» »

prenosnik do 800 eur

prenosnik do 800 eur

SpiDEr8 ::

pozdravljeni

Najprej da povem zakaj sem odprl novo temo ... odpru sem jo ker nimam casa brati in ker bi rad na hitro svetujete kateri prenosnik ... najverjetno ga bom ze jutri kupil tako da pustite temo odprto 24ur :)

stvar pa je taka da kupujem prenosnik do 800eur in ce mi lahko svetujete katero fermo, in kater prenosnik, ter zakaj? In seveda kai se da dobiti maximalno za ta denar in kje ...
ce je kje akcija ali pa kake druge ugodnosti (v ljubljani z okolico) ...

ponavadi se sam pozanimam, sam tokrat pa nimam casa tako da upam na vaso pomoc
hvala
lp
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Denis15 ::

xD

urosh ::

SpiDEr8 ::

compaq se mi zdi dosti boljsi (vecji zaslon, vec spomina, 1x vecji disk) sam za graficno kartico ne vem katera je boljsa ... mislim pa da od toshibe?
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Denis15 ::

HD3430.
xD

SpiDEr8 ::

seprav je tole najbolsa varjanta?
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

jan01 ::

Izgogibaj se hpjevih s serij!

SpiDEr8 ::

Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

MadMax ::

Beri komentar nad svojim vprašanjem...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

cvetkob ::

Malo bi obnovil temo. In me zanima ponudba sedaj za najboljši možen prenosnik do 800€. Prosim da se bote malo razpisali!

cvetkob ::

Zanima me tudi na kateri prenosnik lahko dam gor windowse XP. Kateri so kompatibilni z XP-ji! Slišal sem, da na vse prenosnike ne morejo iti gor.

LP

urosh ::

Grejo, grejo. Pri določenih je edino potrebno zmountat sata driver notri... Potem pa gre na vsakega.

http://www.abacus.si/index.php?option=c...
proti koncu strani so do 800€

Zheegec ::

Pri Pavillion liniji ni pooblaščenega servisa v Sloveniji! To morate vsi paziti!

HP 6830S ne kupovati, v prodaji je naslednjik 4710S ki ima še HDMI in boljši ekran.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Leks ::

@ALIEn3001
Si imel katerega 4710s že pod prsti ? Kako se obnese tipkovnica in sam zaslon, ventilatorji glasni ?

@cvetkob
Kaj ti je pri prenosniku važno, vgrajene komponente (moč, hitrost) ali tudi sama izdelava ohišja in ostali bonbončki.
Če ti je drugo nekoliko pomembnejše potem vsekakor Lenovo, mogoče celo R500 če ga dobiš, drugače pa SL500

če so ti bolj pomembne same komponente in nekoliko manj kakovost ohišja/izdelave potem kakšen ASUS. Za tega ASUSa nisem prepričan kako je z uradnimi gonilniki za XPje.

Zheegec ::

Si imel katerega 4710s že pod prsti ? Kako se obnese tipkovnica in sam zaslon, ventilatorji glasni ?

Tipkovnica je "zanimiva", meni osebno ni kaj preveč všeč takšna z razmakom tipk. Kaj preveč se ne upogiba, klasika pač.

Zaslon je meni osebno super, prava osvežitev od kupa bleščečih TN matrik... LED backlight malo izboljša tudi vidne kote TN matrike. Za ventilatorje težko rečem :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best p/p laptop ~600€

Oddelek: Kaj kupiti
101464 (1318) celada
»

Kateri laptop? MAX. 1300€

Oddelek: Pomoč in nasveti
51086 (1026) pozitron
»

Nakup prenosnika - Mnenja?!

Oddelek: Kaj kupiti
382970 (2382) 357M
»

HP Pavilion

Oddelek: Kaj kupiti
131558 (1376) urosh
»

kater prenosnik do 700-800€?

Oddelek: Kaj kupiti
71281 (1146) G_mAn

Več podobnih tem