» »

Katero kolo

Katero kolo

««
54 / 95
»»

energetik ::

Poguglaj na Decathlon strani, imaš tudi ženske variante, ali pa naj vzame S velikost pa zamenja sedež na ženskega.

krepki ::

Kaj pravite za velikost 167cm varijanta S Giant
Gorsko kolo Talon 29 3 GE 2021
https://www.extremevital.com/sl/kolesa/...

Silici ::

Eno vprašanje, kako bi se obnašalo kolo z dodatno 3-4 kg težo približno 7cm izven centra na osi gonilk, ideja je elektro motor v področju zobnikov na gonilki, možnost kar kliče iz bicikla in se sprašujem zakaj takih pogonov ni na tržišču.

mit3k ::

krepki je izjavil:

Kaj pravite za velikost 167cm varijanta S Giant
Gorsko kolo Talon 29 3 GE 2021
https://www.extremevital.com/sl/kolesa/...


Velikost je načeloma ok, pri tej višini si ravno na meji med S in M.
Kolo pa ni nič posebnega za ta denar, kje so časi ko si za dobrega jurja dobil, shimano slx in fox vilico... :)

Kaj takega je že dost boljše, problem pa je zaloga.
https://www.bike-discount.de/en/buy/rad...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mit3k ()

LeQuack ::

Silici je izjavil:

Eno vprašanje, kako bi se obnašalo kolo z dodatno 3-4 kg težo približno 7cm izven centra na osi gonilk, ideja je elektro motor v področju zobnikov na gonilki, možnost kar kliče iz bicikla in se sprašujem zakaj takih pogonov ni na tržišču.


Kako misliš da jih ni, večina e-MTB-jev je takih. Razen če misliš te poceni made in china aftermarket rešitve.
Quack !

Silici ::

Ne mislim build in pogonov ali tistih ki so izven osi gnolke. Za stelth bicikl bi blo idealno, da bi se motor nahajal v prostoru koder je namenjen za sprednje zobnike, večji fi in tanjša izvedba.

jshadlsa232 ::

Je v praksi med rc500 in rc520 velika razlika med 9-speed in 11-speed ter mehanski vs. hydro bremzami? Nekak se ne morem odlocit, ce se splaca razlika do rc520 (ko bo enkrat na zalogi). Spravil bi se rad spet na ceste, pred leti sem s trekingom (s tanjsimi gumami) delal kakih 2k na leto, tako da blaznih zahtev ravno nimam. Imam pa trenutno stari Trek 26" MTB z Conti Traffic gumami, ki so PITA za cesto.

strawman ::

Kakšen budget za enduro kolo priporočate za začetnika (parkrat rental v Kranjski Gori)?

Unava1lable ::

Mene pa zanima kako izbrati ustrezen sedež za gorsko kolo. Predvsem na kaj je potrebno biti pozoren in s čim imate vi najboljše izkušnje - ali je pomembno, da je s sredinsko luknjo. Sedanji me izredno žuli po nekaj 10 minutah vožnje.
Najlepša hvala za pomoč.

juroz ::

jshadlsa232 je izjavil:

Je v praksi med rc500 in rc520 velika razlika med 9-speed in 11-speed ter mehanski vs. hydro bremzami? Nekak se ne morem odlocit, ce se splaca razlika do rc520 (ko bo enkrat na zalogi). Spravil bi se rad spet na ceste, pred leti sem s trekingom (s tanjsimi gumami) delal kakih 2k na leto, tako da blaznih zahtev ravno nimam. Imam pa trenutno stari Trek 26" MTB z Conti Traffic gumami, ki so PITA za cesto.

počakaj na rc520 če se ti ne mudi.

snezak21 ::

Unava1lable je izjavil:

Mene pa zanima kako izbrati ustrezen sedež za gorsko kolo. Predvsem na kaj je potrebno biti pozoren in s čim imate vi najboljše izkušnje - ali je pomembno, da je s sredinsko luknjo. Sedanji me izredno žuli po nekaj 10 minutah vožnje.
Najlepša hvala za pomoč.

