» »

koš za smeti-windows xp

koš za smeti-windows xp

ady ::

ja mene pa zanima ce kdo ve kaj je to,na namizju mi pokaze da je koš za smeti potem ko pa ga odprem ni nic noter,ko pa dam izprazni kos mi napise ali ste prepricani da zelite izbrisati WINDOWS?sm nism nc kliku windows al pa dou kj da zbrise iz njih.
hvala

tempoFlow ::

Če bi jaz razumel, kakšno je vpašanje...:(

solatko ::

Nastavi, da ti pokaže skrite datoteke, pa boš videl, katera Windows- temp mapa, se briše.

nokia6310 ::

Ker je že odprta tema ne bom načenjal nove. Pred kratkim sem formatiral računalnik in na novo naložil win xp. Zdaj pa, se mi dogaja da vsako stvar ki jo zbrišem, se ne zbriše v koš, ampak se zbriše direktno iz diska. Koš pa je vedno prazen. Tudi ob brisanju datoteke me nikoli ne vpraša če želim datoteko vreči v koš, ampak samo če jo želim izbrisati. Mogoče kdo ve v čem je problem in kako bi se to dalo rešiti?
Hvala.

bluefish ::

desni klik na koš in imaš nekje Display delete confirmation dialog. Tam daj kljukico.

nokia6310 ::

BlueFish, Display delete confirmation dialog imam, samo vsebina se mi ne shranjuje v koš, ampak se direktno briše. zdaj sem še opazil, da nimam kartic particij, ampak imam pod lasnosti samo globalno, nič drugega. Kaj bi to lahko bilo narobe in kako naj to popravim, da ga obnovim na prvotno stanje?

solatko ::

Si mogoče instaliral nLite verzijo. Nekateri poberejo ven pre več.

nokia6310 ::

Ne nisem. Samo se mi pa zdi, da sem s programom za popravljanje registra lahko kaj uničil, nisem pa prepričan. Kje bi dobil originalne fajle, pa da bi jih samo zamenjal, če bi to šlo? Po mojem bi bilo potem normalno.

gpanta ::

maximum size za recycle bin?

nokia6310 ::

Evo na netu sem našel en programček, ki ti avtomatsko popravi koš. Sem ga zalaufal resetiral komp in zdaj zadeva dela! Samo da je vse vredu! Ta programček se imenuje RestoreRecycleBin. Taki so pač windowsi. Še vedno pa ne vem, kako se je to lahko zgodilo.

r5r ::

Po namestitvi koš deluje. Nekaj si se preveč igral.
And it makes me wonder.

nokia6310 ::

Nisem se igral z ničemer, vsaj ne da bi jst vedu za to. Zdaj dela bp.

Jevgo ::

@ady

Kir antivirus maš?
Svoj čas, dokler sem še uporabljal Nortonov antivirus, je ta ob instalaciji v košu naredil nek svoj oddelek. Kljub temu da je bil koš vedno prazen, sem imel rpecej gigabajtov zasedenega prostora. Malo razišči koš v tem primeru, morda boš našel datoteke, ki ti zasedajo koš ne da bi vedel za to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem izbrisati datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
388284 (7398) Yossarian
»

Windowz Koš za smeti

Oddelek: Pomoč in nasveti
181460 (1248) Meizu
»

Brisanje sistemskih datotek?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61137 (1065) Racunalnik
»

Brišem stvari iz diska, placa pa ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
191656 (1340) refosk
»

Recycle bin

Oddelek: Pomoč in nasveti
131465 (1301) jos69

Več podobnih tem