» »

a mi lahko prosim svetujete, katero 24` naj kupim...

a mi lahko prosim svetujete, katero 24` naj kupim...

DMX ::

Sem v dilemi, kateri 24` monitor naj kupim...zdaj imam 22` (226BW)...

najbolj se nagibam k temu ---> http://www.mimovrste.com/artikel/265005..., vendar sem zasledil 2 komentarja, katera sta mi dala malo mislit. A ima kdo tale monitor in kako je z njim zadovoljen.

gledal sem tudi tega ---> http://www.mimovrste.com/artikel/265005..., vendar ne vem kakšna je razlika med zgornjim (razen v pivotu, katerega pa ne rabim)...

zdaj kakšnih LGjev ipd. ne bi kupoval, zato me zanimajo vaše izkušnje s tem Samsungom....

hvala za pomoč

Calligula ::

Jaz ti priporocam 2494HS. 200 Eurov, odlicna crna barva in enakomerna osvetlitev zaslona, HDMI, DVI in VGA priklop. Ni pa po visini nastavljiv in nima pivota, ce ti to kaj pomeni.
Pa se FULL HD resolucija je. Uzitek filme gledat, za igre je pa tudi genialno.

c00L3r ::

Jaz ti priporocam 2494HS. 200 Eurov, odlicna crna barva in enakomerna osvetlitev zaslona, HDMI, DVI in VGA priklop. Ni pa po visini nastavljiv in nima pivota, ce ti to kaj pomeni.
Pa se FULL HD resolucija je. Uzitek filme gledat, za igre je pa tudi genialno.

Tudi jaz imam 2494HS in sem zadovljen. Edino malo me moti, da nima pravih gumbov, ampak ima gumbe občutljive na dotik. V temi zna bit nadležno, ko ne vidiš kje kaj piše. Sicer super ekran :D

Calligula ::

Jp, na to se mors navadit. Oz vcasih malo kolnes pa je.
Malo pogresam softwerski Magicbrite, kjer se je darlo z hot keyi izbirat prednastative slike. Da se za drug profil recimo za film ali tekst ni treba do monitorja stegovat.

DMX ::

to za gumbe me ne moti, pivota in višine pa niti ta 226 nima, tako da me ne moti...bom ga malo popratil, kje se še ga dobit...

hvala

Calligula ::

V Big Bangu je najcenejsi z 199 Euri se mi zdi ampak na dan nakupa vseeno malo poglej na ceneje.si pa tudi "rocno" po taglavnih online stacunah, ker zadnjic, ko je mel Big Bang akcijo za 179 Eurov, ceneje.si tega ni mel v zaznamku oz ne takoj.

Belcebub ::

Dajte mi povedat, če grafična ATI 3870 512MB še zadošča za igranje iger pri taki resoluciji (1920x1080) in površini kot jo ima ta SAMSUNG SM2494HS?
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

Calligula ::

Postavil si najbolj relativno vprasanje. Kakor za koga.
Naceloma ja, kerpri tej locljivosti antialiasinga prakticno ne potrebujes ali pa vsaj ne vec kot 2 kratnega, ker vec od tega itak ne vidis vec razlike...
9800GT recimo zelo dobro dela pri tej locljivosti. Prakticno vis spili vse na high oz ful hude nastavitve.

Visja, ko je resolucija, manj je potreben antialiasing... Skratka ni samo, da visja pobere moc ampak tudi pobere nekaj potreb...

mrepca ::

Belcebub za igranje zadošča, ampak bo vse skupaj bolj bogo..

Toxic ::

kaj pa kakša ati 4870 ali 4890 zadošča?

Calligula ::

4870 je vrh glave. Najprej itak probaj, potem pa po potrebi kupis 4870 recimo. Mogoce kar 1gb verzijo.

Jaz mam na 4870 vse na max povsod pa laufa kot urica.

Calligula ::

COD 4 je kot, da bi bil v filmu npr. Pri prihajajocih igrah jeseni zna 1GB rama na graficni prav priti (od 4870 pa gor), ker ga znajo celo porabit, ker bodo ziher teksture ful hude v teh spilih. Modern warfare 2 ipd...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Custom resolucija

Oddelek: Programska oprema
6680 (473) errhec
»

Monitor

Oddelek: Kaj kupiti
245481 (4787) Ibrahimovic
»

Kateri LCD ekran

Oddelek: Kaj kupiti
253230 (2400) xnnx
»

Kater 22" monitor

Oddelek: Kaj kupiti
253493 (2088) axi145

Več podobnih tem