» »

Program za osebne finance

Program za osebne finance

Keyser Soze ::

Pozna kdo kakšen dober, uporabniku prijazen program, ki omogoča lepši pregled nad poslovanje na enem ali več osebnih računov.

V mislih imam program, ki je nekako kompatibilen z zahtevami slovenskega tržišča, omogoča uvoz podatkov iz web vmesnikov bančnih ponudnikov (Klik NLB) in ne zahteva poglobljenega znanja financ ali računalništva.
OM, F, G!

SmeskoSnezak ::

Hmm... vem za enga ki ni ravno zastonj, ne vem pa kak je z uvozom in izvozom podatkov. Jaz sem sprobaval en cajt demo. AceMoney
@ Pusti soncu v srce... @

Keyser Soze ::

No ok, ni nujno da je zastonj. Ni pa zaželjeno, da stane več kot 100EUR. Glede na to, da je za osebno rabo.

Tako da, če kdo pozna še kakšno alternativo MS Money...
OM, F, G!

jype ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

SmeskoSnezak ::

Ja, tisti Ace te stane 30€, pa še paypal in visa verified majo. V demotu lahk maš sam en "račun", v full različici pa ni omejitev kolko vem. Za ostale feature pa si boš mogo prebrat, meni je bil toliko zanimiv da sn si delal statistiko porabe.
@ Pusti soncu v srce... @

Keyser Soze ::

Bom mal potestiral. Samo da dobim express54 smartcard reader (ki se ga praktično ne da dobit v tej deželi, pod senco alp:|), da se lahko povežem na Kljik.
OM, F, G!

fosil ::

Teh programom je na internetu kot smeti, mnogi izmed njih so brezplačni ali celo open source. Tako da ne vem ali se splača plačevat za to.

Evo:
klik
klik
Tako je!

Keyser Soze ::

Eksaktli. Kot smeti... Na žalost je tudi veliko resnih smeti vmes.

Zato pa sprašujem za dober program, v izogib odkrivanju tople vode. Eni imajo že izkušnje in so morda kakšen "plevel" že izločili ven, pa ga meni ne bo treba. Če so tako dobri, da delijo to izkušnjo z nami.
OM, F, G!

John2710 ::

Evo en slovenski se je pojavil na www.datastudio.si

pukyplay ::

vem da sem videl teste programov v enemu mojmikro ali Monitor,bom malo prebrskal

drugace mas pa od Microsofta zastojn MS Acounting Express
http://www.ideawins.com/downloads1.aspx

če kej pomaga

klemenSLO ::

Jst uporabljam Acemoney in mojim zahtevam ustreza. Zna uvažat od SKB in NLB podatek o kartici računa.
Mislimda je bil v već revijah ocenjen z ***** zvezdicami.
Najde se pa tudi crack zanj :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri app za urejanje / pregled nad financami?

Oddelek: Pomoč in nasveti
162073 (240) MajorM
»

Vodenje Financ

Oddelek: Programska oprema
62999 (2746) sese12
»

Program za vodenje financ

Oddelek: Programska oprema
52239 (2111) jperc21
»

Kateri Program za spremljanje bančnega računa ?

Oddelek: Programska oprema
91833 (1481) Loki
»

Program za osebno bančništvo

Oddelek: Programska oprema
123012 (2792) TheHijacker

Več podobnih tem