ::

no potem pa ne sprašuj več in brž po nakupih.

Galaxy ::

glistovje,

jaz ti res priporočam da vzameš E5200 in ga naviješ. Greš v bios in spremeniš 2 številki in imaš večjo procesorsko moč (AMD polklekne pred Intelom), in maš mir leta in leta :). Grafično kartico pa ti ne priporočam 4850, saj je veliko bolj premišljena izbira 4670, saj nisi nevem kakšen igralec, kot sklepam. Grafično pa boš lahko čez čas nadgradil, pa še tistim najdražjim bodo cene drastično padle.

LP!

DJ MartiNi ::

AMD ne poklekne pred Intelom, to je prvo (poklekne ja, v SuperPIju, ki pa ni ravno uporaba zadeva in v navijanju, ki pa v tem primeru ni aktualno).

Drugo kar je, HD4670 je solidna kartica, vendar ne imeti prevelikih pričakovanj.

Najboljša izbira je Dzinksov predlog. Za tak denar enostavno ne dobiš boljšega.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

JebatGa ::

Nekaj zelo podobnega me je prosila sestra da če ji sestavim v kakšni trgovini ker ona ne ve kaj in kako. Jaz pa ne znam navijat in me zanima če vzamem e5200 res edino kar storim je da dam fsb iz 200 na 300 in voltažo na 1.35 kot je omenil valvoline. Je morda treba še kakšne številke spreminjati ali bo delovalo kot je treba. Pa še ali lahko to delam čeprav je stvar v garanciji?

glistovje ::

Nekaj zelo podobnega me je prosila sestra da če ji sestavim v kakšni trgovini ker ona ne ve kaj in kako. Jaz pa ne znam navijat in me zanima če vzamem e5200 res edino kar storim je da dam fsb iz 200 na 300 in voltažo na 1.35 kot je omenil valvoline. Je morda treba še kakšne številke spreminjati ali bo delovalo kot je treba. Pa še ali lahko to delam čeprav je stvar v garanciji?


dodajam zgornjem vprašanju: ALI RABIM TUDI NOV HLADILNIK? :D iz stroška v strošek :P

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

do 3.5ghz zadošča stock

bluefish ::

če kupiš box varianto procesorja, potem ne, saj je priložen. V nasprotnem primeru pa ja.

x45 ::

3,5 ghz na E5200 z box coolerjem - in v pc ju boš imel fen in to glasen fen. x2 7750 BE je boljši nakup in novejši sisitem z HTT in IMC. Tako da kr pri tem ostani.

maš pa teste na Guru 3d primerja se z E8200 ki je precej dražji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: x45 ()

Valvoline ::

Nekaj zelo podobnega me je prosila sestra da če ji sestavim v kakšni trgovini ker ona ne ve kaj in kako. Jaz pa ne znam navijat in me zanima če vzamem e5200 res edino kar storim je da dam fsb iz 200 na 300 in voltažo na 1.35 kot je omenil valvoline. Je morda treba še kakšne številke spreminjati ali bo delovalo kot je treba. Pa še ali lahko to delam čeprav je stvar v garanciji?

Plata mora podpirat 45nm cpu,vsaj osnovnih navijalskih opcij v biosu morš imet(fsb,vcpu,delilnik fsb-ram) in da je plata sposobna vsaj do 350fsb delat,kar pa danes zmore skoraj vsaka.

Valvoline ::

3,5 ghz na E5200 z box coolerjem - in v pc ju boš imel fen in to glasen fen. x2 7750 BE je boljši nakup in novejši sisitem z HTT in IMC. Tako da kr pri tem ostani.

maš pa teste na Guru 3d primerja se z E8200 ki je precej dražji.

Sanje x45,smo že primerjal 7750be na 3.2ghz in moj ex stoneage e2160 na 3.3ghz če se spomniš.
Stock intel cooler je neslišen,le k res full obremeniš proc z orthosom ali podobnega se hitrost poveča in se sliš,Za 24\7 pa je res neslišen.

Zgodovina sprememb…

glistovje ::

a se kej ve kdaj bodo kej padle cene ATI kartic? dons sm vidu da je padlu za 5€. bo se kej vec v kratkem?

:)

Zgodovina sprememb…

glistovje ::

https://www.mimovrste.com/nakup/show_ca...

ewo z 350€ sn koncal na 430€ hehe. zmerej te kej zmede. ewo to je koncna zbirka vseh komponent.
ima kdo se kaksen komentar - se kako priporocilo preden se spustim v nakup :)

upam da videte link do nakupa ki je naveden na vrhu.

lp

Urc ::

Linka seveda ostali uporabniki ne moremo videt.:)

glaš ::



maš pa teste na Guru 3d primerja se z E8200 ki je precej dražji.


