» »

Katero kolo

Katero kolo

««
105 / 105
»
»»

Scorpy84 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Presenetljivo veliko se ukvarjas z drugimi. Morda bi bila vseeno malo vecja investicija v kolo boljše na dolgi rok:)


Če bi se, bi že zdavnaj vsa 3 kolesa menjal, škatlo od avta itn... v bistvu, po drugi strani te motivirajo, da se še bolj preganjaš in dokažeš, da se motijo. Nekak stvari obrneš v sebi prid.

T743 ::

Kaj se sploh oglašata jazbeca, če nimata kaj povedati, zaradi mene lahko hodita naokoli tudi bosa in gola, da se bosta počutila kot Adam v raju...
Vsak ima svoj hobi in svoje "peneze" troši kot mu paše.

mikhaair ::

Meni je čisto razumljivo, da si športnik rekreativec želi imeti najbolje kar si lahko privošči.
Verjetno je kolesarstvo bolj na tnalu ker gre za enkraten 'ekscesiven' znesek.
Ker npr. če nekdo da za smučarsko opremo in smucanje podoben znesek, pa nam ni moteče.

energetik ::

Meni sploh ni moteče, naj si vsak nabavi, kar hoče. Ni pa potrebe po prepričevanju, da si z zadevami z 10k€ bistveno hitrejši kot s tistimi za 1k€, ker to ne drži.
Ride up grades, not ride upgrades. ;)
vires in numeris

IL_DIAVOLO ::

Scorpy84 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Presenetljivo veliko se ukvarjas z drugimi. Morda bi bila vseeno malo vecja investicija v kolo boljše na dolgi rok:)


Če bi se, bi že zdavnaj vsa 3 kolesa menjal, škatlo od avta itn... v bistvu, po drugi strani te motivirajo, da se še bolj preganjaš in dokažeš, da se motijo. Nekak stvari obrneš v sebi prid.


Nepotreben stres.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Scorpy84 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Presenetljivo veliko se ukvarjas z drugimi. Morda bi bila vseeno malo vecja investicija v kolo boljše na dolgi rok:)


Če bi se, bi že zdavnaj vsa 3 kolesa menjal, škatlo od avta itn... v bistvu, po drugi strani te motivirajo, da se še bolj preganjaš in dokažeš, da se motijo. Nekak stvari obrneš v sebi prid.


Nepotreben stres.


Niti ne, imaš cilje kaj doseči, tako prej prideš do njih in ohranjaš formo.

T743 ::

No jaz zase vem, da sem železne okvirje, v brake, 26colarje in podobne stvari že zdavnaj prerasel, niti nisem pisal v prepričevalnem tonu (lahko pa da je kdo tako razumel), kaj je boljše in zakaj.
Mimo fizike itak ne moremo kila manj v hrib je pač manj ne več. Če pa kdo misli da je vseeno si naj naloži v nahrbtnik 5 kil kamenja pa naj potem poroča.
Sem v takih letih, ko je že samo vzdrževanje forme uspeh kaj šele stopnjevanje zato mi je lažje enostavno boljše privoščim si pa tudi lahko.
Kot sem že napisal bi si morda ravno zato omislil še en gravel bicikel. Se mi pa ne mudi iščem pa pač najboljši price/performace. Pri vsem skupaj mi pa konec koncev tudi izgled nekaj pomeni, tudi če dam
jurja ali dva več me ne bo konec, sploh zato ker to ni naložba za eno leto.
Zaenkrat imajo vse to že omenjeni gravli Cube in pa dražji Rose.
Pri drugih bolj zvenečih imenih pa se mi zdi, da cene že res letijo v nebo.

Scorpy84 ::

V nahbrtniku ni primerjava, ker cutis to tezo na hrbtu in upliva ta pritisk na telo. Ce ne vsaj psihicno.
Sicer pa po eni strani skoda ker ne dobis pametnega 26" kolesa, imam enega doma, pa se vsake toliko casa zapeljem z njim. Pospesevanje je zabavno in tudi plazenje po klancu je veliko bolj lahkotno kot kaksno 28-29 colsko kolo. Je pa zato vse drugo minus, kot je manjsi okvir, posledicno hrbet trpi, spusti so malo mucni, ker ti balanca reagira na vsako manjso neravnino.

IL_DIAVOLO ::

Mislim, da moramo spet kako rect o unsprung weight :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
105 / 105
»
»»