» »

Manj prodanih LCD-televizorjev

1
2
»

gzibret ::

Azraelu dam kar prav. Dve stvari me motijo. Prva je, da se novejša elektronika hitro pokvari, druga pa je, da se je skoraj ne da popravit. Glih ta teden mi je crknil 3 leta star GPS. Pokličem na firmo, če se to da popravit in glih toliko, da jih ni iz stola vrglo na tla zaradi smeha.

Sicer pohvalno, da dajo popust na novega, če jim starega prineseš nazaj (podjetje GeoServis), samo vseeno....

Sicer je 90% vzrokov za okvaro slab kontakt, samo bi se lahko tako proizvajalci, kot serviserji vsaj malo potrudili v smislu, da bi se dalo zamenjati pokvarjeno komponento, ne pa, da cela naprava roma na odpad kmalu po izteku garancije.
Vse je za neki dobr!

Utk ::

Če ima prenosnik s-video, ima tv lahko tudi samo scart. S-video bi pa moral imet vsak. Razen tistih res majnih. Celo ibook ga ima :)

djordjevic ::

No, pod gzibreta se podpišem tudi jaz.
No grave is deep enough to keep us in chains.

techfreak :) ::

Tole ga zdaj malo serjete. Vsak spodobni televizor ima komponentni vhod (očetov 12 let stari JVC ima tudi composite s-video), vsak ne-ravno-iz-kamene-dobe računalnik ali prenosnik pa vsaj s-video izhod. Se pravi sliko povežeš z s-video-s-video (v najslabšem primeru kupiš s-video-video banana adapter, zvok pa pripelješ prek audio outa v belo-rdeči audio vhod.

Je veliko prenosnikov ki tega s-video sploh nimajo. Recimo pri Applu pa moraš posebej kupiti DVI to s-video adapter, tako da zadeva ni ravno out-of-the-box.

Če pa imaš novejšo televizijo pa boš brez težav lahko takoj povezal HDMI -> HDMI ali pa DVI -> HDMI.

TilenS ::

Sicer je 90% vzrokov za okvaro slab kontakt, samo bi se lahko tako proizvajalci, kot serviserji vsaj malo potrudili v smislu, da bi se dalo zamenjati pokvarjeno komponento, ne pa, da cela naprava roma na odpad kmalu po izteku garancije.


Ok glede slabega kontakta seveda ni res. Pri raznih noname firmah se res to zgodi, ker ti na servisu enostavo ne morejo zadeve popravit, ker ni nikarkšnega supporta. Ne dobiš delov, ne dobiš shem, ne dobiš nič in res ne preostane drugega kot, da zamenjaš, kar celotni main board (če ga dobiš). Če še pa tega ni potem pa res lahko zaklučiš z to napravo. Pri bolj resnih firmah kjer pa dejansko obstaja support se, da pa mariskaj naredit.

djordjevic ::

Je veliko prenosnikov ki tega s-video sploh nimajo.
Hmm, moj compaq presario letnik 2000 ! ga je imel. In to je dejansko najbolj primitiven način prenosa slike s prenosnika na zunanjo napravo, zato skoraj ne morem verjeti, da applovi ne bi imeli vsaj tega, če ne katerega naprednejšega. Ker sicer jebeš tako povezljivost ...
No grave is deep enough to keep us in chains.

techfreak :) ::

Je veliko prenosnikov ki tega s-video sploh nimajo.
Hmm, moj compaq presario letnik 2000 ! ga je imel. In to je dejansko najbolj primitiven način prenosa slike s prenosnika na zunanjo napravo, zato skoraj ne morem verjeti, da applovi ne bi imeli vsaj tega, če ne katerega naprednejšega. Ker sicer jebeš tako povezljivost ...

Saj sem rekel, da ima DVI.

djordjevic ::

Ups, pardon. Spregledal. Se posipljem s pepelom.
No grave is deep enough to keep us in chains.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pri Applu nič novega: poslovni rezultat v presežkih, delnice kot kamen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
8528029 (24181) bobby
»

Facebook presenetil z velikim dobičkom, delnica v nebo

Oddelek: Novice / Rezultati
2810163 (7718) Lion29
»

Prvikrat po dolgih letih rast prodaje skladb

Oddelek: Novice / Rezultati
93738 (2708) antonija
»

Daleč največji TSMC, sledita GlobalFoundries in Samsung vsak s svojimi izzivi

Oddelek: Novice / Ostale najave
104163 (3026) Tomaz
»

Dellov poslovni izid nad pričakovanji, govorice o prevzemu AMD-ja

Oddelek: Novice / Ostale najave
165469 (4664) noraguta

Več podobnih tem