V crysisu je navit na 3,2GHz slabši od e8200 na stock. Ko že tako rad poudarjaš igre ;)

glistovje ::

sry bom prepisal

2x Pomnilnik (RAM) Kingston DDR2 2GB 800MHz 36,02 €
Grafična kartica Sapphire ATI Radeon HD 4850, 512MB, PCI-E 134,00 €
Procesor Intel Pentium Dual-Core E5200 2,5GHz 775 66,87 €
Trdi disk WD Caviar Blue 640GB, 7200rpm, 16MB, SATAII (WD6400AAKS 72,00 €
Matična plošča ASRock 4Core1600-DVI, VGA, 775 62,84 €
Napajalnik Power LC5550 550W 120mm 34,04 €
DVD zapisovalnik NEC AD-7203S Labelflash, črn 22,39 €

SKUPAJ : 428,16 €

kak je zdej z karticami ATi bo cena padala zdej al kaj? ku sm zapazu 5€ pocenitev. na kok casa prihajajo te pocenitve?

-ninja-91- ::

kakor pride

Valvoline ::

sry bom prepisal

2x Pomnilnik (RAM) Kingston DDR2 2GB 800MHz 36,02 €
Grafična kartica Sapphire ATI Radeon HD 4850, 512MB, PCI-E 134,00 €
Procesor Intel Pentium Dual-Core E5200 2,5GHz 775 66,87 €
Trdi disk WD Caviar Blue 640GB, 7200rpm, 16MB, SATAII (WD6400AAKS 72,00 €
Matična plošča ASRock 4Core1600-DVI, VGA, 775 62,84 €
Napajalnik Power LC5550 550W 120mm 34,04 €
DVD zapisovalnik NEC AD-7203S Labelflash, črn 22,39 €

SKUPAJ : 428,16 €

kak je zdej z karticami ATi bo cena padala zdej al kaj? ku sm zapazu 5€ pocenitev. na kok casa prihajajo te pocenitve?

Odličen nakup. Super konfiguracija za zlo mal keša.

glistovje ::

ah glih da je mau keša nebi reku lol :D še zmeri je dost za današnje cajte

glistovje ::

folk ne me basat. kje se mi zdej splaca kupt grafično? dejte mi razlozit zakaj je 4870 tukej 138€ LINK: http://www.sestavi.si/item.php?id=380&t...

tuki pa 193€ ?!?!?
LINK: http://www.mimovrste.com/artikel/263004...

grafična je pa ista...... ;(( dejte mi povedat se kje je kak dobr intel še poceni :)

TehDucky ::

Grafična 4870 za 193€ je pač stara cena, recmo 1 mesec nazaj so bile še večina 4870 toliko €. Na elektroniki si je padlo na 168€ tukej pa kar na 138€. Se splača.

dejte mi povedat se kje je kak dobr intel še poceni :)


Ko bom razumel ta stavek, ti pa mogoče odgovorim na vprašanje. Kolikor sem jaz videl ima agt.si najceneje intelove 2-jedernike. Če si to mislil...

Lp

glistovje ::

Grafična 4870 za 193€ je pač stara cena, recmo 1 mesec nazaj so bile še večina 4870 toliko €. Na elektroniki si je padlo na 168€ tukej pa kar na 138€. Se splača.

dejte mi povedat se kje je kak dobr intel še poceni :)


Ko bom razumel ta stavek, ti pa mogoče odgovorim na vprašanje. Kolikor sem jaz videl ima agt.si najceneje intelove 2-jedernike. Če si to mislil...

Lp


hehe to sem mislil. hvala :D

ah za 3€ se pa ne bom okul vrtu ;((

Zgodovina sprememb…

NightHawk ::

mene pa zanima sila podoben sistem, razlika bi bila samo v

Matična plošča MSI P43 NEO-F, 775

Cena je 5 eur drazje ima pa p43 cipovje. Bi bilo s to lažje naviti? Ali je popolnoma vseeno? Tnx

Aja, pa če se odločim za amdjev procesor
Procesor AMD Phenom II 720 X3 Black Edition

Mi lahko kdo pove najboljso plato za k temu? Nisem se preprican kaj bom dal notri, vem da more pridt cca 800-900 eur vse, more imeti pa tudi monitor, misko, keyboard, wlan.... tako da sklepam, ravno tak sistem kot tole. Problem mi je pri iskanju maticnih za amdja, ker tisto, ki jo ponavadi priporocate (neka asus m3n...) ima integrirano grafiko, kar mi ni najbolj pogodu (cetudi je nebi uporabljal).

tnx

glistovje ::

mene pa zanima sila podoben sistem, razlika bi bila samo v

Matična plošča MSI P43 NEO-F, 775

Cena je 5 eur drazje ima pa p43 cipovje. Bi bilo s to lažje naviti? Ali je popolnoma vseeno? Tnx

Aja, pa če se odločim za amdjev procesor
Procesor AMD Phenom II 720 X3 Black Edition

Mi lahko kdo pove najboljso plato za k temu? Nisem se preprican kaj bom dal notri, vem da more pridt cca 800-900 eur vse, more imeti pa tudi monitor, misko, keyboard, wlan.... tako da sklepam, ravno tak sistem kot tole. Problem mi je pri iskanju maticnih za amdja, ker tisto, ki jo ponavadi priporocate (neka asus m3n...) ima integrirano grafiko, kar mi ni najbolj pogodu (cetudi je nebi uporabljal).

tnx

sj to ni noben problem kar se tice integrirane graficne. jemlji jo kot zlata sila ki pride prav ce prava graficna res crkne :) pa je treba neki pomebnega naredit.
mislim da so navijalske sposobnosti podobne kot pri tvoji navedeni plati. mislim da 3€ jo ne naredi "stoj pa glej" boljšo :)

NightHawk ::

mene zanima razlika med temi čipovji, ne med ceno. 3 al 5 al 10 eur je zame ista cena...