Najprej ustrezna sirina. To se da preprosto pomeriti. Potem pa je bolj kot ne samo se preizkusanje. Vcasih zna biti malo tezko, ampak edina opcija je da poizkusis cim vec razlicnih in ugotovis kaj ti pase. Kaj vozim jaz ali kdo drug je za tvojo rit povsem nepomembno, tako da tu bos moral najti taksnega kot ti pase sam. In ko enkrat najdes, se ga drzis dokler se ga le lahko. Jaz se vedno vozim ze kaksnih 6 ali 7 let star Specialized S-Works Phenom, ki gre vedno z menoj iz starega na novo kolo, pa upam da bo se nekaj casa zdrazal oz. da se ga bo vsaj se nekaj casa dalo dobiti.

Unava1lable ::

Hvala za odgovor snezak21. Saj ravno v tem je problem ker če sediš na sedežu 5 min je veliko sedežev v redu, ko pa potem kskšno uro tiščiš na njega rit je pa redko kateri v redu. Torej drugače kot s poskušanjem negre hah.

Aston_11 ::

Ko se malo rit privadi, gre tudi uro na sedežu. Itak pa vsake toliko vstaneš, predvsem pa ne sediš na sedežu fiksno, pa malo se podpiraš z rokami, malo z nogami. Če na mrtvo sediš na sedežu, ne bo noben pravi.

facepalm ::

Koliko bi lahko dobil za rabljeno kolo iz linka?:
https://www.bikeradar.com/reviews/bikes...

Lepo ohranjeno/neposkodovano. Redno servisiran, z mehkejsim sedezem, z novimi ploscicami in upgradean zadnji rotor na 180mm. + Schwalbe hurricane gume.

Izgleda, da ne bo v uporabi se naslednji 2 leti in bi morda izkoristil to covid obdobje za prodajo.

Izak ::

Za nekaj podobnega z boljšimi vilicami in 26" sem dobil 270€ brez problema. Povpraševanje je trenutno precej veliko.

krepki ::

mit3k je izjavil:

krepki je izjavil:

Kaj pravite za velikost 167cm varijanta S Giant
Gorsko kolo Talon 29 3 GE 2021
https://www.extremevital.com/sl/kolesa/...


Velikost je načeloma ok, pri tej višini si ravno na meji med S in M.
Kolo pa ni nič posebnega za ta denar, kje so časi ko si za dobrega jurja dobil, shimano slx in fox vilico... :)

Kaj takega je že dost boljše, problem pa je zaloga.
https://www.bike-discount.de/en/buy/rad...

V bistvo sem čist zbegan glede gonilke zdaj imam fokusa z tremi zobniki spredaj,27 predstav,na kolesu ki sem dal link sta dva zobnika,ta pa ki si mi ga predlagal z enim zobnikom spredaj.
Fokus je star 4 leta malo že menjalnik nagaja ampak po ravnem ga ne spraviš čez 30 potem že goniš v prazno,verjetno je ta z mojega linka podoben,za te z enim zobnikom pa tudi dvomim da so kaj hitrejši,seveda kolesarim tudi veliko v hribe,tako a ima še kdo kakšen predlog lahko je do 1200€ to je max.

slodreamer ::

Če ti nagaja menjalnik, bi mogoče moral zamenjat verigo, ali pa še kaseto
za izračun do kake hitrosti lahko poganjaš, pa moraš izračunat prestavno razmerje med sprednjim in zadnjim zobnikom ter potem še velikost obroča kolesa
https://www.bikecalc.com/speed_at_caden...

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

strawman je izjavil:

Kakšen budget za enduro kolo priporočate za začetnika (parkrat rental v Kranjski Gori)?

4k

facepalm ::

Izak je izjavil:

Za nekaj podobnega z boljšimi vilicami in 26" sem dobil 270€ brez problema. Povpraševanje je trenutno precej veliko.

Uh za 270€ ga ne bi prodajal niti v normalnih casih:) vem da ni dosti vreden pa vendar za novega +- ekvivalenta bi moral sedaj odsteti cca 700€. Se mi ga bolj splaca obdrzati ter ga nadgraditi, ko bo potreba.

