» »

Samsung: T240 24'' ali 2433BW 24''?

Samsung: T240 24'' ali 2433BW 24''?

tade911 ::

Živjo

Zanima me kateri monitor je boljši predvsem za igre ter gledanje filmov?
Samsung T240 24'' ali
Samsung 2433 24''

T240 je malo dražji, samo če vem da je boljši mi ni težko dati več eurou :D

Hvala

Tade911
  • spremenil: tade911 ()

bluefish ::

Beri

Je pa vseeno. Oba sta poceni TN in nekih čudežev ni pričakovati. Vzemi tistega, ki ti je po videzu bolj všeč in ponuja več možnosti nastavljanja pozicije,...

urbybaby ::

jst mam Samsung T240 24'' in sm zelo zadovoljen z njim. Slika je ostra, svetla ipd... Iger ne igram tako da nimam izkušenj, filmi se pa gledajo odlično (predvsem HD). Pa prostora je na namizju še pa še.

Jst ti ga priporočam.

Dejancek ::

Moj glas gre tudi za T240. Dnevno igram igre na njemu (cod, fear,...) in nimam nobene slabe besede čez njega.
Glede HD filmov tudi, samo pohvale, res lepe barve in ostrina.

moowy123 ::

Sam imam samsunga 2433bw in je čudovit monitor. Takrat sem izbiral med T240 in med 2433bw in sem se za slednjega odločil ker je bil ta takrat občutno cenejši ( za 60€ ), danes pa bi se odločil za T240 model, ker imam sedaj konverter iz hdmi->dvi, tako pa bi lahko imel direkt priklop na hdmi brez konverterjev. Ostalih razlik med tema dvema modeloma skorajda ni.

Zheegec ::

T240 ima manj backlight bleedinga, tako da predlagam tega.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

=Exceed= ::

Pri meni pa je glavno vlogo igral pivot. Sem imel oba (zdaj imam 2493HM, ki je zelo podoben 2433) doma in mi je blia ena sama možna nastavitev T240 premalo. Pa še tisto rdeče s***je okrog zaslona ni neko ni pasalo v prostor:P

tade911 ::

Kake grafične kartice pa kej uporabljate za 24'' monitor?

moowy123 ::

geforce 8400 gs :D

opeter ::

GeForce 7300 GS z 256 MB pomnilnika.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

urbybaby ::

x1600pro

war-dog ::

prej 8600GTS, zdaj EVGA 9800GX2, saj ne rabiš baš kake močne kartice, glavno da je za HD oz. zmožna 1900x1200 prikazovat.
Object reference not set to an instance of an object.

zisk ::

Dober vecer! Tudi jaz sem zacel malo pogledovati za 24" monitorjem in mi je T240 lar všeč. Sedaj pa me malo zanima, kaj bi vi predlagali v tem cenovnem razredu!

tule je na mimovrste.com. ce pa kdo ve za kako cenejso varjanto, se pa tudi priporocam :)

Kaj pa tale? Saj vem, da je iz hoferja, samo vseeno...je kar vabljiva stvar, zaradi 26". Kako je kaj ta firma?

LP Zisk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zisk ()

tade911 ::

Jaz osebno se za hoferjev monitor sigurno ne bom odločil. Prvič zaradi garancije, saj nimam izkušenj s hoferjem, drugič pa zato, ker ta firma ne proizvaja tako kvalitetne tehnologije, kot npr. malo bolj znane (LG,Samsung,HP,DELL,...). Prebral sem mnenja kar se tiče tega monitorja ter te znamke in naj bi po enem letu ali dveh crkovali ter postajali čedalje bolj ''bledi''. Sicer sedaj ne vem če je to res ali ne, samo u vsakem primeru nimam namena kopovati v trgovini monitorja, kjer prodajajo pravzaprav vse.

zisk ::

se cisto strinjam, s teboj...no, kaj bi pa predlagal...T240, ali kakega v istem razredu,...kaksen, ki bi lahko zelo presenetil?

poga ::

Jaz sem se pred enim tednim tocno med tema dvema LCDjema odlocal (no ja, jaz sem gledal T240HD - s TV tunerjem). Na koncu sem se zaradi boljsega stojala (nastavljivo po vidini) odlocil za 2443BW. Monitor je super, slika cisto OK za povprecnega uporabnika, edino napajalni in DVI kabla bi bil lahko malo bolj skrita.

lp,
PoGa

zisk ::

torej, potem bi "vsi" sli za T240 ali 2443BW ? ali je se kaka druga "možnost"?

starboi ::

http://www.mimovrste.com/artikel/265006...

to tudi ne izgleda slabo :)

tade911 ::

Sam se trenutno odločam med LG W2600H in samsung 2443BW. Razmišljal sem tudi o nakupu T240 ali T260, samo me na temu modelu predvsem moti ta svetleč rdečkast okvir, ki je tudi zelo širok. Raje imam monitor z navadnim okvirjem, ki ni tako svetlikast in da ni tako glomazen...

Za ta vikend nameravam tudi it pogledat v Big Bang Giga v LJ razstavljene monitorje. Pa če veste slučajno, če je ta ponudba monitorjev, ki je oglaševana na spletni strani od Big Banga vsa ali imajo tudi dodatne monitorje v prodaji, ki niso navedeni na njihovi spletni strani. :D

mat5 ::

Mene pa zanima, kje bi lahko videl v živo monitorje SAMSUNG 2443BW, 2433BW ter T240. Zadnjič sem bil v Harvey Normanu, pa nisem zasledil teh modelov; prav tako sem bil v BB pa ni bil noben monitor priklopljen na komp; poleg tega imajo samo 2433BW.
Se pravi rad bi si v neki trgovini ogledal te monitorje pa me zanima, kje bi imeli vse te 3 modele in bi bili priklopljeni, tako da bi videl razliko med njimi.

zisk ::

kaj pa tale?

__Devil__ ::

Jaz se tudi odločam za t240, ali pa naj raje vzamem Acer H243H ??
hvala!

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524126 (14814) OK.d
»

a mi lahko prosim svetujete, katero 24` naj kupim...

Oddelek: Kaj kupiti
111297 (1095) Calligula
»

Novi pc za igre

Oddelek: Kaj kupiti
112383 (2005) filip007
»

Monitor 24-26''...prosim predlagajte

Oddelek: Kaj kupiti
172287 (1746) tade911
»

24" monitor pomoč pri nakupu.

Oddelek: Kaj kupiti
152081 (1736) janwoolf

Več podobnih tem