Ma nevem kako se bom odločil. Na vsaki 2 leti pridem sem na ta forum in iscem nasvete za nov proc in mam skos za kak teden dela :D. Spet se ne bom mogel odločiti za procesor/plata kombo. Mal me ma za tistega AMDja.... Mene integrirana grafika moti, prvic mam filing da je res odveč in drugic mam filing da bi bila ista plata brez grafike cenejsa :)

Kje si se ti odlocil da bos kupil sistem? Trgovin je vse vec....5 let nazaj je bla miška pa Mlacom pa je blo to to :D

x45 ::

sry bom prepisal

2x Pomnilnik (RAM) Kingston DDR2 2GB 800MHz 36,02 €
Grafična kartica Sapphire ATI Radeon HD 4850, 512MB, PCI-E 134,00 €
Procesor Intel Pentium Dual-Core E5200 2,5GHz 775 66,87 €
Trdi disk WD Caviar Blue 640GB, 7200rpm, 16MB, SATAII (WD6400AAKS 72,00 €
Matična plošča ASRock 4Core1600-DVI, VGA, 775 62,84 €
Napajalnik Power LC5550 550W 120mm 34,04 €
DVD zapisovalnik NEC AD-7203S Labelflash, črn 22,39 €

SKUPAJ : 428,16 €

kak je zdej z karticami ATi bo cena padala zdej al kaj? ku sm zapazu 5€ pocenitev. na kok casa prihajajo te pocenitve?

Odličen nakup. Super konfiguracija za zlo mal keša.


če vzameš am2+ plato za ene 68 eur ( asus ) in 7750BE 65 eur imaš boljši in sodobnejši sistem in precej bolj odziven. ostalo enako.

jest10 ::

precej bolj odziven

Znova začenjaš s svojimi forami?

M-XXXX ::

če vzameš am2+ plato za ene 68 eur ( asus ) in 7750BE 65 eur imaš boljši in sodobnejši sistem in precej bolj odziven. ostalo enako.

Nekaj si pozabil pripisat: PRVI APRIL:)

Mitja358 ::

če vzameš am2+ plato za ene 68 eur ( asus ) in 7750BE 65 eur imaš boljši in sodobnejši sistem in precej bolj odziven. ostalo enako.

Nekaj si pozabil pripisat: PRVI APRIL:)

LOL.

Valvoline ::

mene pa zanima sila podoben sistem, razlika bi bila samo v

Matična plošča MSI P43 NEO-F, 775

Cena je 5 eur drazje ima pa p43 cipovje. Bi bilo s to lažje naviti? Ali je popolnoma vseeno? Tnx

Aja, pa če se odločim za amdjev procesor
Procesor AMD Phenom II 720 X3 Black Edition

Mi lahko kdo pove najboljso plato za k temu? Nisem se preprican kaj bom dal notri, vem da more pridt cca 800-900 eur vse, more imeti pa tudi monitor, misko, keyboard, wlan.... tako da sklepam, ravno tak sistem kot tole. Problem mi je pri iskanju maticnih za amdja, ker tisto, ki jo ponavadi priporocate (neka asus m3n...) ima integrirano grafiko, kar mi ni najbolj pogodu (cetudi je nebi uporabljal).

tnx

MSI-ja se izogibaj.Skoz neke čudne in težavne plate dajo vn,eni so zadovoljni z njim,eni pa skoz jamrajo.In so precej težavne za navijanje.
Boljša je una asrock.

x45 ::

če vzameš am2+ plato za ene 68 eur ( asus ) in 7750BE 65 eur imaš boljši in sodobnejši sistem in precej bolj odziven. ostalo enako.

Nekaj si pozabil pripisat: PRVI APRIL:)


to niso Fore niti prvi april ampak je res, in to so potrdili že nekateri drugi in potrdili so na testih.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavljen PC za 700 - 800 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
51142 (1034) dzinks63
»

procesor za GTA IV

Oddelek: Kaj kupiti
473114 (1886) samsung113
»

Kupujem novo plato, procesor in ram. kaj priporocate

Oddelek: Kaj kupiti
131589 (1253) aco111
»

Mnenje prosim! - nakupovanje komponent

Oddelek: Kaj kupiti
272238 (1647) TOP
»

Preglejte moje Pc komponente (nasvet) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1007919 (6114) Pdove05

Več podobnih tem