» »

Volcano 7+

Volcano 7+

madonch ::

Lepo pozdravljeni!

Pravkar sem postal uporabnik slo-techa, ker mislim. da bom v taki družbi našel mnogo koristnih informacij za moj PCjček.
Kupujem matično ploščo assus A7v333 viaKT333 DDR333 AGP4X ATA133 ter procesor AMD ATHLON XP 1900+ FSB 266MHz(SOCKET-A).
Ta procesor bi rad hladil z Volcano 7+, ker sem slišal mnogo lepih besed o njem. Zanima me, če obstaja kak problem pri montaži tega hladilnika na izbrano matično ploščo in procesor (ali če so vse luknje na svojem mestu, ker ne bi rad vrtal novih). Kdorkoli ima kako izkušnjo s tem hladilnikom ali matično ploščo naj prosim sporoči, da ne bom kupu kakega mačka v žaklju ali kaj podobnega. (Teste sem prebral.)
Najlepša hvala!

leposemejte :-)

krho ::

jest man nastimane vrtljaje na low pa je temperatura procesorja 49-52°C mam pa Athlon XP1600 na GA-7vrxp

3LeR. ::

ti ga kar kup ...ni macek v zaklju :D

SLOWWWeb.net ::

krho: jaz imam na 1.6 ob uporabi TTC-CU5TB T 34-37 :D - pa še glasen ni. Kar se tiče inštalacije je pa zelo hiter, če le nisi štorast. Aja, zrak izredno dobro meša ;) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

krho ::

TY-Team:a mogoce setija al pa kej podobnega furas.

jaz mam namrec skoz razen kadar spile igram setija zalaufanga

SLOWWWeb.net ::

Unreal, dokler ne pride nova 2 >:D .
Aja, mašina 24ur na dan gori :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Yuk-0 ::

Jst mam Titana, dal sem 3500 sit, mam pa athlona 1600 @ 1800 + in mam idle temp. 38°C.

Thanatos ::

o kakšnih luknjah pa ti govoriš? saj jih za inštalacijo volcana ne nucaš!

MEDENA ::

Kako vas uspeva tako nizke temperature meni ni jasno ??????

gorenc ::

zato ker klobasajo, ali imajo kaksno cudno plato ki se na bolj cuden nacin odcitava temperaturo, imajo v sobi klimo (temp. sobe 16st.C) ali pa imajo po dva 12cm ventilatorja s 5000rpm ki z neznosnim ropotom skrbita za hlajenje zadeve, se vedno sem preprican (iz lastnih izkusenj) da s tistim titanom za 3500sit taksne tem. enostavno ne mores doseci. pika.

kuglvinkl ::

MEDENA, sej če ne navijaš, je dober vsak cooler, ki zmore hladiti določen model CPUja, npr. za najbolj vroč primerek trenutno velja TB1.4, z lahkoto ga ohladi poceni TT6Cu. Kje je sploh catch 22? V glasnosti! Načeloma lahko tudi z zračnim hlajenjem dosežeđ temperaturo malo nad sobno, samo kište ne bo moč uporabljati brez čepkov. Torej, dilema, koliko hočem imeti hladen CPU glede na mojo toleranco glasnosti.

Kako jim ratuje z zračnim hlajenjem? Simple, nabaviš Alpho 8045 za 15k SIT. Ali denimo Termalrighta SK-6. Moraš pa vedet, da so gor 80 cm Alphe, ki sicer premaknejo 85 CFM, posledica pa je glasnost nad 50dB.

Kapiš?
Your focus determines your reallity

Thanatos ::

al pa Cheifteca pa vržeš not 5 80mm Deltinih ventilarojev :D

SLOWWWeb.net ::

fora je tudi v ohišju, dodatnihh ventilatorjih, kablih-okrogli,...mimo grede,...plataa mi povsem lepo in pravilno odčitava T, saj sem imel prej drugače vse skupaj postavljeno.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Asgard ::

ja tko je tud de vam malo plata poviša temperaturo, če nimate v biosu funkcijo AGP aperture naštimano na njvišjo (128 ali 256). Tukaj zgubite ali dobite 10 do 20 stopinj. Original majo plate naštelano na 64, samo pol tud grafična ne vleče tko kot je treba !!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gigabyte Nforce 7n400 - Temperatuta procesorja???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271920 (1472) Ethan
»

najboljse zracno hlajenje

Oddelek: Kaj kupiti
271687 (1234) MrX
»

kater kuler?

Oddelek: Kaj kupiti
171589 (1271) the_unborn
»

Lastniki XP1800+ pomagajte.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281372 (981) Hux
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411921 (1421) abcde7

Več podobnih tem