Aja pa sem opazil, da ima moj malenkost drugacno opremo (ni tfs-100-d ampak le tfs-100). Deore 3*9 menjalnik in remote lock vilice na balanci.

snezak21 ::

Nov je bil 10 let nazaj 500eur, ti pa mislis da je po 10 letih vreden vec? Pocakaj se 50 let pa bo mogoce kot starodobnik res, trenutno je pa zgolj staro in zastarelo rabljeno kolo. Ce smo posteni se 270eur ni vreden ;)
Glede "nadgrajevanja" pa imam osebno mnenje da se ne splaca, razen ce imas namen zamenjati zgolj del ali dva. Cene (pa pustimo trenutno situacijo ko so cene bolane pa se dobavljivost je problem) opreme v trgovini so taksne, da ce sestavis samo polovico kolesa si ze na vec, kot bi dal za enako kolo v trgovini. Tako da ce zelis zamenjati polovico opreme, potem se ti definitivno bolj splaca ali voziti to kar imas, ali pa pogledati za novim. Bo ceneje, pa se neprimerno boljse kolo dobis, ker verjel ali ne, razlika med 10 let starim kolesom (deli in geometrijo) in danasnjih je neprimerno vecja kot bi si mislil.

mit3k ::

krepki je izjavil:

mit3k je izjavil:

krepki je izjavil:

Kaj pravite za velikost 167cm varijanta S Giant
Gorsko kolo Talon 29 3 GE 2021
https://www.extremevital.com/sl/kolesa/...


Velikost je načeloma ok, pri tej višini si ravno na meji med S in M.
Kolo pa ni nič posebnega za ta denar, kje so časi ko si za dobrega jurja dobil, shimano slx in fox vilico... :)

Kaj takega je že dost boljše, problem pa je zaloga.
https://www.bike-discount.de/en/buy/rad...

V bistvo sem čist zbegan glede gonilke zdaj imam fokusa z tremi zobniki spredaj,27 predstav,na kolesu ki sem dal link sta dva zobnika,ta pa ki si mi ga predlagal z enim zobnikom spredaj.
Fokus je star 4 leta malo že menjalnik nagaja ampak po ravnem ga ne spraviš čez 30 potem že goniš v prazno,verjetno je ta z mojega linka podoben,za te z enim zobnikom pa tudi dvomim da so kaj hitrejši,seveda kolesarim tudi veliko v hribe,tako a ima še kdo kakšen predlog lahko je do 1200€ to je max.


Res nevem kak prenos imaš sedaj, da se ne moreš 30 peljat. Ta na linku ima 29 kolesa in 32x10, kar pomeni, da gre brez problema do 40, dvomim sicer da imaš tolk močne noge. :)

snezak21 ::

Vcasih se peljes tudi malo navzdol ne samo v klanec ;) Drugace imam jaz na svojem 1x spredaj 36T zadaj pa 10-51 in pri 36x10 in 29" sem zares na boljsem tako za dol kot za gor (pri 36x51), kot na enem od prejsnih koles, ko sem imel 3x10 (spredaj 42/35/22 zadaj 11-34) pri 26". Je pa res, da so preskoki med prestavami vcasih malo vecji.

facepalm ::

snezak21 je izjavil:

Nov je bil 10 let nazaj 500eur, ti pa mislis da je po 10 letih vreden vec? Pocakaj se 50 let pa bo mogoce kot starodobnik res, trenutno je pa zgolj staro in zastarelo rabljeno kolo. Ce smo posteni se 270eur ni vreden ;)
Glede "nadgrajevanja" pa imam osebno mnenje da se ne splaca, razen ce imas namen zamenjati zgolj del ali dva. Cene (pa pustimo trenutno situacijo ko so cene bolane pa se dobavljivost je problem) opreme v trgovini so taksne, da ce sestavis samo polovico kolesa si ze na vec, kot bi dal za enako kolo v trgovini. Tako da ce zelis zamenjati polovico opreme, potem se ti definitivno bolj splaca ali voziti to kar imas, ali pa pogledati za novim. Bo ceneje, pa se neprimerno boljse kolo dobis, ker verjel ali ne, razlika med 10 let starim kolesom (deli in geometrijo) in danasnjih je neprimerno vecja kot bi si mislil.

