» »

mb ga7vrxp vs. ???

mb ga7vrxp vs. ???

matic ::

katero plato bi lahko se primerjal z ga7vrxp? Ta je bila ocenjena za eno izmed najboljsih plat! Kaj pa ji se konkurira?

Thanatos ::

Abit KX7?

krucymucy ::

Ni je cez EPOX 8k3a+

frudi ::

odvisno kaj rabiš... če te zanima zgolj navijanje, potem sta epox in predvsem abit verjetno boljša izbira. čeprav tud gigabytka še zdaleč ni slaba za navijat - fsb lahko nastavljaš po 1MHz, napetost procesorja lahko dvigneš za do 10%, rama do 2.8V, agpja do 1.8V. jaz sem jo glih včeraj nabavil in zdaj za silo gonim gor morgana @ 1.4ghz (default 1ghz) dokler ne bo denarja za kakega tbreada.
je pa tudi najcenejša v tem kakovostnem razredu, še posebej če pogledaš kaj vse dobiš zraven. jaz sem samo na mrežni prišparal tri jurje, raid in usb 2.0 sta samo dodaten bonus, pa tud integrirana zvočna (SB PCI128) je za marsikoga povsem dovolj.
tako da če nisi ravno hardcore overclocker je po mojem gigabytka najboljša izbira.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

frudi ::

aja, ups... sem zdaj komaj opazil, da sem ravno od tebe kupil to plato :D . torej je ne smem preveč hvalit, jo boš še nazaj zahteval :D

ok, kaj bi bla še alternativa... s kt333 čipsetom (poleg že omenjenih epox in abit) mogoče še asus a7v333 ali pa soyo dragon ultra, ti imata tudi termalno zaščito, ampak sta kr dragi. če pa hočeš kaj cenejšega pa nekaj s sis745 čipsetom, recimo asus a7s333 ali pa msi 745ultra.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

matic ::

:D :D :D

sharp ::

a-bit kx-7 333:\
Drive fast as your guardian angel can fly.

matic ::

frudi: plata dela ok, b.p.? zadovoljen?
sharp: to je ze en napisu gor.. bom se vidu kaj bo.. mogoce bom pa presaltu kar na kaksnga celerona :\

frudi ::

matic: plata dela super, brez problemov; /me verry happy :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

nodes ::

Izven konkurence :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se nakup dobre osnovne plošče sploh splača?

Oddelek: Kaj kupiti
362131 (911) slawc
»

Osnovne plošče do 30k SIT- izbiram med temi?

Oddelek: Kaj kupiti
131571 (980) Grimlord
»

Katero matično za xp 2000 med...?

Oddelek: Kaj kupiti
91059 (878) SisQ
»

ASUS ali ABIT

Oddelek: Kaj kupiti
381415 (950) Flamer
»

Plata Asus ali Gigabyte ??

Oddelek: Kaj kupiti
231729 (1201) schurda

Več podobnih tem