» »

GTA3 in ATI Catalyst gonilniki

GTA3 in ATI Catalyst gonilniki

VidKo ::

Aloha!

Odkar sem instaliral nove Catalyst gonilnike za Radeona, GTA 3 ni vec igrabilen. Vse zgleda, kot da bi bilo v gosti megli. A ma kdo podoben problem?

Lp, Vid

dolenc ::

Kaj je s temi gonilniki? So za pohitritev igre? Kje si jih dubu?

Binji ::

fog table emulator mors enablat. Poglej mal po nastavitvah
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

||_^_|| ::

Mr.B ::

Preveri , katero verzijo imaš. Ker sem jaz ta prvi dan skor starejše gonilnike dal gor
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Sicer pa sem tudi jaz včeraj ugotovi , da če astopi megla , potem je res totalna megla. Zgleda so se zgledovali z anglijo. Bolj ali manj bežim pred policijo tako na slepo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

VidKo ::

V registru poišči EnableTableFog oz. nekaj podobnega in spremeni vrednost pa bo megla taka kot mora bit.

Lp, VidKo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VidKo ()

rap3r ::

A pol ti je ral rešt vidko? Men tud totalna megla čist šit dela mi pa na 1024 786 na 32bit use do ful
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

VidKo ::

Zadevo glede megle sem s posegom v register rešil, problem je pa, da igra zmeraj zmrne po nekaj minutah igranja.
Verjetno je kriva integrirana zvočna.
Ma kdo podoben sistem in igra GTA3: Epox 8kha+, 256 DDRam, flashan Hercules 8500LE, Win 98SE

Lp, Vid

rap3r ::

Jz mam isto sam da mam xpje pa 1700 xp!Kako v registru a mi poveš kje k jz nism najdu pa kaj si spremenu!Aja men dela čist kul sam ta megla mi rata pa spet zgine;((
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

VidKo ::

V registru se ta opcija pojavi, ko instaliras rage3d tweaker, ampak ti to zadevo odsvetujem
ker je moj kolega skuro svojega radeona z rage 3dtweakerjem. Jaz bom pocakal na uradni patch za igro. Obstaja pa cheat za lepo vreme v igri, pa si lahko s tem pomagas

Lp, Vidko

~Panter~ ::

Fantje glejte in veselite se: http://www.ati.com/support/infobase/404... uradn patch za GTA3 od ATIja :D
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

rap3r ::

Vem ga že dol vlečem sm na warp2search prebral!:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Predator ::

kolk sovražim to... najprej kupiš igro, potem moraš potegnit dol najnovejše gonilnike da stvar sploh dela, nato pa še patch od proizvajalca igre da igra ni toliko hroščata in od proizvajalca grafičnih da ti "normalno" dela :(

pismo a ne morajo kupit folka ki je pisal gonilnike za voodooja, instaliras in pozabiš ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

VidKo ::

Aloha!

Najbolj zanimiva stvar po inštalaciji ATijevega patcha za GTA3 je to, da mi več računalnik ne zmrzuje med igranjem GTA3.
Tako, da sta rešeni dve muhi na en mah. :D

Lp, VidKo

||_^_|| ::

pr men je vse isto (razn megle). Špil še kr dela OBUPNO počas.

rap3r ::

Probi vertical sync izklopt pr 3d!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

||_^_|| ::

že zdavnej izkopleno:)

VidKo ::

VIA je izdala nove 4in1 driverje, mogoce bo komu kaj pomagalo.

Lp, VidKo

rap3r ::

Ej folk tist k ma dobro mašino in mu šteka na 1024x768 nej proba dat na to resolucijo in frame limiter uklopt tko men neha štekat prej mi je pa skoz neki;((
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

motorola v 360!

Oddelek: Mobilne tehnologije
482869 (1477) schranzek
»

ATI OEM X800XT ali Club-3D X800XL?

Oddelek: Kaj kupiti
111253 (1104) Good Guy
»

rainbow six:Raven shield

Oddelek: Igre
5905 (873) mirage
»

GTA 3 in voodoo 3

Oddelek: Igre
171252 (982) webcreator
»

Radeon 8500 težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
11918 (640) jc

Več podobnih tem