Model 2013 ni stal 500€ l. 2011:))
Na racunu je cena malenkost cez 700€.
Se strinjam, da ni vreden 500€. Sam bi ga ocenil na 300€ (ce bi kupoval tako kolo, bi toliko odstel).
Kot pravim pa v trenutni situaciji visokega povprasevanja so cene nenormalne, da zelijo za podobno novo kolo 700€+.
Zato sem mislil, da bi lahko iztrzil kakih 350€+. Sploh ko vidim oglase na bolhi..
Veliko niti ne bi nadgrajeval. Okvir je sam po sebi odlicen in bi menjal samo gonilko, kaseto in menjalnik (xt 2*10). Skratka, cca 500€ upgradeov. Za kaj podobnega v trgovini pa smo ze cez 1k€ (trenutno).
Bo pac nabiralo prah 2 leti:)

snezak21 ::

Saj zares ti nihce ne brani da das oglas na bolho za 300, 500, ali pa 1500eur. Mogoce ga celo prodas, kaj pa vem :)

facepalm ::

snezak21 je izjavil:

Saj zares ti nihce ne brani da das oglas na bolho za 300, 500, ali pa 1500eur. Mogoce ga celo prodas, kaj pa vem :)

Vem vem:)
Ampak samo razmisljam. Glede na to, da se na bolhi najdejo vec ali manj "kante", sklepam da se normalna kolesa hitro prodajo ali pa se sploh ne prodajajo:)

juroz ::

eni pa znate svoj "drek" kot zlato cenit...

facepalm ::

juroz je izjavil:

eni pa znate svoj "drek" kot zlato cenit...

Si pa mogoce pomislil, da je dandanes 300€ drobiz?
Ne vem, meni se zdi cena 50% nizja od novega ekvivalenta primerna. Sploh ob teh casih visokega povprasevanja.

juroz ::

seveda je drobiž tako kot je tvoje zastarelo kolo pač le še en random izdelek ki nima nobene posebne vrednosti.

jaz sem začetek leta kupil specialko (kot "zimsko" kolo) za 680€ (lažem, 800€ vendar je dal še dodatke zraven katere sem že prodal za dobrih 120€ - extra obroči(z gumami in zračnicami), extra kaseta, pedala - to se vse posebi kupi).
novo kolo(brez dodatkov) je bilo 2300€.

facepalm ::

In ce bi taisto specialko prodajal danes, bi po tvojem mnenju, dobil zanjo vec ali manj?

juroz ::

zelo podobno kot pred pol leta.

takega res res hudega pomankanja kot se ga dela ni. res je, točno specifično zadevo boš težje dobil ampak en običn kolo če nisi občutljiv na znamko boš pa hitro nekje našel.

razen če je večina koles katera sem videl v zadnjih štacunah kjer sem bil le za okras.

juroz ::

sicer pa v končni fazi če misliš da bi toliko dobil go for it.
samo enega rabiš da ti to kupi in jaz to ne bom tudi če ga boš za 5€ dajal.

sam pač opažanje.

facepalm ::

Sej se niti ne sekiram, ce ga ti noces:)
Kolo je od zene in glede na to, da bo +- 2 leti stalo, sem mislil izkoristit za prodajo, dokler je sploh se kj vreden. Ko bo pa spet sedla na kolo, bi kupil novega.
Ampak raje kot ga prodati za 200€, se mi ga bolj splaca nadgradit.

juroz ::

saj ni nič osebnega mišljeno, imam svojih dovolj (4+ and counting...)

upgrejdi se pa le redko splačajo, imej to v mislih.
si že sam ugotovil da tudi če optimistično oceno koliko je vreden vzameš ter da "polno" upgrejdaš da prideš že zelo blizu novemu.

nov je pa le nov, tudi volja do kolesarjenja bo takrat večja glede na to da sedaj že več kot 2 leti ni gonila.

pa še kot opažanje in ne ti osebno.
tam je tema kjer se kar nekaj uporabnikov duva o plači a izredno popularne so teme o rabljenih avtih ter čim cenej kolesih... neki ne gre skp ;)

jocko ::

Pozdravljeni kolesarji,

bolj aktivno se podajam v cestno kolesarstvo in me zanima vaše mnenje o kolesih. Trenutno uporabljam treking kolo, bi pa šel na specialko.
Najbolj me zanimajo vaše izkušnje. Katero kolo vozite, kaj je vplivalo na vašo odločitev.
Sam sem pregledal že nekaj o kolesih in je izbira res velika. Iščem modele do cene 2000 evrov.
Najbolj mi je všeč ta model klik

Lep pozdrav

mit3k ::

Za tak denar se vzame karbonca: https://www.freestyle.si/kolesarjenje/k...

Nevem sicer kako velikost potrebuješ.

barakus ::

Na decathlonu zgleda so triban 520 rc kolesa raprodana. Ali kdo ve če je sploh kakšna sanša, da bo tako kolo spet na zalogi letos? Se zaloga kaj spreminja skozi čas?

Aston_11 ::

jocko je izjavil:

Najbolj me zanimajo vaše izkušnje. Katero kolo vozite, kaj je vplivalo na vašo odločitev.

ALu Canyon Endurace. Malo manj agresivna drža. Cena okrog jurja. 105 oprema. Več nisem vzel, ker nisem videl pametne dodane vrednosti v karbonu, ultegri.... Dejstvo je, da bi enako kolesaril tudi z slabšo opremo od 105, vendar mi je ta predstavljala nek sweet spot, več kot jurja pa na svoje kilometre (cca 3500 letno skupno z gorskim) nisem hotel dati. Pa verjetno je pri canyonu slabše opreme takrat niti niso imeli.

juroz ::

jocko je izjavil:

Pozdravljeni kolesarji,

bolj aktivno se podajam v cestno kolesarstvo in me zanima vaše mnenje o kolesih. Trenutno uporabljam treking kolo, bi pa šel na specialko.
Najbolj me zanimajo vaše izkušnje. Katero kolo vozite, kaj je vplivalo na vašo odločitev.
Sam sem pregledal že nekaj o kolesih in je izbira res velika. Iščem modele do cene 2000 evrov.
Najbolj mi je všeč ta model klik

Lep pozdrav


če bi sedaj kupoval bi ziher vzel z diski (rimbrake praktično nima več prednosti razen da vsaj meni osebno lepše zgleda). sem pa med večjimi in težjimi tako da rabim tist "stopping power" pa da ni skrbi da se karbonski obroči pregrejejo. argument dražje vzdrževanje pa hitro pade v vodo ko vidiš koliko te vse ostalo stane. osebno pa na svojih kolesih še nimam diskov ampak na vseh naslednjih bodo.

di2 ultegre(elektrika je super čeprav nauš nič hitrejši :P) vendar za tak budget ga ne boš dobil tako da ali mehansko 105 ali ultegro. višje/nižje ne bi šel. sicer je tiagra čisto spodobna izbira vendar tisto prišparaj potem za "zimsko" specialko ;)

največ za svoj denar trenutno res najbrž dobiš pri giantu tako da če ostanemo na tem bi osebno vzel:
https://www.freestyle.si/kolesarjenje/k... - mogoče dajo malenkost popusta če še kaj ostalega pri njih vzameš :)

računaj potem še pedala, čevlji, vsaj 2 para bib/majica, čelada, rokavice, sončna očala (če jih slučajno sploh nimaš je zelo priporočljivo da na kolesu jih imaš da ne fašeš kaj v oči), bike computer, torbica in orodje, pumpica (uporabljal sem co2 kartuše ampak mi ni to ok in grem na mini pumpo), navadna pumpa, luči. večina na tem seznamu se mi zdi osnova

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: juroz ()

jocko ::

hvala za vaše izkušnje.
Velik sem 178 in 67 kg, kakšna je priporočljiva velikost? Po tabelah bi moral imeti velikost 56.
Torej minimum je 105, torej sploh ne rabim gledati za takšno vsoto? Je med karbonom in aluminijem res opazna razlika?
Kakšna je "zimska" specilaka?

juroz ::

eh zimska specialka se malo hecam ker jih kar nekaj poznam (tudi jaz) ki imajo še eno specialko za pozno jeseni, pozimi če se kak lep dan najde ter zgoraj pomladi ko so ceste še bolj svinjske in večkrat mokre...
pa seveda kot rezerva če gre na glavni kaj narobe ali pa čakaš na servis/del.

če misliš da ni treba gledat za 2k je to čisto tvoja izbira. tudi za dobrih 500EUR se najbrž že kaj dobi in tudi s tistim se boš zabaval in vozil okoli.
sam pač vedi da je kar nekaj stvari okrog še za kupit, poglej koliko še dodatki pridejo da ne boš preveč presenečen.

osebno pa bi res gledal vsaj 105, diski, alu/carbon sem se pa premalo na karboncih vozil da bi kaj več povedal. glede na tvojo težo te bodo pa tudi rimbrejki čist dobr ustavl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: juroz ()

snezak21 ::

jocko je izjavil:

Je med karbonom in aluminijem res opazna razlika?

Je. Ampak tu pride en ampak... razlika je zelo opazna, ampak ce mislis da bos zaradi tega kaj hitrejsi ali boljsi je rezerv precej vec kje drugje kot v materialu okvirja. Tako da je zares carbon ali alu vprasanje financ, ter vprasanje ce sploh imas moznost izbire pri kolesu ali tipu kolesa, katerega si zelis.

Badwolff ::

Moje mnenje glede cestakov :D

Pelješ se z vsemi enak, tudi teža je v bistvu skor vseen, če je v nekem rangu.

Ostalo je vse, a boš prišel minuto dve hitreje, porabil mal manj energije ipd.

MTB on the other hand :'(

jocko ::

hvala vsem za informacije. Najbolj poceni ne bom vzel, bom gledal, da bo vsaj 105 oprema in vsekakor bom sprobal par koles prej. Za dodatke sem seznanjen.

vilonja ::

Glede na tvoje kile in če ne mislis vozit karbonskih obrocev torej alu je pomoje brezveze diski, je rimbrake lazje za vzdrzevati.

Jst bi gledal najmanj shimano 105, pri giantu res kr dost dobis za svoj denar. Na bolhi se pa tudi par let stari karbonci s 105 opremo dobijo za 1000 eur če spremljas.

jocko ::

Katere proizvajalce priporočate? Trenutno se nagibam k Specialized.

LeQuack ::

Pri Specialized boš firmo plačal, ker je premium znamka.
Quack !

Black Dragon ::

Jaz bi počakal na Shimano 12 speed 105 kolo. Če pa kdo ne želi čakati pa še en glas za GIANT TCR ADVANCED 2 PRO COMPACT 2021 carbon.

Osebno grem nazaj na klasične zavore, ker je kolo takoj lažje za 500g+ Disk zavore so pa super za gravel / ciklokros modele koles, kjer rabiš širše plašče in je vožnja tudi po blatu in veliko peska.

GIANT TCR ADVANCED 2 DISC PRO COMPACT 2021 carbo ima slabšo - težjo gonilko, večje in težje zavorne ročice in kot največji minus, je menjava zavornih ploščic in bleed sistema.
Time will tell.

Aston_11 ::

Black Dragon je izjavil:

Jaz bi počakal na Shimano 12 speed 105 kolo.
Zakaj bi? Še en zobnik več, verjetno še tanjša ketna, ki gre še prej v franže. Bolje bi bilo 7 max 9 speed zobnik zadaj, pa doživljenjska ketna. Razpon 6+ Komot pokrije popolnoma vse, kar rabiš.

Black Dragon ::

Aston_11 je izjavil:

Black Dragon je izjavil:

Jaz bi počakal na Shimano 12 speed 105 kolo.
Zakaj bi? Še en zobnik več, verjetno še tanjša ketna, ki gre še prej v franže. Bolje bi bilo 7 max 9 speed zobnik zadaj, pa doživljenjska ketna. Razpon 6+ Komot pokrije popolnoma vse, kar rabiš.


Načeloma res, vendar sem jaz 1 teden nazaj izmeril shimano 9 speed na 0.75 in je bila za v smeti pri samo 1500km narejenih. Vozim pa ciklokros, kjer je veliko umazanije n klanci naredijo svoje...

Sem imel pa 105 in ultegra 11 speed verige na specialki tudi po 5000km

Prednost 12 speed pred 9 speed je tudi v vzdrževanju kadence kolesarja, saj med 9 speed prihaja do dosti večjih preskokov med zobniki.
Time will tell.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

ketna stane 20€
««
54 / 95
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A naj kupim gravel bike ali ne? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Šport
696120282 (11450) issak
»

Nakup kolesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5511220 (6862) Twixz
»

Nakup kolesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
6922108 (19905) Leprechaun
»

Katero nizkocenovno kolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8632633 (30160) stratosD

Več podobnih tem